Водоотпорен Спорт Велосипед Handlebar Торба Врвот Рамка Раководство Пред Пакет со Дожд Покрие Велосипед Додатоци

Водоотпорен Спорт Велосипед Handlebar Торба Врвот Рамка Раководство Пред Пакет со Дожд Покрие Велосипед Додатоци

15 %

DEN 405.00

DEN 476.64

Свеж

Во магацинот

Водоотпорен Спорт Велосипед Handlebar Торба Врвот Рамка Раководство Пред Пакет со Дожд Покрие Велосипед Додатоци
Функција : Rainproof
Материјал : Водоотпорен Материјал
Функција :
- Направени од полиестер, водоотпорен материјал и доаѓаат со дожд капак.
- Погоден за сите типови на handlebars и saddles.
- Со елегантен патент, сеф за чување на стоки и лесно да ги извади.
- Посебна структура, може да ги задоволи дневните потреби.
- Рефлективен ленти за безбедно возење во текот на ноќта.
- Удобен да го инсталирате, со магија лента, убави и стилски.
Материјал : 1680 D Водоотпорен материјал
Големина : 120 x 110 x 160mm
Боја : Црна
Пакет Тежина : 192 G / 6.77 Унци
Пакет Димензии (L*W*H) : 120*100*80 ММ / 4.72*3.94*3.15 Инчи
1 x Велосипед Handlebar Торба
1 x Ветер : Маска

боја: Црна
Бренд Име: HOTSPEED
Функција: Со Капак
Број На Модел На: EPA_BIA_100
Големина: S
сертификација: CE
Материјал: Ткаенини

Додатоци на производи

Брзо ForwardFF 700C rim clincher велосипед прирабници налепница 30/40/50mm decal патот велосипед wheelset налепници фиксна опрема Свеж
6.2 инчен Rainproof Велосипедизам Торба Телефон TPU Екран на Допир за Велосипедот Пред Рамка Врвот Цевка Велосипед Pannier MTB Свеж Со попуст
1Pcs/5Pcs/10Pcs Presta Да Schrader Воздушна Пумпа Велосипед Велосипед Вентил Тип Адаптер Конвертор Адаптер Цинк Легура Поправка Свеж Со попуст
1 Пар Отворено Спорт Планински Велосипед Велосипед се Справи со Бар Крајот Plug 2 режим на Црвено Светло LED Предупредување Свеж Со попуст
Нови Led Велосипед Светлина 1 buc Череп Форма Вентил Капа LED Светло Тркала Пневматик Светилка за во Автомобил Мотор Велосипеди Свеж Со попуст
Topeak TSV-01 Притисок-Ритуал за Schrader Вентил Адаптер за мали тркала/задните шок/airspring Предници со Внатрешна проверка Свеж Со попуст
2017 најновите јаглерод шише кафез 3K сјајна црвена бела велосипед велосипед шише за вода носителот 25g велосипед bidon велосипедизам Свеж Со попуст
Leadbike Велосипед Тркала Светлина 32 Модели 36 LED Блиц Вентил Капа Светлина MTB Велосипед Зборуваше Гуми Светлина Кул Блескави Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4 Свеж Со попуст
Светлото Мини 3500LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина Светилка 2017JULY,4

Мини 3500 LM Zoomable П5 LED Светилка 3 Режим Факел Супер Светлина СветилкаВовед : Нашите Небото Волкот Око XML П5 3500

DEN 99.00 141.60
360 Вртливата Прилагодливи Велосипед Велосипед Пред Светлото Факел Планината Глава Светлина Носителот Клип за 1.9 см-3.5 cm Свеж Со попуст
PASION E ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светла LED Кочница светлина 48V 36V 24V сопирачките, Електрични Велосипеди Велосипедизам-Задни Свеж Со попуст
Опашката светлина (5LED+2Laser) Велосипедизам Безбедност предупредување Велосипед Задните Светилка Велосипед Ласерски Опашка Свеж Со попуст
6LED 4Tone Рог за Велосипед Велосипед Ѕвона Полициски Автомобил LED Велосипед Светлина Електронски Сирената за Деца Велосипед, Свеж Со попуст
преносни мини велосипед пумпа со притисок мерач Алуминиум Легура со висока perssure mtb воздушна пумпа црево само 130g inbike Свеж Со попуст
НОВИ Пристигнување Шарени Метал Велосипед Велосипед Звук Бел Велосипедизам Велосипед Handlebar Прстен Бел BHU2 Свеж Со попуст
НОВИ Пристигнување Шарени Метал Велосипед Велосипед Звук Бел Велосипедизам Велосипед Handlebar Прстен Бел BHU2

100% сосема нов и висок квалитетНаправен од металЛесно да се поправи за да велосипедУбаво и гласен звукСв

DEN 43.00 72.48
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината Свеж Со попуст
MTB Велосипед Компјутер Планински Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 510 810 поддршка rider 20 30 40 iGPSPORT Планината

Велосипедот Компјутер Велосипед handlebar за Garmin Edge 200 500 800 510 810 поддршка bryton rider 20 30 40 Планината Патот 31.8 mm (SAR

DEN 228.00 239.52
MTB Велосипед Багаж Превозникот Стигнале Еластична Бенд Велосипед Товар Полици Врзани Гума Ремени Јаже/Куфер Бенд со Пластични Свеж Со попуст
ROSWHELL Водоотпорен Велосипед Торба на Велосипед Велосипед Складирање Седло Торба Велосипедизам MTB Седиште Опашка Задните Свеж Со попуст
Водоотпорен 15000Lm 9 x XML T6 LED Кампување Риболов Велосипед возење Велосипед Трепкачко Светло Светилка Свеж Со попуст
Водоотпорен 15000Lm 9 x XML T6 LED Кампување Риболов Велосипед возење Велосипед Трепкачко Светло Светилка

Карактеристики : Ова суперсветли LED велосипед светлина поседува со 9x КРИ XML T6 светилки обезбедување суп

DEN 932.00 1150.08
QILEJVS Нови 4x 18650 Отпорен на Вода Батеријата Пакет Случај Висок Квалитет Куќа Покритие За Велосипед Велосипед Светилка Велосипед Свеж Со попуст
WasaFire Бакар патот велосипед светлина велосипед вентил адаптери правец на оган тркала адаптери гас млазницата воздушен вентил Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕД Велосипед Светла Моќ Банка Водоотпорен USB Полнење Велосипед Светло Светло 600mAh 3 Режими на MTB Велосипеди Свеж Со попуст
3 In1 Безжичен Компјутер Велосипед со Брзина Cadence Сензор отчукувањата на Срцето и Градите Рака Велосипедизам Стоперката Велосипед Свеж Со попуст
ЗАПАД ВЕЛОСИПЕДИЗАМ IP65 Водоотпорен Велосипед Компјутер Безжична Авто Буден Велосипедизам Стоперката Круг Светлото Odometers Свеж Со попуст