TIG Заварување Машина Заварчик Додатоци/потрошен материјал WP26 17 18 Серија Факел/Пиштол Порцелански Shield Керамички Чаши Млазници

TIG Заварување Машина Заварчик Додатоци/потрошен материјал WP26 17 18 Серија Факел/Пиштол Порцелански Shield Керамички Чаши

35 %

DEN 321.00

DEN 493.44

Свеж

Во магацинот


Tig Заварување Shileld Чаши. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. Но вие не треба да се потврди вашиот треба внимателно! Atten : ние не може да го прифати размена или поништува по вашата нарачка е испраќаат. Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет. Клиенти од Бразил треба да оставите порака да ни дадете вашиот 11-цифрениот CPF како вашите сопствени потреби за тоа. Ве молиме да се разбере, сепак, царина е надвор од нашата контрола ние не можеме да guarrante нема данок за провизии и нема да сноси никакви даночни такса. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Сите пакети во Русија треба Целосен Назив(име + Средината на името + презиме). Барање : 1. Објектите што сте ги примиле во рок од 7 дена од доставената датум.
СОВЕТИ : 1. сите на рудникот стока само наплати само мал дел од превозот цена,и поголемиот дел од земјата е бесплатен превозот 3. За НАС територии, ве молиме оставете коментар кога ќе ставање на ред.0 x 42 mm
6# Уп БР : 54 N16 D9. На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од TRUSOXIN, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.0 x 42 mm
8# Уп БР : 54 N14 D12.
Овој комплет се вклопува сите 17 & 26 серија воздух за ладење факели и 18 серија на вода за ладење факели,вклучувајќи го Линколн PTA-17, PTA-18 и PTA-26 факели,Милер Diamondback DB17,DB18 и DB 26 факели,заедно со Weldcraft WP-17, WP-18 и WP-26 батериски лампи. Но, ние ќе рефундирање на вашите плаќање за изразат испорака(ако имате платени) на вашата сметка во рок од 24 часа.5 x 42 mm
5# Уп БР : 54 N17 D8. Сите пакети на Аргентина треба CUIT број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. APO/FPO/DPO Превозот Ние се извинуваме што P.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ние гарантираме ние ќе се 100% slove било проблем за вас. Искрено се извинуваме за сите непријатности тоа може да предизвика.0 x 42 mm
1pcs 8# Уп БР : 54 N14 D12. Сите пакети со Чиле треба ПОЗНАТОТО број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС. Така на квалитетот е загарантирана. Некои порцелански чаши површини може да не покажува бројки, но тоа нема да влијае на вашата употреба
2. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .5 x 42 mm
2 парчиња 5# Уп БР : 54 N17 D8. Подготовка на Време : ние треба 5-10 работни дена да се подготви ред според нашите бројни наредби секој ден.5 x 42mm
1pcs 12# Уп БР : 54 N19 D19 x 42mm
Сите пакети на Бразил, треба CPF број од DHL/UPS/Федекс/ЕМС.

Калибар: НЕМА.4, БР.5, БР.6, БР.7, БР.8, БР.12, МЕША
Примена: TIG Факел 17 18 26 Серија
Број На Модел На: 54N Серија
Бренд Име: TRUSOXIN

Додатоци на производи

1 Тркалаат 60/40 Лемење на Жица 0.5 mm 100g Калај Олово Топи Колофон Core Лемење на Жица Флукс 2% Ролна Тркалаат 55x28mm Свеж Со попуст
1 Тркалаат 60/40 Лемење на Жица 0.5 mm 100g Калај Олово Топи Колофон Core Лемење на Жица Флукс 2% Ролна Тркалаат 55x28mm

BI0002688Спецификација : Бренд новиМатеријал : Sn PbЖица со дијаметар : 0.5 mmГолемина : прибл 55x28mmТежина : 100gФЛУКС

DEN 172.00 312.00
5 Компјутери Чист Бакар 900M-Т Лемење Железо Совет Олово-слободен За Hakko Лемење Rework Станица Dls HOmeful Свеж Со попуст
5 Компјутери Чист Бакар 900M-Т Лемење Железо Совет Олово-слободен За Hakko Лемење Rework Станица Dls HOmeful

Опис : Бакар лемење совети се погодни за пониска температура лемење Постојат 5 форми на лемење совети во

DEN 92.00 108.00
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел Свеж Со попуст
МИГ Факел Ракав Заварување Пиштол Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Врвот Сплит Cowhide Кожа CE TIG/МИГ/Плазма Кабел

Заварување Кабел Ракав Факел Кабел Покрие 10cm x 3.5 m (4in x 11.5 ft) Сплит Cowhide Кожа TIG / МИГ / Плазма Кабел Ракави·

DEN 955.00 1836.48
P60 AG60 ( SG55 )Плазма Машина потрошен материјал Факел Electrode 50PCS и Совети 50PCS Свеж Со попуст
P60 AG60 ( SG55 )Плазма Машина потрошен материјал Факел Electrode 50PCS и Совети 50PCS

P60 AG60 ( SG55 )Плазма Машина потрошен материјал Факел Electrode 50 PCS и Совети 50 PCS Пакување листа : Electrode 50 PCSСовет 50

DEN 2006.00 2112.00
T12-BC2 T12-ILS T12-BCM2 Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-95 15CM Свеж Со попуст
T12-BC2 T12-ILS T12-BCM2 Железо Совети За Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-95 15CM

Карактеристики : 1) Добра способност за контрола на температура,брз коефициент на топлинска спроводливо

DEN 135.00 179.52
Црна Пластика Пролет Натоварени Им Помогнам На Копчето За Акција Мини Плазма Сечење Tig Заварување Факел Активирањето Свеж Со попуст
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка Свеж
Оригиналниот HK МЕХАНИЧАР XG-50 Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 за SMD SMT лемење поправка

Бесплатен превозот Мобилен Телефон на Поправка Алатки за Полнење Spudger Pry Отворање Алатка Шрафцигер Сет

DEN 249.12
10 Компјутери Лемење Лемење железо совет 900M-Т-SI Доведе Слободни За Hakko Saike 936 852d+ 909D R09 Капка брод Свеж Со попуст
10 Компјутери Лемење Лемење железо совет 900M-Т-SI Доведе Слободни За Hakko Saike 936 852d+ 909D R09 Капка брод

Опис : добра заменливи совет за вашата стандардна лемење Железо моделот на Лемење Совет Лемење е 900 MТSI и

DEN 177.00 213.12
2 ПАРЧИЊА/Многу Хонг Конг МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-40 35g Свеж
2 ПАРЧИЊА/Многу Хонг Конг МЕХАНИЧАР BGA Лемење Флукс Паста Лемење Калај Крем Sn63/Pb37 25-45um XG-40 35g

36g Лемење Паста Легури : Sn63 / Pb37 Microns : 2545um Нето : 36g (510 ° C) Хонг Конг увезени Нова техничка поддршка, единств

DEN 349.92
1pcs Картон Колофон Лемење Железо Меко Лемење, Заварување Прашоци , печење во прав, Цврсти флукс 10g Бесплатен превозот Свеж Со попуст
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10 Свеж
Уп: 220971 WS Плазма Сечење Факел потрошен материјал Електроди за 125A PKG/10

Објектот спецификите Опис на ПроизводотКомпатибилен Плазма сечење ФАКЕЛ Electrode 10pcs пакетПроизводите се

DEN 1578.24
60g Сребро Лемење Паста Флукс Сребро Месинг Лемење Прашоци за заварување бакар алуминиум итн Свеж
60g Сребро Лемење Паста Флукс Сребро Месинг Лемење Прашоци за заварување бакар алуминиум итн

Карактеристики : Во опсег на 620850 степени, и со сребробазирани лемење , сребро лемење бакар и бакарни легу

DEN 494.40
15/25/50/110ML Б-7000 Мулти-цел лепило професионален за мобилен телефон на поправка лепак се држиме за iphone рамка поправка Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Оригиналниот freeshipping 100g Kingbo RMA-218 BGA Лемење Флукс Паста за Лемење SMT Reballing Свеж Со попуст
Висок Квалитет на Оригиналниот freeshipping 100g Kingbo RMA-218 BGA Лемење Флукс Паста за Лемење SMT Reballing

Висок Квалитет на Оригиналниот Направени во Јапонија 100g Kingbo RMA218 BGA Лемење Флукс Паста за Лемење SMT ReballingО

DEN 296.00 455.52
T12 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 T12-BC2/T12-B2/T12-С1/T12-BL бесплатен превозот Свеж
T12 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 T12-BC2/T12-B2/T12-С1/T12-BL бесплатен превозот

18.70 / комбо 10.90 / комбо комбоЛемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Ж

DEN 619.20