Млеко пијат корекција лента Kawaii канцелариски Канцелариски материјал Училиште снабдување корективни escolar cinta papeleria 6847

Млеко пијат корекција лента Kawaii канцелариски Канцелариски материјал Училиште снабдување корективни escolar cinta papeleria

DEN 192.00

Свеж

Во магацинот


Млеко пијат корекција лента Kawaii канцелариски Канцелариски материјал Училиште снабдување корективни escolar cinta papeleria 6847
Функција :
Инспирација : Млеко.
Боја на каросеријата : 4 боја на каросеријата.
Големина : мини големина, 7*3.5 cm, должина на лента е 6m.
Тежина : 20g.
Функција : Корекција лента / Училиште резерви .
Совет :
Ова е за 1 парче корекција лента, и боја е случаен.
Kawaii млеко пијат тело, Мини големина за џеб, Долга лента на располагање, Нека се сподели со пријателите.
Ако сакате да изберете боја на телото, ве молиме оставете порака за да ни каже. Ви благодариме.
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
· Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
· Доаѓа со 5 години производство гаранција;
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации :
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
· Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Тип: корекција лента
Бренд Име: VALIOSOPA
Број На Модел На: корекција лента

Додатоци на производи

Симпатична корекција лента Цртан филм животинско Декорација ленти за писмо дневник DIY scrapbooking алатки канцелариски kawaii Свеж Со попуст
5 компјутери Боја, молив гумичка поставите 2B Меки Гуми Канцелариски Канцеларија училиште материјали borradores материјал escolar Свеж Со попуст
Iwako животен стил 3d гумичка 14pcs/многу подарок Свеж Со попуст
Iwako животен стил 3d гумичка 14pcs/многу подарок

Answer : ___________________________ Note : 14pcs / многу, ние испрати 14 различни животински eraseres за вас, ако се нема барање од к

DEN 1162.00 1320.00
AIHAO Бесплатен Превозот Симпатична Kawaii Цртан филм Корекција Лента Креативни Млеко Стил Училиште Пенкалата Лента Подарок Свеж Со попуст
5pcs / многу варира животни гуми , новина различни видови на животни гуми , Панда / Тигар / Слон ... Свеж Со попуст
5pcs / многу варира животни гуми , новина различни видови на животни гуми , Панда / Тигар / Слон ...

5pcs по цел големините се прикажуваат во слики имаме многу видови на животни гуми (над 30 видови), ќе испрат

DEN 88.00 104.16
2 ПАРЧИЊА Нов Висок Квалитет Kawaii Гумичка сладолед Гумичка Escolar Гума за Деца на Училиште Материјали Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Нов Висок Квалитет Kawaii Гумичка сладолед Гумичка Escolar Гума за Деца на Училиште Материјали

[xlmodel][фото][0000] ОписИме : 2 ПАРЧИЊА Нов Висок Квалитет Kawaii Гумичка сладолед Гумичка Escolar Гума за Деца на Уч

DEN 68.00 71.52
3pcs/многу Cutec reative капсула моделирање корекција лента материјал escolar kawaii канцелариски канцеларија училиште материјали Свеж Со попуст
8PCS/пакет Office Канцелариски Симпатична Дизајнер на Студентите Натпревари Форма Гумичка Материјал Гума Канцелариски Материјали Свеж Со попуст
Faber-Castell Совршенство Молив стил гумичка со Четка Свеж
Faber-Castell Совршенство Молив стил гумичка со Четка

Напомена : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена и превозот обвиненија Овие т

DEN 235.20
Нови Kawaii 3D Гел Гуми, Гумени Материјал Escolar Канцеларија Училиште Материјали Канцелариски Предмети Промотивни Подароци Свеж Со попуст
3Pcs/многу Молив Гуми Кореја Креативни Стандард Kawaii Чиста Боја Долги Шарени Гума Гумичка Училиште Канцелариски Материјали Свеж Со попуст