1800mA Ски Производ Нозе Затоплување Табани Батеријата Греење Безжична Термо Електрични Нога Потоплите Батерија Insole Загрева Стапала

1800mA Ски Производ Нозе Затоплување Табани Батеријата Греење Безжична Термо Електрични Нога Потоплите Батерија Insole Загрева

15 %

DEN 2017.00

DEN 2373.60

Свеж

Во магацинот


1800m A Далечинска Контрола на Температурата на Батеријата Греење Безжична Термо Електрични Табани Нога Потоплите Батерија Големина Прилагодливи НОВИ Зимски Електрични Нога Потоплите Табани
СПЕЦИФИКАЦИЈА НА ПРОИЗВОДОТ :
Главната insole материјал : Ortholite меморија СТП пена Единствена
Insole цврстина : Мека
Карактеристики : Дише, нога затоплување, мека, батерија, анти-бактериски, се сечат за да одговараат, шок апсорбирање
Греење областа на табани : Forefoot и прсти
Пол : Унисекс, возрасни мажи и жени
Insole боја : Црвена, Црна
Insole големина : S, L
ЖЕНИТЕ големина S 35-40 ЕВРА; МАЖИ големина L 41-46 ЕВРА
ВНИМАНИЕ : НЕКОИ ОД МАЖИТЕ ГОЛЕМИНА ГОЛЕМИ СЕ СО SAMSUNG ПОЛНЕЊЕ ТИП КОНЕКТОРИ НАМЕСТО КРУГ DC КОНЕКТОРИ ПОКАЖА ДЕКА ТУКА.
Вкупно insole комплет тежина(големина L) : 450g
ПАКУВАЊЕ ЛИСТА :
1.Табани X 1pr
2.Далечински X 1pc
3.USB Полнач(ЕУ или САД приклучок) X 1pc
4.Двојна линија за полнење кабел X 1pc
5.Прирачник за корисникот лист X 1pc
6.Боја на хартија кутија X 1pc
Клучни зборови : електрични нога потоплите, нога потоплите, нога потоплите табани, insole нога warmers, загрева нога потоплите, батерија загрева нога потоплите, загрева табани нога потоплите,електрични безжичниот далечински управувач загрева insole,безжично полнење загрева табани

боја: Црна, Црвена
Чевли Големина: 10, 10.5, 11, 11.5, 12, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5
Материјал: Полиуретански
Бренд Име: DreaMAXports
Точка име : 3.7 V Електрични нога потоплите табани
Пол: Унисекс, Мажи & Жени
Insole Материјал: Ortholite мемориска пена СТП
Insole Дебелина: 5mm Пети и 13mm Пета
S големина табани(Жени големина): ЕУР 35-40
L големина табани(Мажи големина): ЕУР 41-46
Insole боја: Црвена, Црна
Insole карактеристики: Мека, нога затоплување, батерија, шок апсорбирање
Insole полнач: ЕУ, држачи, држачи за НАС
Пакет: 4C paperbox 31x2x5cm

Додатоци на производи

Кит Чист Титаниум Преносни Лесни Свитлива Лажица Кампување Прибор за јадење со Лажица Садови за на Отворено Пешачење Патување Свеж Со попуст
Преносни 75L Водоотпорен Сува Торба за Чување Отпорен на Вода Кану Пловењето За Надворешна Кајак Рафтинг Кампување Качување Свеж Со попуст
Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20D Најлон Силикони CloudUp 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку Пешачење Свеж Со попуст
Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20D Најлон Силикони CloudUp 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку Пешачење

Naturehike Отворено 2 Лице Кампување Шатор 20 D Најлон Силикони Cloud Up 2 Ажурирање Ultralight Шатор Со Мат За Неколку П

DEN 5755.00 7673.28
Висок Квалитет Овча Лак Поддршка Табани Flatfoot Ортопедски Табани За Чевли Точни O-нога X-нога Мажи Жени Чевли Подлога Инсерти Свеж Со попуст
Топла Мултифункционален Појас Guard Клуч на Носителот Организатор Менгеме ' Рѓосувачки Челик Carabiner Копче Синџир Тока EDC Свеж Со попуст
Мини Грејач Ново Место Далеку Инфрацрвена Отворено Туристички Кампување Опрема Потоплите Греење На Печка Шатор Греење Маска Свеж Со попуст
Русија продавачот!Лов Воена Маскирна Нето Woodland Војска Кавер-5*4m пребивање Кампување Сонцето ShelterTent Сенка сонцето засолниште Свеж Со попуст
VOLA Нови Дигитални Премија Ски Аикидо Нордиските Восок Железо 230V 1000W Европската Plug Прецизна Контрола на Температура Свеж Со попуст
Y вилушка висока јачина Алуминиум Легура 6061 шатор кампување шатор awning додатоци Индискиот мулти функција за Bimodal шатор Свеж Со попуст
3F УЛ ОПРЕМА Tarp Кореја Националната Шума 4x4.4m Анти УВ 210T со Сребрена Облога Отворено Големи Засолниште Плажа Awning туристички Свеж Со попуст
Зелена Pop-Up Промена На Соба, Тоалет И Туш Риболов Кампување Облекување Бања Шатор Свеж Со попуст
Зелена Pop-Up Промена На Соба, Тоалет И Туш Риболов Кампување Облекување Бања Шатор

функција : Водоотпорен полиестер за повеќе нетранспарентноПокривот дизајн нуди приватната соба да се о

DEN 1982.00 2832.00
ПЛАМЕН creed Е Отворено Кампување Качување Торба Molle Паричникот Торбичка Чанта Телефон Случај за Шише за Вода Складирање Торба Свеж Со попуст
5pcs Keyring Сплит Прстен 15mm Копче Прстен За Keychain Одлуки Sleutelhanger Diy Додатоци Копче Синџир Клип од не ' Рѓосувачки Свеж Со попуст
5pcs Keyring Сплит Прстен 15mm Копче Прстен За Keychain Одлуки Sleutelhanger Diy Додатоци Копче Синџир Клип од не ' Рѓосувачки

5pcs Keyring Сплит Прстен 15mm Копче Прстен За Keychain Одлуки Sleutelhanger Diy Додатоци Копче Синџир Клип од не ' Рѓосувач�

DEN 24.00 25.92
MEGE Бренд Шапка Мажите Beanies Човек се Задржи Топло Плус Сомот Шапка Мултифункционален Капи Зима Unix Шема Боја на Капа Свеж Со попуст
Отворено Кампување Светилка Продолжување Цевка Пиштол Продолжување Род Jeebel Камп Прошири Носителот На Цевка За Гас Светилка Свеж Со попуст
Отворено Нерѓосувачки Челик Тока Копчињата Поставени Џеб Суспензија Клип Кампување Опрема Опстанок Комплет Шапка EDC Отворено Свеж Со попуст
Браунинг Маскирна Кампување Хаубата Bionic Маскирна Топло Earmuffs Капа Есен и Зима Без Обод Капи Лов Свеж Со попуст
Браунинг Маскирна Кампување Хаубата Bionic Маскирна Топло Earmuffs Капа Есен и Зима Без Обод Капи Лов

Боја : MOSSY ДАБОВИ bionic маскирнаГолемина на : слободен големинаОпис на производот : на руно материјал, топо�

DEN 474.00 911.52