Лемење Железо Совети T12-I К KF KU C4 ILS BC2 ект серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12-I К KF KU C4 ILS BC2 ект серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

10 %

DEN 185.00

DEN 205.92

Свеж

Во магацинот


Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952
Tntegrated Лемење Железо Совети T12
за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952
Answer : ___________________________ Note : кога ќе го поставите цел, ве молиме љубезно ве молиме оставете порака за да кажете ни која големина сакате, ние ќе го организира на пратката, како на вашите барања. Или ние ќе брод големината на случаен избор. Ви благодариме. Можете да изберете големини од подолу : T12-Б, T12-B2, T12-B2 Z, T12-Б3, T12-Б4, T12-BC1, T12-BC1 Z, T12-BC2, T12-BC2 Z, T12-BC3, T12-BC3 Z,T12 - BC4 Z,T12-BCF1, T12-BCF1 Z, T12-BCF2, T12-BCF2 Z, T12-BCF3, T12-BCF3 Z, T12-BL, T12 - BZ, T12-С1, T12-C4, T12-C4 Z, T12-CF4, T12-CF4 Z, T12-D4, T12-D08, T12-D12, T12-D16, T12-D24, T12-D52, T12-DL08, T12-DL12, T12-DL32, T12-DL52, T12-јас, T12-ИЛ, T12-ILS, T12-J02, T12 - JL02, T12-JS02, T12-К, T12-KF, T12-KL, T12-KR, T12-KU Примена : за HAKKO FX-950, FX-951, FX-952, FM-202, FM-203, FM-204, FM206, FM2028, FM2027 или други matchable лемење станици или лемење железо се справи. Температурата се прилагоди опсег : 200-450 centidegree Max. Моќност : 70 W Влезен Напон : 110 V - 220 V Карактеристики : 1) Добра способност за контрола на температура,брз коефициент на топлинска спроводливост, 2) Направи употреба на увезената суровина-бакар оксид, користат специјални калапи машина за процесот 3) Долго wroking живот : 40000-50000 лемење зглобовите, некои големини дури и може да достигне 70000 лемење зглобовите 4) површината на Производот се користи специјален материјал ракување, совет крајот со слој обработка, со цел да се обезбеди совет да не се претвори црно под висока температура 5) Добри перформанси во калај-на и калај топење, униформа и течно лемење, без празни лемење. 6) Со високи анти-оксидација, добра влажна перформанси

Излезна Моќност: 70W
Бренд Име: SZBFT
Температурата Стабилност: -5C~+5C
Излезна Температура: 200C-480C
Текст Voltagle: 24v
Број На Модел На: T12 серија
Димензии: I

Додатоци на производи

1PCS Висок Квалитет 1 buc 133A Лемење Железо Грејач за Yihua 936 937 Лемење Станица Свеж Со попуст
1PCS Висок Квалитет 1 buc 133A Лемење Железо Грејач за Yihua 936 937 Лемење Станица

Попаметни Шопинг, Подобар Живот! Напомена :  1.Ние не сноси никаква добивка ,V А Т давачки или оддалечена о

DEN 108.00 143.52
T12-BCF1 BCF3 BCF3Z BL Ц1 C4 C4Z Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
T12-BCF1 BCF3 BCF3Z BL Ц1 C4 C4Z Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
1pcs За Hakko T12 Лемење Совети лемење осилото малку За FX-950/FX-951with fx-9501 лемење се справи со бесплатен превозот Свеж Со попуст
1pcs За Hakko T12 Лемење Совети лемење осилото малку За FX-950/FX-951with fx-9501 лемење се справи со бесплатен превозот

ние, исто така, има подолу модел совети ,pls контактирате со нас ако ви треба подолу : T12Б, T12B2, T12B2 Z, T12Б3, T12Б4,

DEN 557.00 619.20
T12-D52 D16 D24 DL32 јас ИЛ ILS ект лемење совет за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
T12-D52 D16 D24 DL32 јас ИЛ ILS ект лемење совет за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
A-BF GS60D 60W 220V Дигитални LCD Температура Прилагодливи Лемење Железо 110V 60W Подарок 3 Лемење железо совети и сунѓер Свеж Со попуст
A-BF GS60D 60W 220V Дигитални LCD Температура Прилагодливи Лемење Железо 110V 60W Подарок 3 Лемење железо совети и сунѓер

80 / парче САД $ 23 Грешка маргина помалку од + / 5 º C Високитемпература отпорни, висока изолација, мека на д

DEN 1445.00 1680.00
Лемење Железо Совети T12-KR K KU KL KF BC2 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
Лемење Железо Совети T12-KR K KU KL KF BC2 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
5pcs 220V 30W/40W/60W Лемење Железо Core Греење на Елемент Замена на Резервни Дел Заварување Алатка за Лемење железо алатка Свеж Со попуст
AOYUE 701A+ 2 ВО 1 Електрични Вакуум Desoldering Пумпа за Лемење Морон Пиштол + Лемење Станица за AOYUE 474A+ I474A++ I701A+ Свеж Со попуст
AOYUE 701A+ 2 ВО 1 Електрични Вакуум Desoldering Пумпа за Лемење Морон Пиштол + Лемење Станица за AOYUE 474A+ I474A++ I701A+

Карактеристики : 2во1 систем Ги комбинира делемење пиштол за лемење со железо во еден пакет Дизајниран с

DEN 7871.52
KSOL Топла Продажба Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо Свеж
KSOL Топла Продажба Топла Продажба Сребро Лемење Совет 900m-т-1 Стандард за Лемење Станица Железо

* Лемење Совет 900mт1 Стандард за Лемење Станица Железо* Добар заменливи совет за вашата стандардна лемење

DEN 67.20
1PCS во Облик на Пенкало Cordless DIY Гас Лемење Лемење Факел Железо Алатка / Лемење железо пенкало тип гас Свеж Со попуст
1PCS во Облик на Пенкало Cordless DIY Гас Лемење Лемење Факел Железо Алатка / Лемење железо пенкало тип гас

Лемење Железо Алатка со сино пенкало формаAnswer : ___________________________ NOTE : единица се испраќаат без гориво,овој

DEN 332.00 390.24
ЈИ HUA 8858 220V / 110V ЕУ/САД ПРИКЛУЧОК за Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пиштол Свеж Со попуст
ЈИ HUA 8858 220V / 110V ЕУ/САД ПРИКЛУЧОК за Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пиштол

ЈИ HUA 220 V / 110 V ЕУ / САД ПРИКЛУЧОК за Преносни BGA Rework Лемење Станица на Топол Воздух Компресор Топлина Пишто

DEN 2160.00 2400.00
110V 220V 967 Електрични Rework Лемење Станица Железо LCD Дисплеј Desoldering SMD G08 Капка брод Свеж
110V 220V 967 Електрични Rework Лемење Станица Железо LCD Дисплеј Desoldering SMD G08 Капка брод

Материјал : Пластични и Метални Боја : Видете слики Параметри : Температура Опсег : 200°C 480°C, Макс Излезна

DEN 1793.76
Температурата controled заварување пластика машина ppr цевки заварчик termofusion ppr машини, без умре глава 20-32-милиметри Свеж Со попуст
SUNKKO HB-71A Батеријата место заварување пен-се користи за полимер батерија заварување за 709a 719a 787a 788h 737b 737g место Свеж Со попуст
SUNKKO HB-71A Батеријата место заварување пен-се користи за полимер батерија заварување за 709a 719a 787a 788h 737b 737g место

5 Елоксирани алуминиумски лемење игли, по загубата на светлината може да биде принуден да се повлече на

DEN 2472.00 2875.20
1PC Лемење Железо Совет Почиста Сосема Нов Жица Со Штанд Поставен Заварување Лемење Чистење на Електричен железо додатоци Свеж Со попуст
Топлина-отпорни на Топлина Пиштол Телефон BGA Лемење Станица Поправка изолација Подлога Изолатор Подлога Лемење Мат Одржување Свеж Со попуст
1 Парче 24CM Електрични Лемење Песна Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Вакуум Desolver Висок Квалитет Свеж Со попуст
30W Замена Лемење Железо Совет Лемење Совет Свеж
30W Замена Лемење Железо Совет Лемење Совет

Посочи совет, се дизајнирани да се користи со 30 W лемење железоНадворешни греење стил, што се користи за

DEN 42.72
T12-BCF3 јас ИЛ ILS J02 JL02 JS02 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот Свеж Со попуст
T12-BCF3 јас ИЛ ILS J02 JL02 JS02 Лемење Железо Совети за Hakko Лемење Rework Станица FX-951 FX-952 бесплатен превозот

Лемење Железо Совети T12 серија за Hakko Лемење Rework Станица FX951 FX952Tntegrated Лемење Железо Совети T12за Hakko Лемење

DEN 185.00 205.92
25/50/75 LB Лемење Локатор Силен Магнет за Заварување Магнетен Држач 3 Агол Стрелка Заварчик Позиционер Моќ Алатка Додатоци Свеж Со попуст
YIHUA 907K 75W Hakko грејач лемење железо сина справи со поправка алатки долг живот моќ поголеми Брзо греење температурна компензација Свеж Со попуст
DGKS Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред Вакуум Лемење Железо Desolder Свеж
DGKS Алуминиум Лемење Морон Desoldering Пумпа Алатка за Отстранување Уред Вакуум Лемење Железо Desolder

* лесен дизајн, лесно да се промени на млазницата, лесен за носење, погоден за долго време се користи, да с

DEN 149.28
1pcs За Hakko T12-J02 Електрични Лемење Песна Лемење Совети лемење осилото малку За FX-950/FX-951 станица Свеж Со попуст
1pcs За Hakko T12-J02 Електрични Лемење Песна Лемење Совети лемење осилото малку За FX-950/FX-951 станица

ние, исто така, има подолу модел совети ,pls контактирате со нас ако ви треба подолу : T12Б, T12B2, T12B2 Z, T12Б3, T12Б4,

DEN 185.00 205.92
Станица за лемење со Железо се Справи со Додатоци За HAKKO 936 907 937 938 /ESD Железо Главата Канила Железо Совет Черупка 42.9 Свеж Со попуст
1pcs Метал Материјал Лемење Железо Стои со Сунѓер За 936 Лемење Станица 907 Лемење се Справи со 900M Серија Свеж Со попуст
1pcs Метал Материјал Лемење Железо Стои со Сунѓер За 936 Лемење Станица 907 Лемење се Справи со 900M Серија

1pc Метал Материјал Лемење Железо се Залагаме За ХА KKO 936 Лемење Станица Спецификации : Модел : 465981 Тип : тел

DEN 298.00 331.20
WSFS Топла Нови Сина Cordless Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење Свеж
WSFS Топла Нови Сина Cordless Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење

Refillable Бутан Гас Лемење Железо Пенкало форма Алатка за Полнење.Еквивалент на енергија спектар на 3070 WattsТ

DEN 316.32
Висок Квалитет на Електрична Лемење Лемење Железо Станица 5pin Заварување Топла Пиштол 50W 24V Замена Поправка Алатка Свеж Со попуст