CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан

CMJ8084 Водоотпорен Шупливи надвор круг со куче шепа печати cremation urn накит пепел pendant Куче Спомен Urn ѓердан

DEN 408.00

Свеж

Во магацинот

Ако вашата цел е повеќе од $100, вие исто така може да ни остави порака, а потоа можете да уживате во слободен брза испорака Express .
Издржливи 316 L не ' Рѓосувачки Челик Материјал ,Отпорност на Силна Киселина, НЕМА Корозија., Бесплатен Превозот
Epack : 7-15days ,Дополнителни превозот цена
International Express : 4-7days,Околу $18
7 дена Наплата услуги :
***********************************************************************************************
Можете да добиете 100% Полн со пари наплата со прашања потврди.Имаат повеќе од 10 yars искуство во оваа линија . Доколку во пакетот се добива изгубена, украдена, оштетена или сте само не се задоволни со тоа, pls контактирајте со нас,ние може да има објект, се заменува за слободни или да ви даде 100% целосна наплата, што е вклучувајќи го и превозот ќе плаќа! Ние веруваме дека сè може да се реши по комуникација ,Ние никогаш нема да се наплаќа restocking надомест од било кој вид, крајна линија е дека нема да изгубите некој денар во било на трансакции.Благодатно Сомот Подарок Кутија ,Купувачот, исто така може да го избра подарок кутија, кога ќе ги нарачате.)
***********************************************************************************************
OEM/ODM се исто така добредојдени
ние нудиме сите видови на Memoiral Нерѓосувачки Челик Pendant ,Нараквици /Накит ,Earings ,Парфем Lockets ,Keychain. И таму ќе се земе пати за време на празници или топла продажба сезона.Одличен квалитет и добар по продажба на услуги ни направи, ужива добра репутација кај нашите клиенти. па кога ќе немаат примено ,ве молиме контактирајте со нас за помош пред да одите со спорот со цел .
Unfade,Не-алергиски,Не-деформација,Заштита на Животната средина.
Плаќања :
***********************************************************************************************
Ние прифаќаме сите Плаќања преку aliexpress преку безбедни плаќања Зачувам .
Водоотпорен ,Сјајна Високо-Полски Површината . Добредојдовте да контактирате со нас за повеќе детали ако се заинтересирани .016 kg
Синџир : Змија синџир
Функција :
Никел и олово слободни ,Тоа сосема нема да произведе никакви несакани ефекти за Човековото Тело.
Превозот
***********************************************************************************************
1.
Функции :
Оваа Pendant може да содржат мали делови на cremated останува, заклучување на косата или сушени церемонијалниот цвеќиња.Pay Pal, Visa ,Master card,
Запад Унија и Банката пренос исто така е достапен.
Инструкции пред место цел :
Постојат неколку опции за вас избра пред да го поставите цел ,друга опција ,различни цена.
Кина Пост Воздухопловната : 15-35days.
Pendant само : 1 pendant вклучени
Ѓердан : 1 Pendant со 50mm змија синџир вклучени
Ѓердан Кутија Инка : pendant 1+Црна кутија + 50mm змија синџир+ полнење полнење (инка) се вклучени
5 PCS Pedant Само : 5 компјутери Pendant вклучени . ние сме во потрага напред за да соработуваат во иднина . ве молиме прочитајте ги следниве инструкции пред цел .Брза испорака Express , треба дополнителни превозот цена . Слично на пепел locket, или lockets за пепел, ова keepsake пепел се вметнува во cremation ѓердан и затворени од страна на навој завртка.ПП торба , обично ние ќе го користат ПП торба .
(Нормално ,може да Има одложување на стоката во текот на топла продажба сезона или празници ,па ве молиме контактирајте со нас за
им помогне и да бидат трпение за чекаат уште една недела, кога не сте го добиле вашиот пакет .

Главниот Камен Боја: Pendant само, Pendant со Синџир, Ѓердан Сомот Кутија, Ѓердан Кутија Инка, 5PCS Pendnat Само, 10 Pendant
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Пол: Унисекс
Синџир Тип: Змија Синџир
Ѓердан Тип: Pendant Ѓердани
Материјал: Кристално
Бренд Име: impressjewelry
Стил: Тренди
Pendant Големина: 20mm
Број На Модел На: CMJ8084
Метали Тип: Нерѓосувачки Челик
Место на Потекло: Dongguan Кина(Копно)
прилагодено лого: ласерски или врежани како вашето барање
ОЕМ И ODM: на располагање
Pendant капацитет: 1 кубни инчи
Функција: пепел носителот
Главниот Камен: Кристално
Накит Тип: cremation накит за пепел
Продажбата на начин: фабриката директно
боја: сребро,злато,розово злато,црна,розова и сл.
Тежина: about 15-25 g

Додатоци на производи

yiustar Нови Пристигнување Куче Шепа Печати Ѓердан Намали Мечка Дланка во Облик на Животно Долг Синџир на Pendant Ѓердан за Свеж Со попуст
dongsheng Накит Вампир Дневници Шупливи Срцето Pendant Ѓердан Цинк Легура Синџир Колиер Жените и Мажите за Денот на Вљубените Свеж Со попуст
3D Гроздобер Мачка Ѓердан Животинско Уникатен Антички Накит за подарок идеја--12pcs/Многу(Антички Сребрен/Античкиот Бронза/Пиштол Свеж Со попуст
Светат во темница Ѓердан , Црна Мачка Магија pendant, ноќта на Вештерките ѓердан стакло уметност фото ѓердан Блескав Накит Свеж Со попуст
Велосипед Pendant Нерѓосувачки Челик Ѓердани Велосипедизам Ѓердан Жените&Мажите Шарм Тело Велосипед Спортски Ѓердан Велосипедизам Свеж Со попуст
12pcs Faux Yak Коска Смола Врежан Бела Ајкула Дизајн Заб Pendant Ѓердан Сурфер Boho 72*18mm Свеж Со попуст
12pcs Faux Yak Коска Смола Врежан Бела Ајкула Дизајн Заб Pendant Ѓердан Сурфер Boho 72*18mm

ОписСостојба : НоваКоличина : 12pcsМатеријал : yak коска во прав + смола + дрвени монистра + 2mm црна восок памук

DEN 487.00 517.92
Був Пеперутка Ангел Љубовта 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Свеж Со попуст
Жени Мажи Гроздобер Накит Ѓердан Вампир Дневници Damon Салваторе Писмо D/S Сонцето Сртот Lapis Овална Елипса Ѓердан за Женски Свеж Со попуст
HSIC Филм Одење Мртов Ѓердан Метал Самострел Pendant Ѓердан За Љубителите Сувенири Божиќ Подароци HC11230 Свеж Со попуст
HSIC Филм Одење Мртов Ѓердан Метал Самострел Pendant Ѓердан За Љубителите Сувенири Божиќ Подароци HC11230

Почитувани Купувачи : Ние сме фабрика директни продаде и accpet ОЕМ & ODM цел (големопродажба email : ) Ако вашата

DEN 101.00 136.80
Бохемски гроздобер сребро смола монистра метал на месечината макси јака ѓердан жените монета долго tassel collares ѓердани & Свеж Со попуст
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГ ЃЕРДАН Свеж
ПРИРОДАТА СВЕЖА ВОДА БИСЕР ДОЛГ ЃЕРДАН

една цел во текот 2kgs ние ќе ги искористиме EMSекспрес околу 515 дена пристигнување;еден цел помалку 2kgs кори

DEN 623.52
Домот Полиран Злато Бела Боја Глеѓ Цвет Ѓердан Свеж Со попуст
Домот Полиран Злато Бела Боја Глеѓ Цвет Ѓердан

Ви благодариме за вашето доаѓање!.4 Испраќање на потврди примерок за вас,да зборува за време на испорака.

DEN 335.00 367.68
2.4 Дијаметар 12pcs/Многу 18/20/22/24/26/28/30/32 Инчен од Нерѓосувачки Челик, Титаниум Плима Диви Бамбус Мушка Синџир Ѓердан Свеж Со попуст