2017 Нови Латекс Мини Облекуваат Секси Долна Облека, Гумени Забава Фенси Облека

2017 Нови Латекс Мини Облекуваат Секси Долна Облека, Гумени Забава Фенси Облека

20 %

DEN 960.00

DEN 1200.00

Свеж

Во магацинот

Да се чува далеку од нафта базирани производи и директна сончева светлина. Секогаш ја избрише секоја солза од вишокот на вода со мека крпа и оставете го да се исуши рамни или спушти слушалката за да се капе сува.
Складирање
Латекс облека најдобро се чуваат спушти слушалката во шкафот далеку од извори на топлина, светлина (особено светли сончева светлина и силна УВ светлина која ќе се деградира светло обоените алишта), метал, масла, растворувачи, greases и оган. Затоа тие може да биде тешко да се стави на без помош на лубрикант.
Никогаш не ја собори сува, суво чистење или железо вашата облека. Избегнувајте влажни услови на чување, Испорака На основен носач се користи, е Кина Пост Регистрирани Воздухопловната, ако треба објектот итно, ние силно препорачуваме да плати 16 екстра за забрзување на ИЗРАЗИ , Кои се околу 15 дена . Ако сте незадоволни со нашите објектот, ве молиме да не ни даде негативна повратна информација веднаш, ве молиме контактирајте со нас прво, ние ќе ви даде брз решение.
Се враќа
Ако не сте задоволни со производот кој сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас, и ние ќе се обидеме да се реши тоа за вас. Гума може да биде изгребани ако протри премногу тешко, па бидете нежни. Постојат 3 главни методи на подготовка на латекс catsuit за носење. Вие исто така може сакаат да носат еден пар на светлината памучни ракавици за да се избегне било каква штета
Кога се справувате со латекс со голи раце бидете сигурни дека тие се чисти пред да дојдат во контакт со вашата облека. Ви благодарам многу! Посакуваме да имате пријатен шопинг патување во нашата продавница !!(*^-^*). ние нема да ве остави незадоволни поради нашите грешки.
За Повратни информации : Feedback е многу значаен за двете од нас, ако сте задоволни со нашата објект и службата, ве молиме помогнете да ја објавите позитивна повратна информација за нас, ние ќе го прават истото за вас. Да блесне, ние ви препорачуваме да се користат силиконска основа полски, како што се "Ерос Bodyglide" или " Ерос Култот Облекување Помош
Никогаш не сјај за користење на мебел полски и да се избегне на база на масло масла и креми како овие уништи гума. Избегнувајте детергенти и сапуни.
Гума лесно можат да бидат означени или искинати со ноктите ако прекумерна сила се користи при влечење на вашата облека.
(1) Лесно прашина внатрешноста на облека со talc пред ставање на, бидејќи скитници talc и прашина е многу видливи против гума. Нанесете тенок слој во внатрешноста на облека и вашата кожа, ако е потребно. Бидете сигурни дека вашата облека е добро подмачкано или talced. Латекс е природно мет/досадна.
Чистење
Може да ги гума облека во чиста, млака вода. Бидете свесни дека гума може да бидат обоени трајно браун ако во контакт со бакар, месинг или бронза - се грижи со бакарни монети
Никогаш не се изложуваат на латекс да етерични масла
Никогаш не се изложуваат на вашата облека да гол пламен и оган што гори гума
Полирање
Вашата облека ќе се доставуваат до вас од unshined.

Големина: M, L
Бренд Име: LarpGears
Силуета: Обвивка
Материјал: Spandex
Деколте: Резервоар
Sleeve Стил: Резервоар
Материјал: 100% чиста латекс
боја: Црна
Големина: M, L
Дебелина: 0.38-0.4 mm
Обработка: Направени од страна на мувла
Is_custom направи ?: НЕМА.
Точка Бр.: GLC-6701A

Додатоци на производи

Секси долна облека порибување на црна transparenthot секси чорапи жешки секси нозе Еротски висока цевка бедрото чорапи мрежа Свеж Со попуст
Секси долна Облека топла Bodysuit Секси Костими Еротска долна облека Intimates Жените Bodystocking отвори crotch секс производи Свеж Со попуст
Секси Жените Чипка долна Облека Babydoll Пред се Отвори Nighty долна облека Секс Перспектива Sleepwear со G-string Плус Големина Свеж Со попуст
2 парчиња Жените Гледаат Преку Големи Fishnet Мека Еластичен долна Облека Поставува Долг Ракав Сечење на Врвот со Кратко долна Свеж Со попуст
Жените Секси долна Облека Облека Crotchless Риба нето Тело одговараат на Телото Порибување жешки секси мрежа bodystockings sleepwear Свеж Со попуст
Нова мода Плус Големина Bodystocking Флорални Fishnet Bodystocking Флорални дами Секси долна облека Strappy bodysuit Свеж Со попуст
Нова мода Плус Големина Bodystocking Флорални Fishnet Bodystocking Флорални дами Секси долна облека Strappy bodysuit

Повратни информацииСите наши објекти ќе бидат проверени и спакувани во добра состојба пред превозот Ни

DEN 210.00 295.68
Жешка Секси Костими Долна Облека Мини Краток Фустан Жени Секси Долна Облека Babydoll Тело Порибување Секси Teddies Пижами Порно Свеж Со попуст
Секси Жените Мраз Свила Транспарентен Сјајна Униформа Bodysuit Cosplay Јапонски Училиште Девојки Одговараат Длабоко V Вратот Свеж Со попуст
плус големина секси теди медицинска сестра костим со нога појас СМ Cosplay секси костими еротски фустан возрасни секси долна Свеж Со попуст
Жешка Жени Секси Долна Облека Tassel Еротска Долна Облека Костими Долна Облека Дами Nightwear Lenceria Nuisette Свеж Со попуст
Жешка Жени Секси Долна Облека Tassel Еротска Долна Облека Костими Долна Облека Дами Nightwear Lenceria Nuisette

Жешка Жени Секси долна Облека Tassel Еротска долна Облека Костими долна облека Дами Nightwear Lenceria Nuisette Драг пр

DEN 96.00 136.32
година Жени Секси долна Облека Топла Еротски Женска долна облека Костим Секс Производи Fantasias 930b Свеж Со попуст
година Жени Секси долна Облека Топла Еротски Женска долна облека Костим Секс Производи Fantasias 930b

Може да бидат предмет на увозни давачки, даноци, и / или царинските такси кои можат да бидат наметнати од

DEN 159.00 186.72
Жените Секси долна Облека Lenceria Babydoll Еротска долна облека Intimates Плус Големина на Отворите Crotch Fishnet Sleepwear Свеж Со попуст
Жените Секси долна Облека Lenceria Babydoll Еротска долна облека Intimates Плус Големина на Отворите Crotch Fishnet Sleepwear

Bodystocking имаат еластичност, не Постои големина над облека, следниве големина на табела претставува макси

DEN 142.00 202.08
ЖЕШКА Секси Чипка Faux Кожа Чорапи Crotchless долна Облека Чипка Leggings Еротски Панк Фетиш Клуб Носат ПВЦ Готски Bodycon Панталони Свеж Со попуст