женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Бели+ небото сино +сина

женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Бели+

14 %

DEN 863.00

DEN 1003.20

Свеж

Во магацинот


2016 женски висок квалитет на Кинески свила превези танц фанови Пар на стомакот танцување фанови евтини топла продажба Бели+ небото сино +сина
Стр ориз е за 1pair/2pcs : 1pair=1pc на Лева страна+1pc Десно-страна
(Истакна : ако вие само треба (Лево или Десно) страна,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)
Боја : Слика боја (како на сликата покажаа)
(Истакна : ако ви треба било други бои,можете слободно контактирајте ме да се каже и да се купи !)
Големина : 100% реално Свила, Тежина : околу 0.25 kg/пар, 3 Димензии е како што е подолу :
S - 120 CM *90 см (47.24" * 35.43")
M - 150cm *90 см (59.05" * 35.43")
L - 180 CM *90 см (70.86" * 35.43")
XL - 230 CM *90 см (90.55" * 35.43")
XXL - 280 CM *90 см (110.24" * 35.43")
(Истакна : ако ви треба други големина,pls слободно контактирајте ме да се каже и да се купи, благодарение)
Нашиот вистински свила фан Превези :
1 - Целосно рака обоена и рачно изработени од страна на стручните лица
2 - 100% реално природна свила.
3 - Користи избелени и полиран бамбус staves
4 - Внимателно селектирани и исечените пред пратката
A-проверете боја и квалитет, на избега оние кои ќе се стави настрана.
Б-зајакнување на бамбус и свила со екстра лепак,
C-кастрење на раб.
Рачно изработени,свила materialm добра боени, Убава Apperance, мека на допир-Чувство
Лесно да се свитка или се одвиваат за Стомак Танц или Фаза Покажува, е од Суштинско значење за сите Танчери !

Танц Тип: Стомакот Танцување
Пол: Жените
Материјал: Свила
Број На Модел На: XCWD0001
Бренд Име: ЈИ NA ШЕН ВУ
боја: Сите што сакате да ја прилагодите вашата боја
Големина: 45,60180,210,250,280 *90 meters and all Length
Пакување: OPP вреќа
испорака: Кина Пост или DHL, или емс БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ
превозот датум : 3-5 дена
Тежина: 0.25 kg
Возраст: Возрасни или Деца
Место на Потекло: Кина

Додатоци на производи

LED Костим /LED Облека/Светлина костуми/ LED Робот костуми/ Kryoman робот/ дејвид robo Свеж Со попуст
LED Костим /LED Облека/Светлина костуми/ LED Робот костуми/ Kryoman робот/ дејвид robo

1 пакување превозот1).Пена за пакување2).Тетрапак пакувањеНие ќе брод на светот, можете да изберете прево

DEN 40493.00 42624.00
Девојки танц врвот жените танц Т+кошула дама стомак танц половина ракави врвот облека стомак танц облека M,L,XL Свеж
2017 новодојдени Евтини Египетските Жени Стомак Танц Костим Изида Крилја на Продажба Свеж Со попуст
2017 новодојдени Евтини Египетските Жени Стомак Танц Костим Изида Крилја на Продажба

100% Сосема нов и висок квалитетМатеријал : ПолиестерИма прилагодливи вратот и јакатаГолемина на : Должин

DEN 690.00 862.08
SONGYUEXIA Девојки латинска Танц Здолниште Ballroom Самба Chacha Танцување Фустан во внатрешноста со шорцеви Детска Мини Здолниште Свеж Со попуст
6 бои голема крило сина ballroom танцува фустан за ballroom играат валцер танго шпански flamenco фустан стандард ballroom фустан Свеж Со попуст
Бела Lycra И Црн Сомот Bodice Романтичен Балет Туту За Жените Фаза Перформанси Балет Костим Свеж
Бела Lycra И Црн Сомот Bodice Романтичен Балет Туту За Жените Фаза Перформанси Балет Костим

Тоа е добро за средината количество наредби и итна испорака Поштенски зависи од тежината на нарачката,

DEN 1536.00
година Топла Продажба на Жените Стомак Танц Изида Крилја Ориентални Дизајн Нови Крилја без Стапови Свеж
година Топла Продажба на Жените Стомак Танц Изида Крилја Ориентални Дизајн Нови Крилја без Стапови

2016 година Топла Продажба на Жените Стомак Танц Изида Крилја Ориентални Дизајн Нови Крилја без Стапови 10

DEN 619.20
Ensnovo Жените Балет Yogo Unitard Црна Bodysuit Танц Носии Lycra Најлон Spandex Dancewear Одговараат Гимнастика Leotards Свеж
Ensnovo Жените Балет Yogo Unitard Црна Bodysuit Танц Носии Lycra Најлон Spandex Dancewear Одговараат Гимнастика Leotards

тогаш ние ќе бидат информирани и да се подготви пакет на услуги ако вашата уплата е потврдена успешно Си

DEN 1200.00
0704 Хип хоп, Џез Секси Bodysuit фаза костими за пејачи Пенливи Женски Пејач Бело/Црвено Пердув Перформанси Свеж Со попуст
0704 Хип хоп, Џез Секси Bodysuit фаза костими за пејачи Пенливи Женски Пејач Бело/Црвено Пердув Перформанси

ЗАБЕЛЕШКА1 ве Молиме проверете мерење на табелата внимателно.Бидејќи на различни производство серии, м

DEN 1967.00 2341.44
Висок квалитет на Есен и зима децата ballroom фаза облека за девојки латинска танц здолништа со долги ракави фустан perfoming Свеж Со попуст
SONGYUEXIA Деца Шема латинска dancewear Градинка Фаза Костими дете Модерен танц Носии К би Sequin Туту Skirt100-160cm Свеж Со попуст
SONGYUEXIA Деца Шема латинска dancewear Градинка Фаза Костими дете Модерен танц Носии К би Sequin Туту Skirt100-160cm

Боја разликата е неизбежна, бидејќи објектот слики се снима во различни средини или гледано во различни

DEN 408.00 480.00