Нови Течност Тестер Мини Електрични Тест Алатка Кочница Течни Пенкало 5 LED Индикатор Автомобил Масло Тестирање Дијагностички Алатки За DOT3/DOT4

Нови Течност Тестер Мини Електрични Тест Алатка Кочница Течни Пенкало 5 LED Индикатор Автомобил Масло Тестирање Дијагностички

0 %

DEN 112.80

Свеж

Во магацинот


Ве молиме да обрнете внимание
1. Зелена / жолта / жолто / црвени : кочница масло со содржина на вода од околу 3%, предложената замена на течност.Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ако имате било какви прашања,ве молиме обратете ми се на прво место.Вметнете тестер во резервоарот за втор , тогаш резултатите ќе бидат прикажани правилно со Led диоди.Или можете да платите дополнителни 1да се избере Регистрирани Mail со детални информации за песната.Тестирање ТОЧКА 3, DOT4, DOT5 течност 6.Без пакет Инструкции : течност за откривање на пенкало е врз основа на промените во спроводливост да се утврди влага промена на течност. Тоа јасно покажува степенот на влага се состои од светлината-емитирачки диоди, висока содржината на влага ќе доведе до намалување на вриење точка, влијаат на сопирање перформанси.LED жолта : ниска содржината на влага, проверете уште еднаш во шест месеци 6.Пост Превозот нормално треба 35~60days да пристигне ,како продавачот не можеме контрола на превозот на брзина,се надевам, ќе може да љубезно ве молиме да се разбере и да чекаат .Црвениот LED светла = содржина на вода во течност H2 O> 3%, не може да продолжи да се користи течност треба да биде заменет Црвени LED : промена на течност 4. LED Индикаторот се Прикаже : 1.LED зелена : течност линии / мобилен ред Технички параметри : Зелена : Батеријата во РЕД, тоа е, течност не содржи вода Зелена / жолта : кочница масло во вода, содржината на помалку од 1%, подобро течност за изведба, и леснотија на користење.5 LED светла се прикаже процентот на содржина на влага во течност,како на резултатите од тестот повеќе точни 3.Притиснете го копчето за вклучување, зелената ДИОДА ќе светне. Зелена / жолта / жолто / црвени / црвена : кочница масло со содржина на вода од најмалку 4%, на течност мора да се заменат веднаш одговорни за многу опасно.LED трепка црвено : замена на батеријата 5.5% до 3%, за да продолжат да ги користат, да ги тестираат повторно шест месеци подоцна, на 3.Жолти LED светла = течност содржина на вода H2 O = 1. Пакет Листа : 1 x течност тестер (Батерија, не се вклучени)
.автоматско исклучување,Поддржува 1 LR03 AAA батерии (не се вклучени) 7.Ако не сте го добијат тоа по 60 дена, ве молиме контактирајте ме, јас го препрати или враќање на вас.Која е разликата bewteen Со Пакет и Без Пакет?
Нови Течност Тестер Мини Електрични Тест Алатка Кочница Течни Пенкало 5 LED Индикатор Автомобил Масло Тестирање Дијагностички Алатки За DOT3/DOT4
Течност за Тестер За Мулти-бренд автомобили Карактеристики : 1.Ви благодариме. Црвеното покажува на течност треба веднаш замена, зелена претставува добра состојба, жолта, укажува на државата е прифатливо, но наскоро ќе се замени.Ве молиме не го остави негативни повратни информации или отворен спор.проверка на автомобил кочница масло квалитет 2.Ви благодариме
5.Зелена LED светла = содржина на вода во течност H2 O 2. Зелена / жолта / жолта : кочница масло со содржина на вода од околу 2%, течност за да продолжите да ја користите.Изберете превозот од "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус",без следење на информации и не може да следи по despatch од Кина.

боја: Без Пакет, Со Пакет
Верзија На Софтвер: најдобар квалитет
Електронски: No
моќност: W
Материјал Тип: Високо Пластични & Метал
Објектот Ширина: 3cm
Надворешни Тестирање И Сертификација: CE
Бренд Име: XTYDIAG
Објектот Висина: 15cm
Објектот Тежина: 0.08kg
Хардвер Верзија: Најновата Верзија
Напон: V
Име На Модел: течност за тестер
Тип На Објект: Електрични Тестери & Тест Води
Објектот Должина: 10cm
Специјални Функции: Се Користи Директно
Име на производ: Автомобил Течност Тестер Пен
Функција: Да Се Провери Квалитетот На Течност
функција 1: Автоматско Исклучување Копче
Се потенцира : 5 Led Диоди Индикатори
Карактеристика 2: За DOT3/DOT4
функција 3: Muti бренд автомобили
карактеристика 4: Автомобилската Тестирање На Алатката
Гаранција: 3 Години
квалитет: силна и стабилна
Дигитален Тестер: Автомобил Течни Тестирање

Додатоци на производи

FT232RL Зелена Чип за bmw inpa / ediabas к dcan usb интерфејс За BMW INPA Switch OBD МОЖЕ да Скенира Читателот Дијагностички Свеж Со попуст
FT232RL Зелена Чип за bmw inpa / ediabas к dcan usb интерфејс За BMW INPA Switch OBD МОЖЕ да Скенира Читателот Дијагностички

од 1998 до 03 / 2008 (сите модели) Пакување Листа : 1pc x INPA K+DCAN Кабел 1pc x CD ВозачотДраг пријател,можете да направи

DEN 717.00 754.56
2018 Врвот Продажба 16 Pin Машки 16 Pin Женски OBD OBD2 Дијагностички Продолжување Конектор OBD 2 60СМ Автомобил Дијагностички Свеж Со попуст
UPA USB Програмер Главната Единица V1.3 UPA-USB Upa Usb 1.3 Верзија Главната Единица со Висок Квалитет Бесплатен Превозот Свеж
FT232RL Чип INPA/Ediabas K+DCAN USB Интерфејс За bmw OBD МОЖЕ да Скенира Читателот Дијагностички Кабел Вклучен велика БРИТАНИЈА Свеж Со попуст
Авто Дијагностички Кабел за Бенц MB Ѕвезда C3 14PIN Кабел за C3 Мултиплексер Додатоци Адаптер Кабел Свеж Со попуст
Авто Дијагностички Кабел за Бенц MB Ѕвезда C3 14PIN Кабел за C3 Мултиплексер Додатоци Адаптер Кабел

Авто Дијагностички Кабел за Бенц MB Ѕвезда C3 14 PIN Кабел за C3 Мултиплексер Додатоци Адаптер КабелСе работи

DEN 1152.00 1536.00
Freeship KLOM Пумпа Оптоварување ГОЛЕМА Големина Авто Lockout Алатка Воздух оптоварување airbag LOCKSMITH TOOLS го отклучите Свеж Со попуст
Freeship KLOM Пумпа Оптоварување ГОЛЕМА Големина Авто Lockout Алатка Воздух оптоварување airbag LOCKSMITH TOOLS го отклучите

F r ee брод KLOM Пумпа Оптоварување ГОЛЕМА Големина Авто Lockout Алатка Воздух оптоварување airbag L O CKSMITH TOOLS го от

DEN 492.00 623.52
Автомобил дијагностички алатка USB кабел одговараат за multidiag про VD600 cdp+ ,VCM2 ,преку ШАЛТЕР , IT2 дијагностички алатка Свеж Со попуст
11Pcs/Set Терминал Отстранување Алатки Автомобил Електрични Жици Crimp Конектор Pin Extractor Комплет за во Автомобил Поправка Свеж Со попуст
Висок Квалитет ODB 2 Кабел 16Pin OBD 2 Кабел за Да 16Pin Женски Конектор OBD II OBD2 со Switch Дијагностички Конектор за ELM327 Свеж Со попуст
Висок Квалитет ODB 2 Кабел 16Pin OBD 2 Кабел за Да 16Pin Женски Конектор OBD II OBD2 со Switch Дијагностички Конектор за ELM327

Испорака време на испорака од страна на aliexpress стандард превозот ќе се 1230 дена зависи од различни локаци

DEN 216.00 239.52
Најновите FT232RL За BMW INPA К+МОЖЕ да Интерфејс INPA К DCAN USB За BMW Inpa за BMW 20pin Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Најновите FT232RL За BMW INPA К+МОЖЕ да Интерфејс INPA К DCAN USB За BMW Inpa за BMW 20pin Бесплатен Превозот

FT232 RL За BMW INPA : Најновите FT232 RL За BMW INPA К+МОЖЕ да Интерфејс INPA К DCAN USB За BMW Inpa за BMW 20pin Бесплатен ПревозотКар

DEN 488.00 513.60
Не-контактирајте со напон тест пенкало сензор тестер на напон предупредување и LED индикатор voltmeter Дигитални AC 90-1000V Свеж Со попуст
За тојота кабел odb ii Конекција Адаптер 22 Pin Машки да OBD2 OBDII DLC 16 Pin 16pin Женски Кабли Дијагностички кабли Свеж
За тојота кабел odb ii Конекција Адаптер 22 Pin Машки да OBD2 OBDII DLC 16 Pin 16pin Женски Кабли Дијагностички кабли

modname=ckeditor Поврзува 16 pin OBDII дијагностички алатка за T0 Y0 ТА автомобил со 22 pin штекер Работи со сите За T0 Y0 ТА

DEN 168.00
Универзална EM415PRO Автомобилската Кабел Жица Tracker Краток & Отвори Коло Пронаоѓач Тестер на Автомобил на Возила Поправка Свеж Со попуст
DHL СЛОБОДНИ OBD2 EOBD 2 16 pin машки конектор J1962 трговија на Големо &Мало OBD Машки Plug OBD2 16Pin транспарентен / сино/ Свеж Со попуст
DHL СЛОБОДНИ OBD2 EOBD 2 16 pin машки конектор J1962 трговија на Големо &Мало OBD Машки Plug OBD2 16Pin транспарентен / сино/

OBD2 Конектор J1962m Приклучок со Куќиште и Кабел Вирус ОлеснувањеОвој конектор вклучува : 1, 1pcs obd2 16pin приклу

DEN 3146.00 3312.00
Тест убодни алатка BDM РАМКА со Адаптери Поставете ги Собере Оригиналните FGTECH BDM100 Програмер за ktag ,kess v2 ,bdm100 ЕКИ Свеж Со попуст
Тест убодни алатка BDM РАМКА со Адаптери Поставете ги Собере Оригиналните FGTECH BDM100 Програмер за ktag ,kess v2 ,bdm100 ЕКИ

Тест убодни алатка BDM РАМКА со Адаптери Поставете ги Собере Оригиналните FGTECH BDM100 Програмер за ktag ,kess v2 ,bdm

DEN 1183.00 1536.00
BST203-C 60Hz фреквенција piezo и електромагнетни заеднички железнички инјектор тестер за bosch/делфи/denso/siemens/continental Свеж
Приклучок и се Вози NitroOBD2/EcoOBD2 Перформанси Чип Тунинг Кутија за Benzine/ Дизел Автомобили Свеж Со попуст
Приклучок и се Вози NitroOBD2/EcoOBD2 Перформанси Чип Тунинг Кутија за Benzine/ Дизел Автомобили

Дури и параметрите се различни за секоја возило, не би можел да биде потребно да се направи дополнителна

DEN 137.00 144.00
CNPAM Песна Мртви Пиксели Поправки Лента Кабел За BMW E39 Средината на Raido Пиксели Поправка E38 Х5 LCD Инструмент Табла Табла Свеж Со попуст
OBD2 OBD 2 Кабел За Хонда 3 Pin OBD2 16 Pin Доведе Cable Auto Автомобили Дијагностички Кабел за Продолжување Алатка Свеж Со попуст
OBD2 OBD 2 Кабел За Хонда 3 Pin OBD2 16 Pin Доведе Cable Auto Автомобили Дијагностички Кабел за Продолжување Алатка

OBD2 За Хонда 3 Pin 16 Pin OBD 2 Автомобил Дијагностички Конектор АдаптерOBD 2 Кабел за Хонда 3 Pin ќе ви овозможи да г

DEN 187.00 239.52
Фабриката 25% Попуст 1m Рамен Тенка Како Глупак GPS Кабел OBD OBDII OBD2 Продолжување Кабел Со Switch ELM327 Конектор L Тип Свеж Со попуст
Фабриката 25% Попуст 1m Рамен Тенка Како Глупак GPS Кабел OBD OBDII OBD2 Продолжување Кабел Со Switch ELM327 Конектор L Тип

2) Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напуш

DEN 142.00 177.12
Најновите ELM 327 V1.5 ELM327 Bluetooth OBD2 Авто Автомобил Дијагностички Интерфејс Скенер за Android ELM-327 V 1.5 OBD 2 Дијагностички-Алатка Свеж Со попуст
Автомобил еки игли BDM Рамка Pin само pin Работи Заедно со BDM Рамка адаптер FGtech Galletto / Ktag / Kess / BDM Рамка адаптер Свеж Со попуст
Автомобил еки игли BDM Рамка Pin само pin Работи Заедно со BDM Рамка адаптер FGtech Galletto / Ktag / Kess / BDM Рамка адаптер

Автомобил еки игли BDM Рамка Pin само pin Работи Заедно со BDM Рамка адаптер FG Galletto / Ktag кознака / Kess / BDM Рамк

DEN 262.00 373.92
Автомобил батеријата Итни Батеријата Кабел Моќ Линии Свеж
Автомобил батеријата Итни Батеријата Кабел Моќ Линии

Автомобил батеријата Итни Батеријата Кабел Моќ ЛинииТоа може да одговара на сите наши батеријата тесте

DEN 785.28