Гроздобер 32K Празно Kraft Лаптоп Notepad Ретро Kraft Хартија Дневник Лаптоп блок за цртање за Paiting Цртање Дневник Весник Подароци

Гроздобер 32K Празно Kraft Лаптоп Notepad Ретро Kraft Хартија Дневник Лаптоп блок за цртање за Paiting Цртање Дневник Весник

DEN 201.12

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
1.Ретро cowhide серпентина графити скица блок за цртање празно книга лаптоп.
2.Два вида на пишување на хартија, две различни вкусови, празно kraft труд и пишување на магистерската бели страници.
3.Целосна празни страници, уживајте во вашата имагинација diy.
4.Како Графити , блок за цртање,menu (мени) и др.
Спецификација :
1.Боја : Kraft хартија внатре страница, Бела внатре страница
2.Големина : 19x 13x 1.2 см
3.Материјал : хартија Kraft
Употреба :
Напишете или нацртајте го вашиот работи во празна книга.
Пакет Се Вклучени :
1x Празно книга (Другите не се вклучуваат)
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење.

Бренд Име: KICUTE
Со Заклучување: No
Маска Материјал: Хартија
Страна Обврзувачки Режим: Серпентина/Спирала
Стил: бизнис
Маска Цврстина: Мека Copybook
Тип: Дневник
Употреба: подарок

Додатоци на производи

Преносни Класичен Гроздобер Кожа Завој Лаптоп Точка Внатре Скица Книга Notepad Дневник Канцеларија Училиште Канцелариски Студент Свеж Со попуст
Одличен Извор А5 Излет Прстен Врзивно Лаптоп 2018 Дневник Организатор Со Календарот Kawaii Канцелариски Училиштето Обезбедува Свеж Со попуст
Врзивно Индекс Dividers Б5 А5 А6 Внатрешна Страница организатор Лаптоп Индекс на Хартија за да ги Одвоите Divider Страници 5 Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Боја лепливи белешки Мини мемо хартија забелешка Пост налепница Порака потсетник Гостин книга Канцеларија Свеж Со попуст
Точки Лаптоп Канцелариски Решетки Креативни Книга Едноставна Мека Корица Куршум Весник Bujo Свеж Со попуст
Точки Лаптоп Канцелариски Решетки Креативни Книга Едноставна Мека Корица Куршум Весник Bujo

modname=ckeditor Мека корица куршум списанието Со CorderonaКарактеристики и спецификации : Маска Материјал : Хартиј

DEN 214.00 235.20
2 ПАРЧИЊА Криејтив Канцелариски Лепливи Белешки Мемо Подлога Вода Капка N Пати Смајли Лице Хартија Налепница Објавите Notepad Свеж Со попуст
46 Парчиња/кутија Божиќ Поздрав Мини Хартија Налепница Декорација Diy Дневник Scrapbooking Печат Налепница Kawaii Канцелариски Свеж Со попуст
6 компјутери/Многу Природата боја стап забелешка Пост меморандуми весник излет налепница Канцелариски Канцелариски прибор за Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА На Универзумот Мемо Notepad Лаптоп Мемо Подлога Само Лепило Лепливи Белешки Ознака Подарок Канцелариски Свеж Со попуст
А5 тетратки со 110sheets (220 страници) хартија лаптоп весник дневник faux кожа мека корица излет училиште notepad канцелариски Свеж Со попуст
CJP Гроздобер Лаптоп Врежан Лозинка за Заклучување на Лаптоп Дневник Notebook1PCS Свеж Со попуст
CJP Гроздобер Лаптоп Врежан Лозинка за Заклучување на Лаптоп Дневник Notebook1PCS

Бренд : CJPПотекло : КинаГолемина на : 230*170*34 ММ 160 ЛистовиТежина : 0.95 KGКоличина : 1 BucБоја : 4Материјал : ХАРТИ

DEN 274.00 288.00
A6 Опремени Лаптоп Notepad СТП Кожа Обоени Со Дневни & Годишен План Дневник Journel Книга Училиште Канцеларија Снабдување Papelari Свеж Со попуст
kawaii Мечка блок за цртање материјал escolar caderno агенда cuadernos весник лични дневници nootbook Училиште канцеларија канцелариски Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029 Свеж Со попуст
Дневници Списанија лаптоп вистинска кожа гроздобер рака книга D20141029

Маска материјал : вистинска кожа (carzy коњ кожа) Покрие Боја : сива, темно кафена,жолта,црна Обврзувачки : ј

DEN 588.00 619.20