се извезуваат во 58 земји прирачник прав притиснете машина промените редоследот го оценувате до 80% мали рака притиснете manual притиснете машина

се извезуваат во 58 земји прирачник прав притиснете машина промените редоследот го оценувате до 80% мали рака притиснете manual

DEN 2875.20

Свеж

Во магацинот

Квалитетот стабилна и 1 година guarntee за нашите клиенти
3.Ние немаме жалат од нашите клиенти во текот на 5 години на производи проблеми со квалитетот
Ќе бидат среќни да работат со нас на мали печатење машини!
Pls се чувствуваат слободни да ни е-мејл и ќе бидат задоволни со нашата цена и квалитет.Професионални извоз пакување, погодна за долги превозот
2. П : со Што се можете начин на плаќање?
A : 30% плаќање од страна на T/T однапред, остатокот кога стоката заврши.Цврсти, силни и отпорни да се судираат
Ви благодариме за вашето доаѓање! ако сте заинтересирани во нашите прирачник прав притиснете машина, ве молиме контактирајте со нас, без никакво двоумење. П : За клиенти одговор?
A : Секогаш стане повтори клиенти.П : Како за пакување на моделот?
A : Стандардна извоз дрвена кутија. П : Како за вашиот квалитет?
A : Ние организираме на производството квалитет според клиенти барање. Се обезбеди врвен квалитет на прирачникот прав притиснете машина.
ПРАШАЊА и одговори на нашите прирачник прав притиснете машина
1. Нудиме на нашите клиенти најниски цени на oilless прирачник прав притиснете машина. Насочат на купување и плаќање процесор на прирачник прав притиснете машина
3.
преносни мал прирачник рака притиснете машина manual притиснете машина мал прирачник прирачник прав притиснете машина
нашата продажба тим на прирачник прав притиснете машина
Производи Воведување на прирачник прав притиснете машина
прирачник прав притиснете машина е професионална одделение прирачник прав притиснете машина
· Одлична Структура
· Висок Квалитет
· Висока Ефикасност
· Мозочен удар должина може да се прилагоди
Структура на прирачникот прав притиснете машина
Примена на прирачникот прав притиснете машина
Се однесува на широк опсег : електронски, инструмент, horologe, хардвер, облека итн.
Производ големина на прирачник прав притиснете машина
Предности на прирачник прав притиснете машина
1.Висока ефикасност и човештвото дизајн го прават лесен за употреба
2.П : Како за квалитетот Гаранција?
A : 12 месеци по добивањето прирачник прав притиснете машина.

Состојба: Нови
Број На Модел На: jr-16
CNC или Не: Нормално
Извор На Енергија: упатство

Додатоци на производи

10мм месо тело 4mm Сонда Работ Пронаоѓач Убодни Создаден за CNC Мелење Машина Свеж
10мм месо тело 4mm Сонда Работ Пронаоѓач Убодни Создаден за CNC Мелење Машина

Име на производ Титаниум Работ Пронаоѓач Модел CE420 Материјал High Speed Челик Главната Боја Сребрена Тон мес

DEN 690.24
220V Нерѓосувачки Челик Жица Цртеж Машина Преносни за Контрола на Брзината, метал Полирање Машина 1400W Свеж
220V Нерѓосувачки Челик Жица Цртеж Машина Преносни за Контрола на Брзината, метал Полирање Машина 1400W

Спецификација : Напон : 220240 V 50 HZНоминална моќност : 1400 WНеоптоварување на ветер : 6003500r / минТежина : 4kgВклу

DEN 5999.52
Плоштад Метал Channel Писмо Бендер железо лист поцинкуван лим бесплатен превозот Свеж Со попуст
Плоштад Метал Channel Писмо Бендер железо лист поцинкуван лим бесплатен превозот

Руски Пријатели ве Молиме да Ни Остават Име и презиме, Поради руската Политика,ви Благодариме!Плоштад М

DEN 908.00 955.20
Топла продажба Мултифункционален Работи Крстот Табела BG6300 Клупата менгеме на назад вежба фреза stent Свеж Со попуст
Топла продажба Мултифункционален Работи Крстот Табела BG6300 Клупата менгеме на назад вежба фреза stent

Ве молиме имајте во предвид : Слика само како референца.вистинските испорачаната стока ќе преовладуваа

DEN 2090.00 2090.40
FitSain-L=600mm 1590 алуминиумски профил за DIY повеќенаменски мини CNC Клупата Струг машина делови додатоци Свеж Со попуст
FitSain-L=600mm 1590 алуминиумски профил за DIY повеќенаменски мини CNC Клупата Струг машина делови додатоци

За декларираната вредност, Ние обично изјавуваат ниска вредност за да се избегне тарифиЗа повеќе возбу

DEN 1687.00 1776.00
Прирачник 180 Степен Бакар бендер климатизација месинг алуминиумска цевка бендер свиткување tools, не се користи за челик железо Свеж Со попуст
Малата Прецизност Мултифункционален Фреза Клупата Вежба Менгеме На Назад Тела Worktable X Y-Оска Прилагодување Координираат Свеж Со попуст
1pc FY-130 CNC Електронски ликвидација машина Електронски winder Електронски Свитканост Машина Ликвидација дијаметар Свеж