Трета страна Заварување лупа 5 LED Помошни Клип 10X Зголемувачот Маса Светилка 3 In1 Рака Лемење Железо Стојат Носителот Станица

Трета страна Заварување лупа 5 LED Помошни Клип 10X Зголемувачот Маса Светилка 3 In1 Рака Лемење Железо Стојат Носителот Станица

DEN 899.04

Свеж

Во магацинот


11 Карактеристики : - 5 самостојно LED дизајн го прави зголемувачот и осветлување уред независни, и осветлување уред има флексибилна метална цевка која може да се прилагоди растојание и агол на светлата слободно.
- Основната површина е поместена со челични лимови за зголемување на основната тежина која може да се одвива мирно и стабилно.
- Тоа опремени со надворешна сила ( текст глобална напојување за AC100-250 V, 50/60 HZ и излез DC4.8 V,500m A ) и три вграден АА батерии кои им овозможуваат на производ работи без полнење.
- Постојат растеглив брзини под зголемувачот, која е на располагање за да се зголеми опсегот на визуелните полиња.
- Поддршка менгеме е прилагодлив, погодно за различна висина.
- Известување : 3 АА батерии не се вклучени. Боја : Црна
Материјал : Метал, пластика
Тип : Алатки Пакет тежина : 0.660 kg
Пакет Големина(L x W x H) : 11.60 x 9.10 x 16.90 cm / 4.57 x 3.58 x 6.65 инчи Пакет Содржина : 1 x Лемење Стојат Клип Зголемувачот, 2 x Леќа, 1 x Полнач
производ слики :

Со Светлина Или Не: Yes
Број На Модел На: MG16129-В
Бренд Име: Деветтиот Светот
Големина: 200 * 100 * 175mm
Стил: Стои Стил
Материјал: Стакло
Видови на: десктоп лупа
Модел: 16129-В
Добивка: 2.5 x (голема леќи), 7.5 x(мали леќи), од 10 пати (мали леќи)
Ефективна дијаметар: 90mm (голема леќи), 34mm (2 мали леќи) (mm)
Материјал: Пластика, метал, стакло леќи
Спецификација: EU

Додатоци на производи

LED Мулти-Цел Пушеле се Повлече Фиока лупа Две Леќи 3 LED Светла Magnifiers Свеж Со попуст
LED Мулти-Цел Пушеле се Повлече Фиока лупа Две Леќи 3 LED Светла Magnifiers

Ако ви се допаѓа нашите производи ,ве молиме да "Add to Wish List" или "Add to My Favourate Продавници" за долгорочни одно

DEN 110.00 143.52
Рачни 3X 45X Осветлени Зголемувачот 3 LED Висок Квалитет ABS Тело Микроскоп Читање лупа Помош за Постарите loupe Свеж
Нови Brix 0-40% алкохол 0-25% Вино Овошна сладост метар Тестер Рачен рефрактометар Автоматско умерена надомест 20% попуст Свеж Со попуст
AmScope SM745TP 7X-45X Trinocular Зум Стерео Микроскоп Simul-Фокусна Глава Свеж Со попуст
AmScope SM745TP 7X-45X Trinocular Зум Стерео Микроскоп Simul-Фокусна Глава

Карактеристики : 7 X да 45 X Континуирано Зум Зголемување на Моќта 45 степени Склони Trinocular Simulфокусна Глават

DEN 12312.00 12960.00
Сите Метални Призмата Постави w/ Перница за вкупно станица анкетирање, ЦРВЕНА ПРИЗМА Свеж Со попуст
Сите Метални Призмата Постави w/ Перница за вкупно станица анкетирање, ЦРВЕНА ПРИЗМА

Сите Метални Призмата Постави w / Перница за вкупно станица анкетирање, ЦРВЕНА ПРИЗМАПризмата Сет со То

DEN 2307.00 2592.00
2.0 ПРАТЕНИК HD Индустриски Дигитален Микроскоп Камера VGA CVBS USB AV ТВ Излези+8X-130X Оптички C-Планината Леќа+LED Светла+Носителот Свеж Со попуст
Мини призма за вкупно станица. НАЈЛОН рамка. 25.4 mm призма Свеж Со попуст
Мини призма за вкупно станица. НАЈЛОН рамка. 25.4 mm призма

ИнформацииМини призма за вкупно станицаМоже да се Користи за Да се Leica или Topcon Призмата ПолПризмата Кол.

DEN 1538.00 1728.00
Нови 1pc 3X 4.5 X Заварување лупа LED Loupe Зголемувачот Алигатор Клип Носителот Менгеме Подадена Рака Лемење Железо Поправка Свеж Со попуст
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини Свеж Со попуст
1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големини

1 Пар Биолошки Стерео Микроскоп Работна Фаза Presser Парче Клипови Од Не ' Рѓосувачки Челик Таблета 4 Големи

DEN 342.00 384.00
(Брод од ДЕ) Автоматски Црвен Зрак Ротари Ротирачки Ласерски 500m Спектар Само-израмнување на Ротари Ласерски Ниво Далечински Свеж Со попуст
USB Бела Rechargable LED Светло за Осветлување Дното Светлина Светилка Извор на Биолошки Микроскоп Стерео Микроскоп Бесплатен Свеж Со попуст
Оптички Aspherical Објективот Призмата Дијаметар 24.5 mm Свеж
Оптички Aspherical Објективот Призмата Дијаметар 24.5 mm

КарактеристикиОптички Aspherical Објективот Призмата Дијаметар 24.5 mmОптичко Стакло Aspherical ОбјективотМатери

DEN 864.00
AcuAngle A8826D 2 Црвени Линии Ласерски Ниво со AT280 Tripod 17.5-28cm 360degree Само - израмнување на Крстот Ласерски Нивоа Свеж Со попуст
AcuAngle A8826D 2 Црвени Линии Ласерски Ниво со AT280 Tripod 17.5-28cm 360degree Само - израмнување на Крстот Ласерски Нивоа

6 Месеци Гаранција .Ние accpet Alipay и Paypal тука Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата

DEN 1873.00 3672.48
5pcs/многу! Полу-Круг Plano-Конвексни 23mm Дијаметар 8мм Висина Оптичко Стакло LED Леќа Рефлектор за Висока Моќност Led диоди Свеж Со попуст
Пиво Жолт и Вино се Рефрактометар, Автоматска Температурна Компензација Brix 0-32% Шеќер концентрација 50%попуст Свеж Со попуст
Пиво Жолт и Вино се Рефрактометар, Автоматска Температурна Компензација Brix 0-32% Шеќер концентрација 50%попуст

Answer : ___________________________ NOTE : не вклучуваат продажба на мало полеТелото на рефрактометар е дизајниран со нас

DEN 624.00 1222.56
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа Свеж Со попуст
FYSCOPE 0.5 X Barlow Објектив за Индустриски Микроскоп Камера Цел леќа за ZM45 C-ПЛАНИНАТА леќа

Ние сме FYSCOPE, и ние сме професионални микроскоп снабдувач, ние имаме свои фабрика и исто така имаат некол

DEN 929.00 1548.00
40mm Големи Adjsutable Стерео Дигитална Индустрија Лабораторија Микроскоп Леќа Маса Стојат Двоен Прстен Носителот+100X Зум C-планината Свеж Со попуст
HDMI 2.0 ПРАТЕНИК USB Дигитални Зголемувачот Индустриски Микроскоп Камера 220x Рачни Зголемувачот Со Штанд Стои Стил Зголемувачот Свеж Со попуст
3.5 X-90X Континуирано зум Стерео Бинокуларна Микроскоп 56 LED прилагодливи извор на светлина 0.5 2.0 X X Цел Леќа 10X/20X окуларот Свеж Со попуст
10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1W 3W Висока Моќност 5W LED Светилка Светлина Свеж
10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1W 3W Висока Моќност 5W LED Светилка Светлина

Freeshipping!10pcs 20mm 45 степени LED Леќа Рефлектор За 1 W 3 W Висока Моќност 5 W LED Светилка СветлинаДетали за леќа : Ле

DEN 143.52