62mm Универзална Леќа Капа Дигитални Леќи на Камерата Заштитна Маска Капи за Canon Sony Nikon С3 со Анти-губење Тока Носителот Чувар

62mm Универзална Леќа Капа Дигитални Леќи на Камерата Заштитна Маска Капи за Canon Sony Nikon С3 со Анти-губење Тока Носителот

18 %

DEN 32.00

DEN 38.88

Свеж

Во магацинот


62mm Универзална Леќа Капи Дигитални Леќи на Камерата Заштитна Маска Капа за Canon Sony Nikon С3 со Анти-губење Тока Носителот Чувар
Заштитни на камерата Леќи на Камерата Капа чувар за Canon Sony Nikon 62mm Универзална Анти-губење Тока Носителот Чувар Леќа Капи За Продажба
Карактеристики :
Нов и висок квалитет
Уникатен ергономски snap-за дизајн го прави лесен за користење, дури и кога објектив худ е во прилог на леќа.
Направени од високо квалитетни пластични да се постигне светлина во тежина и во добра форма.
Едноставно ставете страни и место на објектив
Заштитете го вашиот објектив од вода и прашина.
Погоден за сите 62mm леќа,филтер, адаптери,леќа худ и др.
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Пакет Се Вклучени :
1 x 62mm Леќа Капа и Маска
1 x Анти-изгуби Кабелот
Плаќање :
Почитувани клиенти ,Ние прифаќаме Alipay и други Зачувам.Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер.
Да научат како да се плати со кредитна картичка .
Научете како да го плаќаат со Банкарски Трансфер,
Научете како да го плаќаат со Western Union ® , .
Да научат како да се плати со други начини.
Shippment :
Обично,цел ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена.Стандардната следење на пратката е Воздухопловната(20-35days.), ако ви треба побрзо начини, други, како што се ЕМС/DHL/ТНТ/Fedex, итн. се достапни, но ќе треба да плаќаат екстра превозот надомест.
За рокот за доставување на пратката.Повеќето ЕУ и САД земји ќе пристигнат во 35days., исто така, некои земји ќе трае подолго време(до 60days), како што се Русија и Бразил. Па, ако не можете да ја примите вашата цел во времето, ве молиме контактирајте со нас прв(не се отвори спорот impetuously). Ако цел се уште не е пристигнат во 75days(Бразил 90days), ние ќе рефундирање на дека.
Политика На Враќање :
Ние ја поддржуваме 1 месец бесплатно замена, ако објектите се скршени unartificially (треба докази).и 6 месеци бесплатна repairment(што треба да го плати превозот надомест) и 12 месеци платени repairment(можете, исто така, треба да се обрне на превозот надомест).
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
Бидејќи вашето мислење е многу важно за нас, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодарам многу!

Број На Модел На: 62mm Универзална Леќа Капа Дигитални Леќи на Камерата Заштитна Маска Капи
Компатибилен Бренд: КАНОН,Fuji,NIKON,Pentax,Sony, Minolta
Бренд Име: Buytra

Додатоци на производи

Viltrox EF-М2 БОЛЕСТ Авто-фокус EXIF 0.71 X Намали Брзината Бустер Леќа Адаптер Турбо за Canon EF објективот на M43 Камера GH4 Свеж
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-52mm 52mm да 52mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 52-52 Двојна Машки Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm-52mm 52mm да 52mm Машки да Машки Спојка Чекор Прстен Адаптер 52-52 Двојна Машки

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 56.00 67.68
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 72mm-77mm 72-77mm 72 77 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 72mm-77mm 72-77mm 72 77 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 51.00 62.88
Mayitr 1pc 58mm на камерата Леќи на Камерата Капа за Заштита Покрие со Висок Квалитет Пред Објективот Капа за Canon Nikon dslr Свеж Со попуст
14in1 dslr фото Објектив Филтер 67mm Адаптер Постави Тебе ND Филтер 2/4/8/16 Филтер за Canon 18-135mm / за Nikon 18-140mm Леќа Свеж
14in1 dslr фото Објектив Филтер 67mm Адаптер Постави Тебе ND Филтер 2/4/8/16 Филтер за Canon 18-135mm / за Nikon 18-140mm Леќа

Тоа само ќе ве однесе 1 минута А Т или други Даноци) И треба да плаќаат дополнителни такси превозот напра�

DEN 767.52
Леќи на камерата Задните Капа Заштита одговараат за Minolta MD Планината Леќа Свеж Со попуст
Леќи на камерата Задните Капа Заштита одговараат за Minolta MD Планината Леќа

Леќи на камерата Задните Капа Заштита одговараат за Minolta MD Планината ЛеќаКарактеристики : Тоа им помага

DEN 29.00 35.04
49mm 52mm 62mm 67 72 77 82 55 58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера Свеж Со попуст
49mm 52mm 62mm 67 72 77 82 55 58mm 3-Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера

49mm 52mm 67mm 72mm 77mm 55мм 58mm 3Фаза 3 in1 Расклопна Гума Свитлива Леќа Худ 55мм DSIR Canon Објектив за Nikon Камера Бесплате�

DEN 191.52
оригиналниот ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 34mm-37mm 34-37mm 34 до 37 Чекор До Прстен Филтер Адаптер црна бесплатен превозот Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 82mm-77mm 82-77mm 82 77 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна Свеж Со попуст
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 82mm-77mm 82-77mm 82 77 Чекор надолу Прстен Филтер Адаптер црна

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве �

DEN 51.00 62.88
OOTDTY 52 мм 52mm Snap на Предна Леќа Капа за Nikon Канон Pentax Sony SLR dslr фото камера DC Свеж Со попуст
OOTDTY 52 мм 52mm Snap на Предна Леќа Капа за Nikon Канон Pentax Sony SLR dslr фото камера DC

52 мм 52mm Snap на Предна Леќа Капа за Nikon Канон Pentax Sony SLR dslr фото камера DC100% сосема нов и висок квалитет на Висо

DEN 35.00 45.60
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина Свеж
FOTGA 40.5 mm Променлива Fader ND Филтер Леќа ND2 да ND400 ND100 ND32 ND16 ND8 ND4 Неутрален Густина

FOTGA 40.5 мм Тенок Fader ND (W) Филтер Променлива Прилагодлива Неутрален Густина Од ND2 ND8 ND16 ND32 да ND400Вовед : 100% Сос

DEN 689.28
FOTGA 37/40.5/ 43/46/49/55/58/ 62/67/72/77/82/86/95 mmDigital Супер-Тенок MCUV Мулти-Обложени MC УВ Филтер Заштитник Свеж Со попуст
FOTGA 37/40.5/ 43/46/49/55/58/ 62/67/72/77/82/86/95 mmDigital Супер-Тенок MCUV Мулти-Обложени MC УВ Филтер Заштитник

FOTGA 37 / 40.5 / 43 / 46 / 49 / 55 / 58 / 62 / 67 / 72 / 77 / 82 / 86 / 95 мм Дигитални СуперТенок MCUV МултиОбложени MC УВ Филтер Заштитн

DEN 164.00 186.72
Meike Авто Фокус Макро Продолжување Цевка 10мм 16mm за Sony E-Планината FE-Планината Mirrorless Камера О7 A7R A7M2 NEX-F3 A3500 Свеж
Meike Авто Фокус Макро Продолжување Цевка 10мм 16mm за Sony E-Планината FE-Планината Mirrorless Камера О7 A7R A7M2 NEX-F3 A3500

Meike МКSAF3 B Авто Фокус Макро Продолжување Цевка 10мм 16mm за Sony EПланината FEПланината Mirrorless Камера О7 A7 M2 A5000 A63

DEN 911.52