380V/3 фази max температура 60 степен & пареа време 60 минути поставување 9KW парна бања сауна озонската генератор за бања

380V/3 фази max температура 60 степен & пареа време 60 минути поставување 9KW парна бања сауна озонската генератор за бања

10 %

DEN 26740.00

DEN 29711.52

Свеж

Во магацинот


ИЗВЕСТУВАЊЕ!!! Кога ќе го купите овој стоки, Ние ќе брод на цел од страна на било која од 5-те големи курир како DHL/UPS/FEDIX/ТНТ/SF (Освен руската Федерација) Според нивните прописи, ако ја вашата адреса припаѓа на далечинскиот управувач област во вашата земја,сите тие се наплаќаат екстра 40 за тоа.Ние ќе ги провери со DHL и ажурирање откако ќе се направи цел или консултирајте се со нас пред да направите нарачка.
Ако умот, ве молиме не поставувајте цел, ви Благодарам!!!!

Тип: Сауна, Соби
Капацитет: 3 Луѓе
Број На Модел На: VS-090U
Бренд Име: VAGSURE
Функција: Со Transom Windows,Computer Control Panel
Цврсто Дрво Тип: Hemlock
Главен Материјал: Цврсто Дрво
Функција: Влажна Пареа
Kilowatt: 9KW
Материјал: Метал
Напојување: 380V/3phases
Примена: бања сауна (8-12 кубен метар)
Макс температурата поставување: 60 степен
Време Поставување: 5-60 минути
сертификација: CE
Функција: пареа/fm радио/bluetooth/MP3USB
Сензор На Температура На: Вклучени
работата интерфејс: екран на допир панел & далечинска контрола

Додатоци на производи

6KW туш куќиште пареа туш куќа сауна, соба со пареа генератор со електромагнетниот вентил Свеж
6KW туш куќиште пареа туш куќа сауна, соба со пареа генератор со електромагнетниот вентил

Овој генератор на пареа се користи за пареа тушМоќност : 6 KWНапон : AC220 V 50 HZ, 230 V 50 HZ, 240 V 60 HZ, 220 V 60 HZНето Тежи

DEN 7200.00
топла продажба економија цена ѕид монтирани кат монтирани 3kw туш генератор на пареа сауна генератор со туш кабина додатоци Свеж Со попуст
топла када хартија филтер за кинески бањи, 175mmx143mm,50.8 mm MPT нишка Вода филтер за Jazzi базен 2011 верзија Кертриџ филтер, Свеж Со попуст
Jazzi топла када SKT Серија SKT338 SKT339 SKT335 spa филтерот големина 170MM X 143MM Базен & спа хартија филтер кертриџ Darlly Свеж Со попуст
Jazzi топла када SKT Серија SKT338 SKT339 SKT335 spa филтерот големина 170MM X 143MM Базен & спа хартија филтер кертриџ Darlly

дијаметар 14.3 cmдолжина 17.3 cmпарична казна тема 5.7 cmБазен & спа хартија филтер кертриџОригиналниот JAZZI топл

DEN 1685.00 1872.00
Промоција Ecnomic 6KW380V-415V 50HZ Најдобри ефективна цена генератор на пареа ДОМА БАЊАТА парна бања /топла продажба Свеж
Дома Генератор на Пареа CE, Rohs 110V/220V ЕУ/САД Plug 1000W Капацитет 2L Steamer Тенџере Бањата за пареа сауна/руски Дрвени Свеж Со попуст
Дома Генератор на Пареа CE, Rohs 110V/220V ЕУ/САД Plug 1000W Капацитет 2L Steamer Тенџере Бањата за пареа сауна/руски Дрвени

Сауна Steamer Нерѓосувачки Челик Тенџере и контролор,Моќност 1000w Максимален капацитет 2 L Тоа е соодветна за

DEN 3011.00 3272.64
бесплатен превозот 3KW/220V напојување мали влажна пареа сауна, бања генератор за врнежи од месинг со сигурносен вентил и авто Свеж Со попуст