FORUDESIGNS 2018 Мода Жените Сандали Новина Зелени Растенија Печатени Женски Дише Мрежа Лизга-на Сандали Секојдневен Летни Чевли

FORUDESIGNS 2018 Мода Жените Сандали Новина Зелени Растенија Печатени Женски Дише Мрежа Лизга-на Сандали Секојдневен Летни Чевли

40 %

DEN 1152.00

DEN 1919.52

Свеж

Во магацинот


Добредојдовте На
Ве Молиме Имајте Во Предвид
01-ве Молиме да се измери вашата нога и да се споредат ногата должина со големина на табелата на нашата phoro.ви благодариме;
02-Поради различни методи за мерење,грешка е дозволено, нормално во 0.5-1 см;
03-Ако вашите нозе се на масти или широк,pls изберете една поголема големина на овој чевли;
04-ве молиме оставете малку боја различни, поради различни камерата и светлината на животната средина.
Совет :
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-10 дена да пристигнат.
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка protetion времето истекува,ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи тоа.Па вашите пари нема да одат на нашата сметка.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина.
Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина дека рамо се плати од страна на купувачот.
Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Ние сме професионални чевли трговија на големо друштво,имаме свој чевли фабриката;
FORUDESIGNS е vpgue бренд кој е посветен на најжешките трендови,hightese квалитет и пристапни цени.
Во нашата продавница,можете да најдете сет на предмети за вашето семејство или од најдобрите подароци за вашите пријатели.
FORUDESIGNS ќе ви донесе во магија царство.
Било која слика сакате дека ние може да се печатат на нашите производи .Само сега.
-Додај за да ги зачувате на листа ,да стане ВИП,се повеќе се изненади и попуст;
-Add to желба листа ,ќе добиете попуст информации во најрано време;
-Скенирање на AQ код ,голем попуст вие ќе добиете во нашата продавница.

Чевли Големина: 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Одделот За Името: Возрасни
Тип На Објект: Сандали
Outsole Материјал: ЕВА
Пета Тип: Станот со
Бренд Име: FORUDESIGNS
Сандала Тип: Рибар
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Затворање Тип: Лизга-На
Обвивка Материјал: Синтетички
Платформа Висина: 0-3cm
Insole Материјал: ЕВА
Пета Висина: Ниска (1cm-3cm)
Повод: Повик
Со Платформи: Yes
Моден Елемент: Платформа
Горниот Материјал: Mesh (Воздух мрежа)
Страна Vamp Тип: Опфатени
Стил: Новина
Број На Модел На: C013CA
Шаблон Тип: Печати
Назад Контра Тип: Плитки
Објектот: лето плажа сандали
Големина: според нашите големина на табелата
боја: Зелена
Функција: дише,се лизга-на,mesh,лесни
Име: жените станови влечки

Додатоци на производи

SGSGESVIER Жените Сандали Секси Дебели Висока Пета Патент кожа Отвори Пети Ѕиркаат Прсти Сладост Свадба Сандали Чевли Големина Свеж Со попуст
Секси Отвори Пети Крст На Рака Платформа Високи Потпетици Сандали Мода Глуждот Рака Оптоварување Гладијатор Сандали Дами Лето Свеж Со попуст
MORAZORA голема големина 34-43 жените мода високи потпетици сандали лето секси чипка свадба чевли Солидна боја свадба чевли Свеж Со попуст
ASUMER црна, розова бела ѕиркаат пети тока мода лето дами чевли супер висока пром чевли платформа жените високи потпетици сандали Свеж Со попуст
Бренд Розова Дланки Жените Летен Зимски Чевли на Високи Потпетици Посочи Пети Сандали Жените Глуждот Чизми Кристал Дијамант Свеж Со попуст
NIKOVE 2018 Жените Чевли Плоштадот Висока Пета Лето Ѕиркаат Пети Жена Сандали Вистински Кожени Сандали Гладијатор Чевли Големина Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Домот, Жените Сандали Мода Отвори Пети Тенки Високи Потпетици Сандали Убаво Бели Чевли Жена Плус НИ Свеж Со попуст
FORUDESIGNS Мода Жените Черепот Мрежа Сандали Симпатична Дише Женски Лето се Лизга-на Влечки Плажа Вода Чевли Дама Девојки Станови Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina Свеж Со попуст
2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

2018 Жените сандали летото Сандали обувки Цвеќе на Жените Плажа Чевли Жените Влечки Жените sandalia feminina

DEN 635.00 882.24
Жените Сандали На Високи Потпетици Влечки Ѕиркаат Пети Пумпи Летни Чевли Жена Висока Пета Сандали Плус Големина 34 - 40 41 42 Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали Свеж Со попуст
Ekoak Големина 36-41 Нови 2017 Лето Мода Кристал Жените Сандали Дами Партија Чевли Жена Медиум Пета Cut-испис сандали

Забелешка : ве Молиме изберете големина според вашиот метри должина.НИ 6 = ЕВРА 36 = нога должина 22.5 cm НИ 6.5 =

DEN 780.00 1180.80
TIMETANG Рамни Сандали Т-рака Моден Тренд Сандали Бохемија Националните Рамно Стапало Beaded Женски чевли продажба жените чевли Свеж Со попуст
Лето Високи Потпетици Ѕиркаат Пети Чевли Жените Пумпи Висока Пета Сандали Жена Гладијатор Сандали Плус Големина 33 - 40 41 42 Свеж Со попуст
MORAZORA Крава кожени чевли жена во текот на летото тока платформа оптоварување чевли солидна сандали жените партија чевли мода Свеж Со попуст
Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли Свеж Со попуст
Нови висока удобност на луѓето сандали во 2017 ретро tassel сандали лето Римски рамен кожени чевли

Стил : удобност им Помогне на површината : cordub (абразивни) Cortical карактеристики : земјата мелење Единствен

DEN 1320.00 1435.20
Lsewilly 2017 најновите летни жените сандали Партија Слатка Тенки Потпетици Глуждот Заврши Отвори Пети Дами med Потпетици Сандали Свеж Со попуст
Оригиналната Намера Нови Прекрасни Жени Сандали на Платформа со Отворен Пети Оптоварување Сандали Убаво Мулти Бои Чевли Жена Свеж Со попуст
High-end Жените Pinnk Пеперутка Сандали Метал Stiletto Пета, Или Cut-испис Пумпи Bling Bling Кристал Славна Свадба Чевли Свеж Со попуст
High-end Жените Pinnk Пеперутка Сандали Метал Stiletto Пета, Или Cut-испис Пумпи Bling Bling Кристал Славна Свадба Чевли

1 Прилагодено : да ја прифатиме прилагодено чевли Ние си имаме свој фабрика за да се исполнат вашите бара

DEN 3283.00 3455.52
FORUDESIGNS Симпатична Миленичиња Мачка Тексас Печатени Жените Сандали мала Тежина се Лизга-на Лето Плажа Вода Чевли Женски Свеж Со попуст
Вистинска кожа голема жена чевли НАС големина 9.5 дизајнер гроздобер Сандали круг пети рачно изработени сребрени златни 2017 Свеж Со попуст