Фан USB Кулер за Ладење Биро Мини Фан Преносни Биро Мини Фан Супер Исклучете ги КОМПЈУТЕРОТ USB Coolerfor Netbook Лаптоп Компјутер Со копчето за вклучување

Фан USB Кулер за Ладење Биро Мини Фан Преносни Биро Мини Фан Супер Исклучете ги КОМПЈУТЕРОТ USB Coolerfor Netbook Лаптоп Компјутер

10 %

DEN 321.00

DEN 356.64

Свеж

Во магацинот


Фан USB Кулер за Ладење Биро Мини Фан Преносни Биро Мини Фан Супер Исклучете ги КОМПЈУТЕРОТ USB Coolerfor Netbook Лаптоп Компјутер Со копчето за вклучување
Функција :
100% Сосема нов и висок квалитет Преносни Лаптоп/КОМПЈУТЕР преку USB Кулер за Ладење Вентилатор.
Ултра-доста дизајн.
Теренот агол може да се прилагоди нагоре или надолу.
Со копчето за вклучување.
USB Погон, нема надворешни моќ е потребно.
Plug and play, лесно се инсталира.
Издржливи мека фан ножеви ве ослободи од повреда.
Супер mute.
USB трансформатор може да бидат купени на сопствено напојување ,предлог купување на 5 V ,1000 MA трансформатор погоре.
Персоналните мулти-боја опции.
Воздушниот волумен удобност ,блиску да го користите ,сите сезони.
Лаптоп и PC вентилаторот за ладење може да се донесе.
Спецификации :
USB Напојување Приклучете
Големината на телото : 149.73 x 96.3 x 146.5 mm
Фан дијаметар : 96mm
Напојување : DC5 V
Потрошувачка на енергија : 2.5 ± 0.25 W
Жица должина : 1.2 m
Боја : Портокалова,Црна,Сина,Сива
Пакет се вклучени :
1 X USB Кулер за Ладење Биро Мини Фан
Соодветниот Модел :
PC. NB. дизајн на брендот на машина или USB приклучок трансформатор препорачува повеќе од 500 MA.
Внимание треба да се користат :
Ве молиме да се стави во место каде што децата не може да го допре .
Употреба на стоката ,ако искри се случи ,случај на чад и мирис ,исклучете прекинувач и се повлече од приклучокот за да се поврзете на компјутерска опрема ,продавници со купување на контактот за да се справи со.
Не отворајте фан на сопствена мрежа или распаѓање на првата измена на оваа стока.
Влажни раце не допирајте кога машината за работа.
Не се вода или чистење со вода.
Не се течни ,метал и други необични предмети ,или вметнува во внатрешниот вентилатор.
Не силни вибрации и шок во статијата.
Не се стави овој производ тешка вода и други влага повод на директна сончева светлина ,топла чад ,автомобилот ,греење простории ,како што се висока температура место.
Не во оваа стока и нејзината моќ да го ставајте тешки предмети онлајн.
Не ставајте го овој производ на нестабилна сајтови.
Отстранување на стоката кога кабелот за напојување ,држете го приклучокот влечат ,кабелот може да не бидат принудени.
Не користите производи кои содржат бензин ,разредувачи и други испарливи органски растворувачи во место.
Долгорочно ако стоките не се користи ,ве молиме повлечете го приклучокот од USB приклучок.

Тип: USB Вентилатор
Број На Модел На: USB Кулер за Ладење Биро Мини Фан
Бренд Име: LESHP
Пакет: No
Производи Статус: Акции

Додатоци на производи

LCD/LED Контролер Возачот Одбор (VGA)За QD15TL04 QD15TL02 1280x800 LVDS Следи повторна употреба со Лаптоп Свеж Со попуст
LCD/LED Контролер Возачот Одбор (VGA)За QD15TL04 QD15TL02 1280x800 LVDS Следи повторна употреба со Лаптоп

Нашиот работен ден(понеделник Петокден) : ДОН : 9 СУМ 6 ЧАСОТ RU : 4 ЧАСОТ 1 ЧАСОТО : 11 AM 8 ЧАСОТ ВЕЛИКА БРИТАН

DEN 997.00 1173.12
Etmakit 3 Порти USB 2.0 Хаб Мини Ротирате Splitter Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп висок Квалитет Свеж Со попуст
Etmakit 3 Порти USB 2.0 Хаб Мини Ротирате Splitter Адаптер за Лаптоп КОМПЈУТЕР Лаптоп висок Квалитет

Карактеристики на производот 3 USB 2.0 Порти Мини Адаптер Центар Сосема нов и висок квалитет на гаранција...

DEN 103.00 118.08
USB 3.1 Тип C до Ethernet LAN RJ45 Адаптер Мрежна Картичка, 3 USB 3.0 Порти Центар Тип-C Conveter Адаптер со Голема Брзина За Свеж Со попуст
USB 3.1 Тип C до Ethernet LAN RJ45 Адаптер Мрежна Картичка, 3 USB 3.0 Порти Центар Тип-C Conveter Адаптер со Голема Брзина За

Карактеристики : ТипC порта поддржува обратна приклучокот.3А Тековната излез, USB PD функција носи 100 W моќ.US

DEN 224.00 235.20
Висок Квалитет напојува 7 Порти USB Хаб 3.0 Преносни USB Хаб usb splitter Алуминиум Случај Со Адаптер компјутерски додатоци Свеж Со попуст
Најновата Компјутерски Топла Продажба веб-камери HD 1080P Со Микрофон Максимална Резолуција 1920 * 1080 Бесплатно Возење Веб Свеж Со попуст
3 во 1 USB вентилатор За iphone 6s 7 мини Флексибилни отстранлив USB Вентилатор За samsuang s6 s7 работ USB кулер оем фан ios Свеж Со попуст
3 во 1 USB вентилатор За iphone 6s 7 мини Флексибилни отстранлив USB Вентилатор За samsuang s6 s7 работ USB кулер оем фан ios

3 во 1 USB вентилатор За iphone 6s 7 мини Флексибилни отстранлив USB Вентилатор За samsuang s6 s7 работ USB кулер оем фан i

DEN 47.00 63.36
Веб Камери USB Микрофон HD Камера 300 Мегапикселна PC Камера со Апсорпција на МИКРОФОН за на Skype за Android ТВ Rotatable Компјутер Свеж Со попуст
Нови Huion Inspiroy Q11K Безжична Графички Цртање Таблета Дигитално Пенкало Таблета Свеж Со попуст
Нови Huion Inspiroy Q11K Безжична Графички Цртање Таблета Дигитално Пенкало Таблета

1 / 10, Mac OS X10 8 Кратенка Притиснетеклучеви 8 индивидуализира кратенка притиснетекопчиња чувајте ги вашите

DEN 5678.00 8112.00
L 3.5 2 Порти USB 3.0 Центар со HD Аудио Излез + Микрофон Приклучок Адаптер , 20Pin 3.5 Инчен Внатрешни Флопи Преден Панел Заградата Свеж Со попуст
BinFul Rotatable Голема Брзина 3 Порти USB HUB 2.0 USB Splitter Адаптер за Лаптоп/Таблет Компјутер на КОМПЈУТЕР со периферни Свеж
CHYI 6 во 1 USB Хаб Мултифункционален USB 2.0 ХАБ 3 Порт Extender Адаптер со Micro SD/СП Читач на картички За Компјутер, USB Свеж Со попуст
CHYI 6 во 1 USB Хаб Мултифункционален USB 2.0 ХАБ 3 Порт Extender Адаптер со Micro SD/СП Читач на картички За Компјутер, USB

CHYI 6 во 1 USB Хаб Мултифункционален USB 2.0 ХАБ 3 Порт Extender Адаптер со Micro SD / СП Читач на картички За Компјутер, U

DEN 291.00 416.16
ORICO Алуминиум 3 USB 3.0 Порти ЦЕНТАР Со 2 USB Полнач Пристаништа Нов дизајн Додадете Адаптер За Мобилен Телефон/Таблет - UH3C2 Свеж Со попуст
54mm Express Картичка 3 Портен USB 3.0 Адаптер Expresscard за Лаптоп FL1100 Чип Свеж Со попуст
54mm Express Картичка 3 Портен USB 3.0 Адаптер Expresscard за Лаптоп FL1100 Чип

Боја : Сребро Карактеристики : Поддржуваат 3 x USB порти, пренос брзина до 5 Gbps Стабилен и сигурен FL1100 чипсет

DEN 408.00 582.24
5pcs Smart Електроника 5V 4 Фаза DC Опрема Stepper Моторни + ULN2003 Возачот Одбор Свеж Со попуст
5pcs Smart Електроника 5V 4 Фаза DC Опрема Stepper Моторни + ULN2003 Возачот Одбор

Возачот даунлоадирање на податоци : http : / / pan.baidu.com / share / link? Shareid = 459473 & UK = 2302102993 Повлекува машина преземе

DEN 442.00 470.40
3 во 1 Микро USB ХАБ Машки да се Женски Двојно USB 2.0 Домаќин OTG Кабелот за Адаптер Конвертор Extender Универзалната За Мобилни Свеж Со попуст
Нова за LP154W02(TL)(07) LP154W02(TL)(10) LCD/LED Контролер Возачот Одбор М. NT68676 (HDMI+VGA+DVI+Аудио) 1680*1050 Свеж Со попуст
Нова за LP154W02(TL)(07) LP154W02(TL)(10) LCD/LED Контролер Возачот Одбор М. NT68676 (HDMI+VGA+DVI+Аудио) 1680*1050

Опис : М.3 ЕДЕН адаптер : 12 VDC 4 За врати пратката ве молиме контактирајте со нас преку e Bay со снабдување ни

DEN 1466.00 1725.12
4 Портен USB 2.0 High Speed Центар ON/OFF Индикатор Led Споделување Switch За Статистика Семејство Лаптоп/Таблет КОМПЈУТЕР Свеж Со попуст
Вистински Huion 4 x 2.23 Инчи Компјутер Текст 2048 Пенкало Чувствителност Потпис OSU Графика Цртање Таблета Подлога--H420 Свеж Со попуст
USB Флексибилни 3 LED Светло Маса Светилка со Клип за Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер Црна Свеж Со попуст
USB Флексибилни 3 LED Светло Маса Светилка со Клип за Лаптоп КОМПЈУТЕР Компјутер Црна

Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Вие се согласувате да ги сите горенаведени политик

DEN 187.00 196.80
USB-C VGA/USB 3.0 Адаптер Тип C VGA Центар за Поддршка 1080P со ДП Полнење Функција Тип C VGA Адаптерот за Macbook Хром Свеж Со попуст
USB-C VGA/USB 3.0 Адаптер Тип C VGA Центар за Поддршка 1080P со ДП Полнење Функција Тип C VGA Адаптерот за Macbook Хром

USBC VGA / USB 3.0 Адаптер Тип C VGA Центар за Поддршка 1080 P со ДП Полнење Тип C VGA АдаптеротСпецификација : 1...

DEN 1344.00 1919.52
BinFul USB 3.0 Центар 4-Port Преносни Алуминиум Центар 3.0 со Вграден USB Кабел и Универзална Микро Порт USB Напојување за Лаптоп Свеж Со попуст
CKL USB HDMI KVM Switch 4 Port PC Монитор Тастатура Глувчето Switcher Поддршка Кратенка на тастатурата Глувчето Auto Scan Префрлување Свеж Со попуст
Tinhofire Итни Светлина Батерија USB Камп Светлина 300LM Водоотпорен Светилка USB 5V-1A 1800mAh Банка Полнач за Телефон Mp3 Свеж Со попуст
Tinhofire Итни Светлина Батерија USB Камп Светлина 300LM Водоотпорен Светилка USB 5V-1A 1800mAh Банка Полнач за Телефон Mp3

Tinhofire Итни Светлина Батерија USB Камп Светлина 300 LM Водоотпорен Светилка USB 5 V1 A 1800m Ah Банка Полнач за Телеф

DEN 410.00 456.00