Моден 4 Бои 500ml Нерѓосувачки Челик Изолирани Шолја Кафе Чај Термос Кригла Термички Шише Thermocup Патување Пијат Шише

Моден 4 Бои 500ml Нерѓосувачки Челик Изолирани Шолја Кафе Чај Термос Кригла Термички Шише Thermocup Патување Пијат Шише

25 %

DEN 485.00

DEN 646.08

Свеж

Во магацинот


Моден 4 Бои 500ml Нерѓосувачки Челик Изолирани Шолја Кафе Чај Термос Кригла Термички Шише Thermocup Патување Пијат Шише
100% Сосема нов. Опремен со безбедносни заклучување,двојно осигурување. Еден копчето за отворање. Вода, протекување-доказ дизајн. Капацитет : 500ml. Големина : за 23cm x 7cm Боја : Црна, Златна, Сина, Розова. Компатибилен со : Патување, Отворено, Канцелариски Материјал : не ' Рѓосувачки челик 304, храна одделение пластични Држи вашиот пијат топла за околу 8 часа. Пакет се Вклучени : 1x Нерѓосувачки Челик Термос Шолја за Превозот, Ако сакате да се избере express до превозот тоа, ние треба да ви наплатат превозот надомест. (Како, на пример, EMS, DHL, fedex, ТНТ,), Ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди добар превозот услуга. Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од локалните обичаи и локација пост превозот или времето, далечински местото на вашиот престој. така, некои парцели ќе биде одложен или објектот brokened, но не грижете се за тоа, ако тоа се случи pls контакт со нас, прво, ќе се справи со тоа, Ако не ја прими пратката пред времето на крајот ве молиме контактирајте со нас веднаш, ние ќе контакт со кина пост за да се провери тоа и потоа да ви ги задоволи решение ќе се носат косата, ако пратката изгубени или предмет brokened на превозот начин, па pls контактирајте со нас ако тоа се случи, Ако примите погрешен точка или не како на објект, или можете да ги примите неисправни производи, pls контактирајте со нас веднаш. Повратни информации : Почитувани купувачи, ние сме чесни продавачот на aliexpress, ако ги задоволи нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават 5 ѕвезда повратни информации .Вашиот признавање е многу важно за нас. Ве молиме контактирајте со нас преку ни остави порака пред да замине било 1 или 2 рејтингот, негативни повратни информации, и ние ќе го прават нашите најдобри за решавање на овој проблем. Контакт со нас : за Било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. (Оставете порака од aliexpress) ќе одговори на вашата порака во 12hrs. Пораки ќе биде одложен одговор на недела и празници.

Капацитет: 500ml
Drinkware Тип: Вакуум Колби & Thermoses
Шише Тип: вакуум
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Термо Изведба: 6-12 часа
сертификација: CE / ЕУ,CIQ
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Бренд Име: CPLIFE
Стакло Лагер Материјал: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: 6719EH
Функција: Еко-Пријателски
Производство: Вакуум Колби
Термос Материјал: Нерѓосувачки Челик
Обликот: Директно Првенство
Капацитет: 500ml
боја: Розова,Сина,Црна,Златна

Додатоци на производи

1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3 Свеж Со попуст
1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w/ Бамбус Капак -SA3

ОПРЕДЕЛУВАЊЕ 1x350ml Двоен Ѕид Отпорни на Топлина Јасно Чаша Чај Кафе Кригла w / Бамбус Капак SA3 Вклучуваат :

DEN 663.00 770.88
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool Свеж Со попуст
2 мл 60ml персоналните хип колба мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcool

2 мл 60ml персоналните хип колба со Инка мини колби термос шише виски viski matara alkohol шише wisky botella flasque alcoolИме :

DEN 283.00 404.16
рик и morty кригла филџани кафе првенство канцеларија чај првенство moring млеко чаши купот најдобриот подарок за вашите пријатели Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик Патување Гимнастик Куп - 30 мл Двапати Ѕид Вакуум Изолирани Пиење Термички Кригла w/ Лизгачот Капак(00389) Свеж Со попуст
4 Парчиња 550ml 18 Унци Зачукуваше Бакар Позлатен Москва Мазга Кригла Пиво Шолја Кафе Кригла Бакар Позлатен Свеж
450ml/16Oz Автоматско шише за вода кафе, сок миксер електрични shaker bpa free сок extractor watercup со скала преносни миксер Свеж
330ml Нови Термос Шолја Симпатична Цртан филм Мачка Термо Кригла Drinkware Деца Шише за Вода Нерѓосувачки Челик Вакуум Течење-доказ Свеж Со попуст
Arshen 300ml Примитивни Пиење Кригла рачно изработени Дрвени Кригла Природен Чај Кафе Пиво Drinkware Кригла Патување Teaware Свеж Со попуст
3 унци од нерѓосувачки челик огледало светлина преносни мали вино тенџере надвор ласерски врежани мали круг хип колби Свеж Со попуст
МЕНЕ.FAM Мода Прекрасна Срце облик на Силиконски Првенство Покрие 11cm Печат Прашина-доказ Може да Клип Лажица Copa Капак Стакло Свеж Со попуст
700ml Мојот Шише за Вода Спорт Качување Пластика Мојот Шише за Вода со чај infuser Слободни BPA Директни Пиење Гимнастик Преносни Свеж Со попуст