2.4 GHz Безжична Игри Глувчето USB Приемник Про Гејмер За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп безжична тастатура и глушец оптички глушец

2.4 GHz Безжична Игри Глувчето USB Приемник Про Гејмер За КОМПЈУТЕР, Лаптоп, Десктоп безжична тастатура и глушец оптички глушец

12 %

DEN 198.00

DEN 225.12

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Мини адаптер Plug and play
Безжичен пренос, најдолго уреди со покажувач на растојание до 10-15 метри
Преносни и губење на светлината, многу удобен за носење и чување на
Прекинувач за штедење енергија
Со 6 Копчиња, вклучувајќи го Копчето за Тркала, Страна, Страница Напред и Назад копчиња за лесна Интернет Сурфање
До 10 метри на работното растојание
Напојување : 2 x AAA Батерија (Не се вклучени)
Глувчето тип : Безжичен Оптички Глушец
Интерфејс : USB
Боја : Црна
Пакет Се Вклучени :
1 x 2.4 GHz Безжична Преносни Оптички Глушец (Без Мало Пакет)
1 x USB приемник
1. Ние ќе испрати предмети по уплата.
2. Ве молиме проверете ја вашата адреса внимателно кога обработка цел.
3. Ве молиме контактирајте со нас доколку не сте го добиле вашиот пакет над 30 дена.
4. Ако повеќе од 45 дена, да не се примени, ве молиме да ни даде на 3-5 дена за проверка на она што се случило на пакетот пред да се издаде вашиот наплата.
5. Ние не бродот да Африка, освен во Јужна Африка.
1. Ние обезбедуваме 3 месеци гаранција.
2. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети.(Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.)
3. Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете на нашите врати адреса и напишете "подарок" за испорака на состојба. Ве молиме да користите редовни поштенски зедницата и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО..
4. Ние не обезбеди било обичај ризик, ако е тоа лесно да се предизвика било cuse и обичај проблем во вашата земја, ние ви препорачуваме да изберете и други превозот методи, исто како Кина Пост Воздух. Ако имате било какви други треба, ве молиме да бидат слободни да контакт.
1. Ние се потпираме на нашата репутација и задоволството на клиентите за да се успее. затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас, ве молиме оставете добар фидбек до нас ако се задоволни со нашите производи и зедницата.
2. Ние се грижиме за нашите ценети клиенти, и секогаш ќе се обидеме да ви помогнеме.
3. Ве молиме да ни даде можност да го реши секој проблем. Ние имаме разбирање за загриженоста и фрустрации можеби ќе ги имате, а ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.

Бренд Име: ET
Примена: Десктоп,Лаптоп
Стил: Мишките
Безжична Технологија: Поддржани
Тип: 2.4 Ghz Безжична
DPI: 2000 година
Wi-Fi Опсег: 10m
Метод На Следење На: Оптички
Пакет: No
Број На Модел На: F0597-A
Рака Ориентација: Право
Интерфејс Тип: USB
Производи Статус: Акции
Број на Копчиња: 6
Број на Ролки: 1
Оптичка Резолуција: 2000dpi

Додатоци на производи

2.4 Ghz Воздух Глувчето IR Учење Далечински Управувач Gyroscope Мини Тастатурата за Windows, Mac OS Android ТВ Кутија Проектор Свеж
pokemons mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат Прекрасни подлога тастатура за компјутер padmouse лаптоп Свеж Со попуст
pokemons mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат Прекрасни подлога тастатура за компјутер padmouse лаптоп

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Евр

DEN 556.00 695.52
Darth vader Топла Продаде Дизајн Против пролизгување Трајни Нови Пристигнување Прилагодено Правоаголна Mouse Pad Компјутер PC Свеж Со попуст
Потчинети mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse High-end игри mousepad гејмер да тастатура глувчето Свеж Со попуст
Потчинети mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse High-end игри mousepad гејмер да тастатура глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 556.00 695.52
евтини светот на резервоари mouse pad 900x400x2mm подлога глувчето notbook компјутер mousepad големи игри padmouse гејмер тастатура Свеж Со попуст
Стр Безжична Тастатура Глувчето Комбо, Водоотпорен Луксузни Специјалното Пенкало Глувчето и Тенки Безжична Тастатура Поставите Свеж Со попуст
Gaming mouse pad обичај глувчето мат DIY големи килим за гејмер/ cs оди/ corsair/ dota 2/overwatch Свеж Со попуст
Gaming mouse pad обичај глувчето мат DIY големи килим за гејмер/ cs оди/ corsair/ dota 2/overwatch

ОписМатеријал : ГумаБоја : било која боја прилагодено.Дизајн : Прилагодено дизајн од страна на клиентите

DEN 278.00 278.40
нинџи во pyjamas mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат nip подлога тастатура за компјутер padmouse Свеж Со попуст
нинџи во pyjamas mousepad најдобри 70x30cm gaming mouse pad гејмер глувчето мат nip подлога тастатура за компјутер padmouse

Детекција : осум тешки метали содржини од страна на Националните ГРУПИ тестирањеи сертификација, до Евр

DEN 556.00 695.52
BinFul 2.4 G безжичен маус со USB Приемник ултра тенки и Дебели Мини Безжичен Оптички Глушец Глувци за Лаптоп КОМПЈУТЕР Оптички Свеж Со попуст
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето Свеж Со попуст
dota подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad locrkand игри mousepad гејмер да тастатура за лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
средно училиште dxd mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse големи игри mousepad гејмер да тастатура Свеж Со попуст
средно училиште dxd mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse големи игри mousepad гејмер да тастатура

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 556.00 695.52
еснаф војни подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad Маса шема игри mousepad гејмер да тастатура глувчето Свеж Со попуст
Battlefield 4 подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad Професионални игри mousepad гејмер да лаптоп глувчето Свеж Со попуст
Battlefield 4 подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad Професионални игри mousepad гејмер да лаптоп глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
тим тврдина mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse кул игри mousepad гејмер да тастатура глувчето Свеж Со попуст
тим тврдина mouse pad 700x300x3mm подлога глувчето notbook компјутер padmouse кул игри mousepad гејмер да тастатура глувчето

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 556.00 695.52
Dragon Ball подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad Цртан игри mousepad гејмер да лаптоп глувчето мат Свеж Со попуст
Dragon Ball подлошки 70x30cm подлога за глушец notbook компјутер mousepad Цртан игри mousepad гејмер да лаптоп глувчето мат

Ние се направи повеќе бренд нови дизајни на подлоги за глувче според моден тренд Печатени слики се highdefin

DEN 499.00 623.52
Безжична Bluetooth Тастатура За Apple iPad Воздух 2 Таблета Случај Кожа Отстранлив Капак Со Мобилен руски Изглед на Тастатура Свеж Со попуст