2017 Нови Пристигнување Жените Блузи Мода Дама Кошула Долг Ракав V Вратот Тебе Боја Секојдневен Блузи Streetwear Плус Големина Блузи

2017 Нови Пристигнување Жените Блузи Мода Дама Кошула Долг Ракав V Вратот Тебе Боја Секојдневен Блузи Streetwear Плус Големина

24 %

DEN 390.00

DEN 513.60

Свеж

Во магацинот


Ви благодариме за вашето разбирање.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Ви благодариме за вашата поддршка
Ви благодариме за вашата поддршка ! Доколку ви се допаѓа нашата продавница, pls да ја додадете нашата продавница да биде нашата ВИП.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
(2)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите. Тоа ќе биде потребно за 2-7 workdays дена.
Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена. Можете да изберете EMS (повеќе од 10 елементи ќе биде слободна), тоа ќе потрае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас)
(3).
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Во Парк
Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.
За Враќање
• Враќа прифатени во рок : 30 Дена; Врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања. Можете да изберете Изразат DHL, UPS-от, екстра трошоците за Превозот. Ние сме многу среќни да комуницира со вас. Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
За Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Овие трошоци се на купувачот одговорност.39 инчи)
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваат
малку од горенаведените слики.
За Poyment Methad
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
(1)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
• ве Молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1).
За Превозот
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон . Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( Бесплатен превозот во светот) (помалку од 2 KG) ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број.
За Контакт со нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. (Но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи, дури и ретко се изгубени).

Големина: S, M, L, XL
Пол: Жените
Број На Модел На: Тебе Боја блузи
Sleeve Должина(cm): Целосна
Стил: Повик
Јака: V Деколте
Ткаенина Тип: Broadcloth
Материјал: Памук,Полиестер
Шаблон Тип: Печати
Декорација: Копче
Облека Должина: Редовни
Бренд Име: LIGESI
Sleeve Стил: Редовни
Име на производ: тебе боја на кошула, жени
Големина: S M L XL XXL
Година сезона: жените есен блуза 2016 година неврзан
жените лето кошули, блузи: плус големина жените кошули
жените кошули долг ракав кошула: жените кошули долг ракав кошула неврзан
2016 година кошула femme: жените блуза
Долг Ракав Кошула, Жени: бела блуза жени
жените кошули: жените памучни кошули долг ракав кошула
жените блузи: blusas y camisas mujer
плус големина блузи: жените кошули, блузи

Додатоци на производи

Нови 2018 Жените Долг Ракав Тело Кошула Тенок Одговара Сврти надолу Јака Формално Tassel epaulette Блуза За Работа Носат Бели Свеж Со попуст
Лето Нови Жените Кратко Sleeve Секојдневен Чипка Блуза Кошули Секси Чипка Флорални Бела Chiffon Блузи Blusas Кошула Свеж
2017 Лето Осамени Кошула Кратко Sleeve Жените Туника Облека Печатени Chiffon Кошула Боја на Кошула Мода Цвет Блузи 38J 30 Свеж Со попуст
2018 пролет лето тропски долго стил batwing ракав секојдневен лабава гроздобер ретро печати блуза кошула жените Блузи голема Свеж Со попуст
Лето Сончање Дама Секси Блузи Гроздобер Печати Chiffion Beachwear Бикини Покрие До Врвот Жените Shawl Вратот Заврши Блуза Кошула Свеж Со попуст
2018 Нови Лето Жените Работат Блуза И Кошула Канцеларијата Дама Кавга Ракави V деколте, Chiffon Блуза Мода Тенок Блузи Плус Свеж Со попуст
нови пристигна 2018 пролет блуза жените бела кошула женски долги ракави Chiffon Блуза канцеларијата дама точка на дното D469 Свеж Со попуст
година летна кошула стил нови блузи жените блузи печатат маици секојдневен camisas femininas blusas гроздобер кимоно јакна, Свеж Со попуст
Моден Бели Кинески Женски Памук, Лен Кошула Блузи Лето Мандарина Јака Блуза танг Облека Големина S M L XL XXL XXXL 2619-1 Свеж Со попуст
XXXL Chiffon блузи За Женска Резервоарот на Врвот Свила Блузи Жените Блузи 2017 Лето Стил Секси Ракави Вест Женското Тело Кошули Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101 Свеж Со попуст
UsualYeah Жените Мода Секси Чипка Долг ракав ОЛ жените работат носат на Телото Кошули Блуза blusas црно бела S-M-L-XL SY0101

Големина На Табелата : Плочка Мерење Димензија ( Единица мерка : СМ)Големина на Рамо Биста Половината Дол

DEN 713.00 1019.04
Dioufond Жените Цвет Блузи Памучен Флорални Дами Блузи Лето Цвет Кошули Blusas Femininas 5XL Плус Големина Жените Облека Свеж Со попуст
Dioufond Жените Цвет Блузи Памучен Флорални Дами Блузи Лето Цвет Кошули Blusas Femininas 5XL Плус Големина Жените Облека

Боја : Како се Покаже во сликиГолемина : S, M, L, XL, XXL, XXXL, 4 XL, 5 XLФункција : Случајни, Памук, 100% Сосема Нов.Тежин

DEN 396.00 565.44
На Свила Кошула Женски Долги Ракави Есен Свила Плетење Тешки Грб кошула Свеж
На Свила Кошула Женски Долги Ракави Есен Свила Плетење Тешки Грб кошула

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Големина на ТабелаМерење Во CM Големина Рамо Градите Должина на Ракав M 35

DEN 1915.20
Dioufond Животински Печати Кошули Жените Памучни Блузи Флорални Дами Блузи Долг Ракав Женски Облека Плус Големина 5XL Училиште Свеж Со попуст
2018 Нови Модата, Домот, Долг ракав Памук ОЛ Тело Кошула Копчето Дизајн Темно Сина, Бела Црвена S-3XL SY0095 Бесплатен превозот Свеж Со попуст
Новиот Бренд 2018 Женска Секојдневен Гроздобер Boho Кимоно Јакна Чипка Капчиња Chiffon Лабава Outwear Блуза Блузи Плус Големина Свеж Со попуст
2017 Лето Chiffon Блуза Розова Јакна Заштита од Сонце облека Долга Блуза Плажа Бела женски Модни Блузи Feminino Свеж Со попуст
2017 Лето Chiffon Блуза Розова Јакна Заштита од Сонце облека Долга Блуза Плажа Бела женски Модни Блузи Feminino

2016 Лето Заштита од Сонце облека Лето Јакна Долга Блуза Плажа Бела женски Chiffon Блуза Розова Мода Блузи Femin

DEN 324.00 449.28
Жените Блузи И Кошули Нови Пристигнување 2018 Лето Есен Женски Работи Розова Бели Кошули За Жените Сите Натпревар Тенок Кошула Свеж Со попуст
Жените маица, блуза на долги 2018 Лето плажа Печатени Секси Strapless Бохемија кошули camis mujder облека WS804y Свеж Со попуст
Жените маица, блуза на долги 2018 Лето плажа Печатени Секси Strapless Бохемија кошули camis mujder облека WS804y

Жените маица, блуза на долги 2018 Лето плажа Печатени Секси Strapless Бохемија кошули camis mujder облека WS804y

DEN 410.00 586.08
Celmia Peplum Блузи Жените Блуза 2018 Лето Кратко Sleeve Секси Туника Врвот Тенок Фитнес Секојдневен Blusas Femininas Плус Големина Свеж Со попуст
2017 Нови долги Ракави Мода Обичните Chiffon Жените Блузи формално шарени кошула Печатени женска облека блузи blusas C924 30 Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Polka Точка Chiffon Жените Блуза Кошули Плус Големина 5XL Кавга Ракав Женска Блузи и Блузи Blusas Camisas Mujer Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Polka Точка Chiffon Жените Блуза Кошули Плус Големина 5XL Кавга Ракав Женска Блузи и Блузи Blusas Camisas Mujer

Добредојдовте на нашата продавницаВрвен квалитет !!! Најдобра Услуга !!! Ниска цена!!!Ако имате било какви

DEN 574.00 786.72