KEENOVO Силикони Грејач Подлога WVO SVO Автомобил Гориво Филтер за Дизел Грејач 50X250mm 12V 100W Прилагодено Дизајн Добредојде

KEENOVO Силикони Грејач Подлога WVO SVO Автомобил Гориво Филтер за Дизел Грејач 50X250mm 12V 100W Прилагодено Дизајн Добредојде

DEN 1343.52

Свеж

Во магацинот


(Купувачи од Русија, исто така, може да се купи од нашите руската компанија : keenovo.ru, ви благодариме!)
Зошто Keenovo Печка?
Како еден од првите производители на флексибилни грејни во Кина, ние имаме разбирање за сигурноста на нашите греење елементи за вашите уреди,машини и опрема,НИКОГАШ не може да биде над-истакна, а ние нудиме најдобар квалитет по конкурентни цени со ветувања подолу :
а)Ние ги користиме САМО Arlon силиконска гума супстрат увезени од САД и автентични Du Pont Polyimide филм во продукција за да се обезбеди најдобри греење перформанси и најдолго служат како, особено при високи температури и во долго време греење процес.
б)Ние нудиме БЕСПЛАТНА помош во грејач дизајн за да се постигне идеална термички решение за вашата апликација.
c)Секоја грејач е ново направени да нарачате и фабрика-прегледано пред породувањето.
Тоа е Електрична енергија И Топлина ќе се соочите со, s o да НЕ се дозволи каков било ризик во вашата апликација кога ќе се keenovo како најдобар.
Клиент Сведоштва
........................................................................................................................
Подолу е опис на Објектот ќе се купуваат со овој линк :
Лесен за монтирање, нашата одлична силиконска гума филтер грејач држи вашиот филтер топло во ладно време за да се обезбеди соодветен проток за вашиот vehical. Ве молиме љубезно ве молиме имајте во предвид дека ова грејач подлога доаѓа без вграден во термостат.
Ве молиме контактирајте со нас за специјален попуст на голема количина купување.
Прилагодено Дизајн Добредојдени.
Ако ви треба различни греење решение и менаџмент, само кажете ни ги вашите барања/пријави и нека нашите флексибилни термички добрите дизајн за вас.
Општ Вовед на Силиконски Греалки
Грејач Структура Илустрација :
Ве молиме имајте во предвид дека сите силикони грејачи се жица рана стандардно, ве Молиме контактирајте со нас ако сакате гравирани фолија.
Типични Апликации на Siliocne Грејачи :
Вие исто така може да ви се допаѓа нашиот популарен предмети се следниве :

моќност: 76-100W
Бренд Име: keenovo
Материјал: Синтетички Влакна
Топлина За Зачувување На Траење: 15 Часа & Up
Големина: 50X250mm
моќност: 100W @ 12V
Додаток 1: 1m моќ жици
Додаток 2: Grommets за лесно монтирање

Додатоци на производи

Најновите 1Pc/Многу Големи Нозе Топло Влечки Нов Цртан филм Usb Нога Потоплите Чевли Компјутер Pc Електрична Топлина Пантофли Свеж Со попуст
300мм X 300мм 400W@24V KEENOVO Силикони Грејач 3D Печатач Изгради Плоча Греење на Елемент HeatedBed Подлога Свеж
300мм X 300мм [email protected] KEENOVO Силикони Грејач 3D Печатач Изгради Плоча Греење на Елемент HeatedBed Подлога

(Купувачи од Русија, исто така, може да се купи од нашите руската компанија : keenovo.ru, ви благодариме!)Зошто

DEN 3359.52
Кол 200mm, 300W@220 V, w/ 3М PSA & NTC 100K Thermistor,Keenovo Силиконски Круг Грејач Подлога, Делта 3D Печатач Грејач,Heatbed Свеж
Кол 200mm, [email protected] V, w/ 3М PSA & NTC 100K Thermistor,Keenovo Силиконски Круг Грејач Подлога, Делта 3D Печатач Грејач,Heatbed

(Купувачи од Русија, исто така, може да се купи од нашите руската компанија : keenovo.ru, ви благодариме!)Зошто

DEN 1896.00
150x150mm 180W 12V Силикони Грејач Подлога за 3D Печатач Загрева Кревет+3M PSA+NTC 100K Свеж
150x150mm 180W 12V Силикони Грејач Подлога за 3D Печатач Загрева Кревет+3M PSA+NTC 100K

(Купувачи од Русија, исто така, може да се купи од нашите руската компанија : keenovo.ru, ви благодариме!)Зошто

DEN 1560.00
FIREDOG Елегантни Мали Мини Големина Преносни Reuseable Метал Џеб Ракавица Рака Потоплите За Ловец Лов Фудбал Зима Скијање Свеж Со попуст
KEENOVO Силикони Грејач Подлога 310x310mm за Creality CR-10 3D Печатач Кревет w/Завртка Дупки, Лепило Поддршка & Сензор Свеж
KEENOVO Силикони Грејач Подлога 310x310mm за Creality CR-10 3D Печатач Кревет w/Завртка Дупки, Лепило Поддршка & Сензор

(Купувачи од Русија, исто така, може да се купи од нашите руската компанија : keenovo.ru, ви благодариме!)Зошто

DEN 3600.00