Камерата Додатоци Поклопец на Леќите на Камерата Snap-на Предната страна 18-55 58mm Поклопец на Леќите на Леќа Капа за canon 450D 500D 550D 600D

Камерата Додатоци Поклопец на Леќите на Камерата Snap-на Предната страна 18-55 58mm Поклопец на Леќите на Леќа Капа за canon

18 %

DEN 32.00

DEN 38.88

Свеж

Во магацинот

Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил.
За рокот за доставување на пратката.
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Пакет Се Вклучени :
1 x 58mm на камерата Леќи на Камерата Капа и Маска
1 x Анти-изгуби Кабелот
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.
Направени од високо квалитетни пластични да се постигне светлина во тежина и во добра форма. Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).
Да научат како да се плати со други начини. Ви благодарам многу!
.
Едноставно ставете страни и место на објектив
Заштитете го вашиот објектив од вода и прашина. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Камерата Додатоци Поклопец на Леќите на Камерата Snap-на Предната страна 18-55 58mm Поклопец на Леќите на Леќа Капа за canon 450 D 500 D 550 D 600 D
Висок Квалитет 58mm SLR на камерата Леќи на Камерата Капа Универзална Леќа Пред Заштита Покритие за Canon Nikon Pentax Sony Дигитален фото апарат
3 C Висок Квалитет 58mm SLR на камерата Леќи на Камерата Капа Универзална Леќа се Заштити Покритие за Canon Nikon Pentax Sony
До 2015 Нова Универзална 58mm Филтер леќа капа со аспиратор за canon nikon pentax камера sony За Продажба
Карактеристики :
Нов и висок квалитет
Уникатен ергономски snap-за дизајн го прави лесен за користење, дури и кога објектив худ е во прилог на леќа.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.
Погоден за сите 58mm леќа,филтер, адаптери,леќа худ и др.и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Тоа само ќе ве однесе една минута.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .

Број На Модел На: 58mm Поклопец на Леќите на Леќа Капа за canon
Пакет: Yes
Компатибилен Бренд: КАНОН,Pentax,NIKON,Sony, Minolta,Fuji
Бренд Име: Buytra

Додатоци на производи

Zomei Професионални Воздухопловство Алуминиум Плоштадот Филтер Држач со прстен за камерата Леќи на камерата 67 72 77 82 86mm Свеж Со попуст
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
Nikon 70-300 ЕД VR Леќа Nikkor AF-S 70-300мм f/4.5-5.6 G ЕД-АКО VR Професионални dslr фото Објективи Свеж
Nikon 70-300 ЕД VR Леќа Nikkor AF-S 70-300мм f/4.5-5.6 G ЕД-АКО VR Професионални dslr фото Објективи

Под никакви околности, ние нема да бидеме одговорни за даноци (ДДВ) Гаранцијата не се однесува на злоупо

DEN 21360.00
10 Парчиња Метал M42 на камерата Леќи на Камерата Адаптер M39 Тема Објективот на M42 Камера Тема Планината (m39-m42) Свеж
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 42mm-42mm 42-42 mm 42 42 Прошири ring Ring Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 42mm-42mm 42-42 mm 42 42 Прошири ring Ring Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 54.00 65.76
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина Свеж
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина

FOTGA 40.5 мм Тенок Fader ND (W) Филтер Променлива Прилагодлива Неутрален Густина Од ND2 ND8 ND16 ND32 да ND400Вовед : 100% Сос

DEN 689.28
14in1 dslr фото Објектив Филтер 55мм Поставите Адаптер Прстен за Nikon AF-СТР DX 18-55мм f/3.5-5.6 G НОВИ Леќи Свеж
14in1 dslr фото Објектив Филтер 55мм Поставите Адаптер Прстен за Nikon AF-СТР DX 18-55мм f/3.5-5.6 G НОВИ Леќи

Можете да изберете метод што е најзгодно за вас превозот од DHL, нормално породување : во рок од 10 дена...

DEN 767.52
14in1 на камерата Леќи на Камерата Филтер за Полнење 77mm Адаптер Прстен Леќа Худ ND Тебе Филтер за Canon EF 24-105mm f/4L IS Свеж
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 58mm-62mm 58mm да 62mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 58-62 Двојна Машки

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 60.00 73.44
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-49mm 52-49mm 52 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-49mm 52-49mm 52 до 49 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 51.00 61.92
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm-43mm 46-43mm 46 на 43 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm-43mm 46-43mm 46 на 43 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве

DEN 54.00 65.76
Gopro Додатоци се Нурне Филтер црвен/портокал/жолта/сива/виолетова Подводни Нуркање Леќа Filtro за GoPro Херој 3+/ 4 бесплатен Свеж Со попуст
НОВИ Оригинал, За Нико 24-70 F2.8G Лист Единица Филтер Маска Со лента (1B002-587) Леќа Замена Единица Поправка Делови Свеж