LF40601 Панк Чипка Тока Високо-врвот на Коските Висока Пета Платформа Глуждот Чизми

LF40601 Панк Чипка Тока Високо-врвот на Коските Висока Пета Платформа Глуждот Чизми

DEN 1919.52

Свеж

Во магацинот


SKU : LF40601.Во потрага за нешто styish уште топло за време на Празниците? Не гледам подалеку! Овие секси висока пета чевли ќе се задржи топло со faux крзно внатре и се уште се задржи во потрага cuter од некој наоколу. Карактеристики затворени пети, чипка, глуждот рака, назад патент. Се шетаат во или црна или кафеава. Или начинот на кој овие ќе биде голем плус за вашиот плакар!

Чевли Големина: 4, 5, 6, 7, 8, 8.5, 9
Пол: Жените
Тип На Објект: Пумпи
Повод: Повик
is_handmade: Yes
Стил: Моден
Сезоната: Пролет/Есен
Пети Форма: Круг Пети
Пумпа Тип: Основни
Горниот Материјал: PU
Затворање Тип: Чипка-Up
Обвивка Материјал: Платно
Бренд Име: покаже приказна
Пета Висина: Супер Висока (8cm-до)
Пета Тип: Чуден Стил
Платформа Висина: 3-5cm
Insole Материјал: Гума
Број На Модел На: LF40601
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Со Платформи: Yes
Outsole Материјал: Гума
Чевли Ширина: Медиум(B,M)
Процесот: Шиење
Пета Висина: Висока (3 и нагоре)
Декорација: Обична
Кожа Стил: Nubuck Кожа

Додатоци на производи

Mntrerm Памук Влечки Мажите И Жените Љубители Домаќинство Влечки Да Се Задржи Топло Чевли Pantoufle Homme Во Зима Најдобар Подарок Свеж Со попуст
Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки h186 Свеж Со попуст
Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки h186

Cosplay Јапонски мостови, жените geta Bidentate мостови, црна горат сабо дрво жените флип апостолки имајте предви�

DEN 636.00 670.08
Екстремни 12cm 5 Инчен Супер Ултра Црвениот Платформа Чевли Рака Црна Фетиш Метал Посочи Пети Високи Потпетици Глуждот Stiletto Свеж Со попуст
Повик за жени чевли 2018 нови пристигнување чипка-up платно чевли жена мода солидна кука&јамка Женски чевли патики tenis feminino Свеж Со попуст
ALMUDENA Секси Банкет Висока Пета Чевли Stiletto Потпетици Голи Бела Боја Комбинација Фустан Пумпи Транспарентен ПВЦ Посочи Свеж Со попуст
Нови Лето Спалната Соба Пантофли Жените Бања Дома Влечки Weman 14 Боја Секојдневен Плус Големина Плажа Рамни Чевли За Дами Куќа Свеж Со попуст
2017 Нов Наклон Сандали Женски Вистински Letaher Дебели Единствена Платформа Трева Тока Рака Високо Со Бисер Чевли Лето Оптоварување Свеж Со попуст
КАМЕН СЕЛО Цртан филм Симпатична Затворен Влечки Ирваси Шема Кадифен Затворен Памук Чевли Не се лизга ЕВА Единствена Кат Влечки Свеж Со попуст
Careaymade-Нов бренд Горниот слој Вистинска кожа кожени чевли за извоз на чевли плитки уметност ретро чевли удобни мрзливи чевли Свеж Со попуст
DAGNINO Пролет, Есен Жените Балет Станови Плоштадот Пети се Лизга На Рамни Чевли Bowties Марија Janes Чевли Симпатична Мокасини Свеж Со попуст
Висок Квалитет Секси Жени Пумпи 8cm или 10cm или 12cm Високи Потпетици Свадба Партија Чевли СТП или Велур или Чипка Горниот Свеж Со попуст
ТОПЛА Продажба на Жените Пумпи Секси Платформа Високи Потпетици Глуждот Рака 11.5 CM Екстремно Високи Потпетици Sude Чевли Flok Свеж Со попуст
Meotina Високи Потпетици Чевли Жените Пумпи Кристал Свадба Црвени Високи Потпетици Дами Партија Чевли Посочи Пети Пумпи Црна Свеж Со попуст
2018 Мода Мокасини Жените Чевли Вистински Кожени Чевли Рачно Изработени Мека Удобно Рамни Чевли Жена Секојдневен Чевли На Жените Свеж Со попуст
Нови 2018 Оксфорд Чевли Жените Вистинска Кожа Дизајнер Солидна Жените Станови Чевли Пролет Чипка Кравја Кожа Рамен Со Секојдневен Свеж Со попуст