Креативни LED прозрачна Исклучен електронски аларм ал fajr despertador дигитален часовник дома декор klok зборник на ману saati календар пластика

Креативни LED прозрачна Исклучен електронски аларм ал fajr despertador дигитален часовник дома декор klok зборник на ману saati

49 %

DEN 566.00

DEN 1110.72

Свеж

Во магацинот

Продолжи со притискање на "АЛАРМ НАМЕСТЕТЕ" копчето за 2 секунди или повеќе, LCD ќе се појави соодветниот симбол, времето на алармот часа на дигитални трепка, кој влезе аларм подесување на режим, потоа користете "12/24" или "C / F "копчето за да ја прилагодите сет часови. Продолжи со притискање на "ВРЕМЕ SET" копчето за 2 секунди или повеќе, часови на дигитални флеш да се наведе времето на поставување на чекање, тогаш користете "12/24" или "C / F" копчето за да се прилагоди за да го поставите часа. Само една група на алармот производи
Прозрачна функција
Притискање на "SNOOZE / СВЕТЛИНА" копчето, светлото во позадина ќе светло за околу 3 секунди по затворање. Притиснете го копчето "АЛАРМ НАМЕСТЕТЕ" копчето, температура на екранот ќе се префрлат на времето на алармот.
Времето за аларм подесување
1. Кога прилагодување на времето на алармот, притиснете "ВРЕМЕ SET" копче ќе ја напушти аларм подесување на владата и ги прикажува последните поставите времето за аларм. Екранот на чекање, притиснете "ALARM ON / OFF" копчето можат да го контролираат алармот се вклучи или исклучи во општиот време. се прилагоди, а потоа со притискање на "ВРЕМЕ SET" копче еднаш за да го внесете прилагодување на државата, исто како и "12/24" или "C / F" копчето за да ја прилагодите сет минути. Во принцип време државата, притиснете "12/24" копче за да го одберете времето на исклучување на 12 или 24-часовен екранот. По времето за аларм поставувањето е завршено, ако не да се направи било каква акција, една минута по времето на алармот автоматски ќе се вратите на температура на екранот. По адаптација, под притисок "АЛАРМ НАМЕСТЕТЕ" копче еднаш за да го внесете прилагодување на државата, слично на "12/24" или "C / F" копчето за да ја прилагодите сет минути.ал fajr часовник,аларм,автомобилот часовник,часовник,часовници,despertador,дигитален часовник,digital-види,електронски биро часовници,флип часовник,дома декор,inusitados relógio,klok,зборник на ману saati,кварц види,relogio де дрво,relogio де меса,reloj,reloj despertador,reloj inteligente,ретро часовник,saat,табела часовник,види,види биро,гледајте дигитална биро,да се види кварц,часовници,дрва,дрво часовник,дрво види,дрвен часовник,дрвена маса часовник,дрвени часовници,led дигитален часовник,гроздобер табела часовник,дигитален led табела часовник,предводена табела часовник,гроздобер табела часовник,механички табела часовник,дигитални табела часовник,гроздобер алармот,декоративни табела часовници,кварц часовникот механизам,декоративни табела часовници, дигитален часовник за аларм,предводена аларм,антички табела часовник
Бебе Опис :
Минималистички мода креативна личност ноќни аларм електронски часовник snooze LCD бел
материјал материјал : ABS пластика
Боја Боја : бела, црна
Велат Опис : Користете два 7 Алкални батерии, со мулти-јазик детални инструкции
Инструкции :
Прилагодувања за датум и време
1. Кога алармот се огласува, можете да притиснете било кое копче за да го запрете алармот, или притиснете го копчето "SNOOZE / СВЕТЛИНА" копче за да го внесете одложување на чекање, кога на екранот се појавува snooze симбол кој внесете одложување на владата, пет минути По алармот звучеше повторно, континуирано 5 Овој старт одложување на владата.

Тип: Биро Часовници
Движење тип: Стоперката
Дијаметар: 60mm
Бренд Име: Meijswxj
Должина: 70mm
Motivity Тип: Дигитални
Ширина: 60mm
Дисплеј Тип: Дигитални
Обликот: Плоштад
Стил: Креативните
Материјал: Пластични
Лист Големина: 3
Функција: Календари,LUMINOVA
Функција: Snooze Функција
Тежина: 200g
Број На Модел На: AQ32clock
часовникот движење: Електронски
Digital-Види Специјални функции: Аларм, Календар
Дигитален Часовник digital watch стил: Слободно време
часовникот Боја: Бела, Црна
категорија: Будилникот
Производот Категорија: Тајмер / Тајмер
despertador Материјал: Пластични
Големина: 7*6*3.5cm

Додатоци на производи

Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни Свеж Со попуст
Saat Часовник Reloj Ѕиден Часовник Relogio де Parede Horloge Murale Reloj де Споредено Relogio Parede Duvar Saati Креативни

saat,часовник,reloj,види,ѕиден часовник,relogio де parede,reloj де споредено,голем ѕиден часовник,horloge murale,duvar saati,relogio p

DEN 3704.00 4872.96
2018 топла продажба 3d огледало голем ѕиден часовник модерен дизајн Акрилик Дневна Соба Кварц Игла ѕид види Masi Rui часовници Свеж Со попуст
2017 топла продажба ѕиден часовник акрилик огледало римски мачка големи часовници кварц се види голема дневна соба декоративни Свеж Со попуст
Гроздобер Метал Уметност Ѕиден Часовник Луксузни Дијамант Голем Ѕид Се Види Orologio Da Parete Часовник Morden Дизајн Дома Декор Свеж Со попуст
2017 Нов Дом Декорација Кварц Метал 3D Огледало Ѕиден Часовник Мода Личност DIY Кружни Дневна Соба Ѕид се Види Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass Свеж Со попуст
Деца Деца Заб Четкање Тајмер 2 Минути Насмеани Лице Sandglass Hourglass

Спецификации : Одлично за времето на готвење, игри, остварување и така натаму.Исто така, еден убав избор

DEN 51.00 51.36
2017 Топла Нови Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Часовници Кварц Види Иглата Акрилик Огледало Diy Налепница 3d Налепници Дневна Свеж Со попуст
ZOTOONE DIY 3D Винил Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Дома Декор Мода Молчи Часовникот На Ѕидот се Види За Дневна Соба Декоративни Свеж Со попуст
Безжична Bluetooth Звучник LED HD Дигитален Дисплеј Табела Аларм Часовниците FM Радио Smart Мини Subwoofer Стерео систем со Свеж
Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99 Свеж Со попуст
Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99

Мотоцикл Аларм Форма Креативни Ретро Подароци на Резолуцијата Мебел Бутик Дома Декоратор HG99Опис : Кара

DEN 226.00 278.88
жешка мода кварц види насловна оркестарот ограничена продажба 3d големо огледало diy вистински ѕиден часовник модерен дизајн Свеж Со попуст
Вистински Црно бела маса дигитален часовник на квалитетот на животната средина ABS сензор термометар LED позадинско осветлување Свеж Со попуст
Слободно Летање Птици Дигитални арапски Броеви Точка DIY самолепливи Ѕиден Часовник Налепници Кварц Убава Декоративни Ѕиден Свеж Со попуст
Огледало 3D Види Спирала Бран Форма Акрилик Огледува Декоративни Ѕиден Часовник Mural Современ Дом Оркестарот на Големо 66x63cm Свеж Со попуст
MOSEKO Аларм Дигитален LED Дисплеј Преносни Современо Огледало на Часовникот Smart Snooze Мулти-функција Време, Датум, Месец Свеж Со попуст
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07 Свеж
година Нови Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка Станица 169WG07

Дигитална Проекција одложите (Snooze) Алармот, LED Дисплеј Светлото Метеоролошка СтаницаСпецификации : го П

DEN 407.52
Сауна и базен опрема сува пареа сауна додатоци сауна додатоци hourglass тајмер SAWO / Запад во живо Свеж Со попуст
3D Голем Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Декоративни Дигитални Ѕиден Часовник Голема Новина Молчи Ѕидни Часовници Дома Декор 30cm Свеж Со попуст
Античкиот Ѕид Декорација Види За Дома Декор Гаранција 3 Години Замрзнати Ретро Големи Декоративни Ѕиден Часовник Со Римски Број Свеж Со попуст
Креативни DIY Акрилик Кујна Ѕиден Часовник Модерен Дизајн Кафе Форма на Часовникот на Ѕидот Уметност Дома Декор Шупливи Нумеричка Свеж Со попуст
топла продажба 2018 нови ѕидни часовници 3d акрилик огледало diy часовник horloge Кварц види Иглата Дома Декорација Дневна Соба Свеж Со попуст
Новиот Модерен Живот Убавина Дигитални Ѕиден Часовник со Внатрешна и Надворешна Температура Добар Дар и Дома Decoratin Свеж Со попуст
модерната топла птици electronicwatc големи 3d diy ѕиден часовник дома декор дигитални уникатен подарок дневна соба часовници Свеж Со попуст
Музика Белешки Римски Броеви Дигитални Ѕиден Часовник 3D DIY Гроздобер Ретро Ѕиден Часовник Кварц Дома Декор на Часовникот на Свеж Со попуст
2018 нов дом оркестарот голем ѕиден часовник модерен дизајн дневна соба кварц Метални украсни дизајнер часовници на ѕидот се Свеж Со попуст
Бамбус&Дрвени Дигитални LEDclock Календар Термометар Акустична Контрола, уреди со покажувач на десктоп гроздобер табела електронски Свеж Со попуст