Сина 22.8 cm Храна Торба Клипови Печат Заклучување Стапови за Обновливи Торба Sealer Свежа Храна Запечатени Складирање #03

Сина 22.8 cm Храна Торба Клипови Печат Заклучување Стапови за Обновливи Торба Sealer Свежа Храна Запечатени Складирање 03

9 %

DEN 28.00

DEN 30.72

Свеж

Во магацинот


Домашна Кујна Храна Торба Клипови Печат Заклучување Стапови За Обновливи Торба Sealer Свежа Храна Запечатени Организатор Складирање
Функција :
100% сосема нов и висок квалитет
Запечатени пакувања, влага, анти-тавтабита
Веќе не треба да се запечати торба кога укината.
Уникатен C-во облик на надворешниот тока бар за PP материјал, долгорочна употреба не е деформирано.
Иновативни запечатување барови, картичка за повеќе цврсто запечатени со поголема густина.
Погоден за :
Тоа е relat ively тешко пластични кеси
Како што се слива кеси, bagged млеко, пакување, запечатени ќеси на семиња
Материјал : ПП
Боја : само сино
Големина : L 22.8 cm
Пакетот вклучува :
1pcs Сина L
Топла Продажба Recommand :

Тип: Торба Клипови
Материјал: Пластични
Функција: Еко-Пријателски
Број На Модел На: Торба Клипови
Тип: Торба Клипови
Материјал: PP

Додатоци на производи

Преносни Цртан филм Печати Изолирани Платно Торба Корисна Дебелина Пикник Училиштето Ручек Кутија, Торба Tote за Жени, деца Свеж Со попуст
Квалитетот СТП кожа ткиво кутија ткиво транспорт кутија Свеж
Квалитетот СТП кожа ткиво кутија ткиво транспорт кутија

детали за производотКвалитетот СТП кожа ткиво кутија ткиво транспорт кутија

DEN 475.20
1pcs Кујна Шкафот 6 Кука Организатор Провизии Градите Алатки Крпи Закачалка Гардероба на Облека за Складирање Полица Свеж Со попуст
1PCS Преносни Мини Топлина Запечатување Машина Керамички Импулс Sealer Печат Пакување Capper Пластични Кеси Клип Запечатување Свеж Со попуст
Силна Храна Торба Запечатување Клип Печат Дома Клипови Влага-доказ Запечатување Ефект се Стега Со Испуштање на Млазницата Sealer Свеж Со попуст
10Pcs Домати Клипови Градинарски Растенија Врзивно Зеленчук Поддршка Trelli Twine Менгеме Свеж Со попуст
10Pcs Домати Клипови Градинарски Растенија Врзивно Зеленчук Поддршка Trelli Twine Менгеме

10 Pcs Домати Клипови Градинарски Растенија Врзивно Зеленчук Поддршка Trelli Twine МенгемеКарактеристики : Едн

DEN 45.00 61.92
Пластична Чинија Drainer Капе Лента Плоча Прибор За Јадење Рек Кујнски Мијалник Рек Носителот Големи Свеж Со попуст
Пластична Чинија Drainer Капе Лента Плоча Прибор За Јадење Рек Кујнски Мијалник Рек Носителот Големи

Високо квалитетен материјалЖивотната средина и безбедно Трајни и практичен и удобенСовршен за кујнски

DEN 500.64
Вратата Чај Крпа Рек Бар Виси Носителот Железнички Организатор Бања Кабинет Шкафот Закачалка Кујна Додатоци ТБ Продажба Свеж Со попуст
Нови Свежо Овошје Ужина Складирање Двојно Мобилен Clamshell Појасни Пластични Кујна Сад Сос Храна Кутија Година Свеж
10/50/100Pcs Големи Памук Муслин Drawstring Обновливи Кеси за Сапун Билки Чај Продавница 207 Свеж Со попуст
10/50/100Pcs Големи Памук Муслин Drawstring Обновливи Кеси за Сапун Билки Чај Продавница 207

Спецификации : Користете цврсто, еднократно.Не треба белење третман, не содржат хемиски агенси, како што

DEN 56.64
BF040 Мулти-цел затвори-grained вентил торба добие торба клип синџир на храна и зачувување на работ запечатување торба Свеж Со попуст
Алуминиумска Фолија Zip Заклучување Торба ,9*16cm Resealable Мало Пластична Амбалажа Кеса resealable ziplock кеси Свеж Со попуст
Алуминиумска Фолија Zip Заклучување Торба ,9*16cm Resealable Мало Пластична Амбалажа Кеса resealable ziplock кеси

Станот Јасно / Сребрена Фолија Mylar Zip Заклучување Кеси Водоотпорен, повторно запечатува, може да се корис

DEN 212.00 282.24
Кујнски Мијалник Агол Складирање Рек Сунѓерот Држачот за Ѕид за правилно Поставена лента Кујнски Мијалник Агол Складирање Рек Свеж Со попуст