2017 Нови Девојки Се Подели На Два Парче Костими За Капење Бебе Девојки Тесни Еластична Лента Бански Biquini Infantil Бански Костуми Perfect Девојка На Плажа Бански Костуми Perfect

2017 Нови Девојки Се Подели На Два Парче Костими За Капење Бебе Девојки Тесни Еластична Лента Бански Biquini Infantil Бански

8 %

DEN 331.00

DEN 360.00

Свеж

Во магацинот


Големина
Биста
Половината
Погоден Висина
8 T(128)
49cm
56cm
128cm
10 T(140)
50cm
58cm
140cm
12 T(152)
50.5 cm
60см
152cm
14 T(164)
51cm
62cm
164cm
16 T(176)
52cm
64cm
176cm

Големина: 8T, 10T, 12T, 14T, 16T
Тип На Објект: две парчиња
Спорт Тип: ПЛИВАЊЕ
Шаблон Тип: Цврста
Бренд Име: SLGADEN
Одговара: Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пол: Девојки
Број На Модел На: 155
Материјал: Полиестер