SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека

SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека

12 %

DEN 1361.00

DEN 1546.56

Свеж

Во магацинот


Материјал : Акрилна Боја : Каки, Црно-Сива Дебелина : Медиум да Дебели Големина Информации(еден инч=2.54 см, 2-3cm разликата е дозволено поради mannual мерење) S Должина 87cm Рамо 38cm Биста 86cm Ракав 60cm M Должина 88cm Рамо 39cm Биста 90cm Ракав 61cm L Должина 89cm Рамо 40cm Биста 94cm Ракав 62cm
(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)
'
Совети за Шопинг
1. Ве молиме споредете големина на табела внимателно со свој бараната големина, бидејќи некои од нашите предмети се произведени со Кина Ознака која можеби помал за вашиот Европската дами
2. Ве молиме потврдете го вашиот детални адреса ( вклучувајќи куќа број за името , област, град, провинција,zipcode и точни tel. или мобилен број ) beofre ќе се потврди на цел .
3.За оние руската Купувачи , ве молиме да понудат на своите три-зборот полно име . Во спротивно вашата пакети не може да биде deliverd успешно.
4.За Бразилската клиент, ве молиме да ни понудат вашиот CNPJ Број или Компанија ДДВ Број, особено кога ќе купите повеќе од една предмети со изразат испорака. тоа ќе ви помогне да направите сопствени грешки побрзо.
Пакување & Испорака
1. 100 % безбеден gurantee на bearable торба или пена коверти во долгорочни internation транспорт.
2. Ние обично треба 2-5 proceesing време да се подготват вашите предмети и брод најчесто преку Брадата Пост Воздух Пошта која е најекономичен начин на пратката.
Плаќање
1.Можете да платите преку Ali Pay, Запад Унија, Кредитни Автомобил и Банкарски Трансфер, итн.
2.Ние обично се стави ниска вредност на сопствени декларација, но не се одговорни за било кој данок во земјата на дестинација.
Пакет Испорака
Вашиот пакет обично е директно доставени до вашата адреса но понекогаш пост треба да одат на локалните поштата да ги собереш. Ве молиме да земете во вашиот следење на број и вашите лични ID за да ги собереш вашиот парцела на време, во спротивно вашата парцели ќе се врати на Кина. Ние не сме одговорни за овој вид на вина.

Големина: S, M, L
Пол: Жените
Фустани Должина: Колено-Должина
Силуета: Директно
Број На Модел На: TB-YGLT
Материјал: Акрилик,Spandex,Памук
Сезоната: Лето
Стил: Повик
Деколте: Стенд
Бренд Име: SETWIGG
Sleeve Стил: Редовни
Шаблон Тип: Цврста
Sleeve Должина(cm): Целосна
Половината: Природни
Декорација: Sashes
Материјал: Акрилик Плетени Ткаенини
колекција: Cardigan
Должина На Ракав: Долг Ракав
sleeve тип: Конвенционалните
Шема: Цврста
Боја Класификација: Беж црна, темно сива
Големина: S M L XL
Ткаенина Тип: плетење

Додатоци на производи

XL-XXXXXL Женска Плус Големина Долг Ракав Boho Цветни Печати Chiffon Фустан Копчето Гроздобер Секојдневен Фустан Лето Пролет Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани Свеж Со попуст
2018 Нови Жените Зима И Топло, Долг Ракав Скокач Блузи, Плетени Џемпер Лабава Туника Мини Фустани

Ве молиме дозволете ни да знаеме пред да замине никакви негативни повратни информации или 1 точка 2 точк�

DEN 402.72
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани Свеж Со попуст
2018 Лето Флорални Жените Фустани Кратко Sleeve Causual Мода Се Облекуваат Жените Топла Homewear Макси Фустани

Пакување содржи : 1 x Макси Партија ОблечиТопло совети од дуќанџиите : (ве молиме да земете во две минути з

DEN 465.00 465.12
Бесплатен превозот 1020 Нова Женска Облека Рокабили Гроздобер Ретро 50-тите Замав Партија Нова плус големина фустан S-6XL обичај Свеж Со попуст
ADYCE Домот Пистата се Облекуваат Жените Вечер Завој Фустан 2018 Вино Црвено Мрежа отсечени кратко sleeve мини Секси Славна Свеж Со попуст
Повик Шарени Фустан Лето Жените Кратко Sleeve O-Вратот Тенок Одговара Bodycon Фустан Шарени Т Маица, Фустан Обвивка жените облека Свеж Со попуст
2017 Симпатична Летна Бела Чипка Фустан Јапонски Harajuku Mori Девојка Шпагети Рака Kawaii Алкохол Возбудува Полите Резервоарот Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R Свеж Со попуст
Есен, Зима Фустани Жените 2018 Секојдневен Долг Ракав Фустан Црна, Црвена Гроздобер Мини Фустан WS5605R

Големинабиста(cm) Ракав(cm) Половината(cm)Должина(cm)S8492 58627077М8896 59667478L92100 60707879XLКако различни компјутери екра�

DEN 603.00 1005.12
2018 лето mori девојки женски чипка само-култивирање везови фустан Ponceon нето предиво самовила бохемија празник плажа облечи Свеж Со попуст
Лето Гроздобер Цветни Фустани Висока Половината V деколте, Долг Фустан наметка longue femme Вечер Партија Елегантен Жени без Свеж Со попуст
2018 Нова Пролет Се Вклопува Жените Фустани Патент Стил Долг Ракав Sweatdress Џебови О-Тенок Врат Мини Фустан Свеж Со попуст
НОВИ Vestidos Секојдневен Фустан Пролет, Есен Жените се Облекуваат Лабава larg големина Долг ракав Цврст Среден-долг Фустан Свеж Со попуст
2017 Жените Елегантен Чипка мрежа везови Фустан Лето Femme Кратко Sleeve Розова Долг Фустан сина Одмор Партија дама Фустани Свеж Со попуст
2018 ZANZEA Секси Женска Партија Чипка Капчиња Splice Одблесокот Ракав Мини Кошула се Облекуваат Бела Топка Надвор Лабава Секојдневен Свеж Со попуст
Пролет, Есен Жените Џемпер Фустани Зима Божиќ Долги Плетени Џемпери Дебели Топол Џемпер и Pullovers Скокач Жените се Облекуваат Свеж Со попуст
[Нов Продажба] 2017 Дами Домот Тенок Долги ракави Мода Задебелување Плетени Геометриски ОЛ А-линија се Облекуваат Жените, Еден-парче Свеж Со попуст
4 Боја Plu Големина S-5XL Нова Мода Женска Секси Bodycon Кратко Sleeve Партија Секојдневен Гроздобер Молив Женски Пролет Лето Свеж Со попуст
BKLD Лето прикривање на Плажа Долг Фустан Жени Секси Шупливи Од Чипка Капчиња Длабоко V Види-преку Цветни Фустан Елегантен Boho Свеж Со попуст
Средната возраст на жените летен фустан мајка фустан долг дел на средовечни 40-50 години кратки ракави летен фустан women023 Свеж Со попуст
Свила Сатенски Фустан Жените Свила Фустани Природна Свила Слободни Големина Рачно Изработени Насликани Фустан Трговија Свеж Со попуст
Пролет Сончоглед Печати Облекуваат Жените Cheongsam Есен Кинески Фустан Памук, Лен Qipao 9 Поени Ракав Гроздобер Облека Femme Свеж Со попуст