1 buc 6 во 1. од Нерѓосувачки Челик Можат да Шише Настроената од Суштинско значење Нови Мулти-Функција Шише Може да Тегла Настроената Пиво Вино Сода Табот Настроената

1 buc 6 во 1. од Нерѓосувачки Челик Можат да Шише Настроената од Суштинско значење Нови Мулти-Функција Шише Може да Тегла Настроената

20 %

DEN 158.00

DEN 197.76

Свеж

Во магацинот


Карактеристики :
Големина : прибл. 210 X 55 X 50mm
Сосема нов и висок квалитет
Остава без остри рабови.
Најдобро функционира и лесно користење
Направи твојот живот повеќе удобен и лесен.
Тоа е секогаш едноставен и лесен за да го задржи.
Имаат оваа една, други отварачки може да имаат добар одмор.
Се отвора лименки, лифтови јазичиња, pries tins, паузи тегла фоки, пресврти капи и се отвора шишиња.
7 Функции во 1 : Отвора конзерви; се Отвора шишиња; Лифтови табот блузи; Pries tins; Паузи тегла печати; Пресврти капи; Нож измамник.
Answer : ___________________________ Note :
1.Вистински производ можеби малку поинаква од сликата прикажани се должи на осветлување и боја поставката на секој поединец да го следи. ве молиме Овозможи на Мало Боја Разлика!Производ слики се за референца се вистински кое
2.Сите димензии се за вашиот референца само. 2-3 cm податоци грешка е дозволено. Ви благодариме за вашето разбирање.
Пакет се вклучени :
1 x Мулти-Функција Настроената
(Мало пакет НЕ е вклучена)

Тип: Отварачки
Бренд Име: CraKerying
Број На Модел На: YL043-A
Метал Тип: Нерѓосувачки Челик
Отварачки Тип: мултифункционален
Количина: 1 Компјутер

Додатоци на производи

2 парчиња Јапонија Nigiri Суши DIY Мувла Triangulars Форма Ориз Притиснете Создателот Суши Мувла прибор Accessoires Продажба Свеж Со попуст
10 Компјутери Set Лажица Црна Пластика Мерка Лажици Прибор за јадење Десерт Печење Кујнски Алатки J2Y Свеж Со попуст
10 Компјутери Set Лажица Црна Пластика Мерка Лажици Прибор за јадење Десерт Печење Кујнски Алатки J2Y

10 Компјутери Set Лажица Црна Пластика Мерка Лажици Прибор за јадење Десерт Печење Кујнски Алатки J2 Y Опис

DEN 143.00 216.48
39*84cm Масло-доказ Масло Изолација Алуминиумска Фолија Шпорет на Гас Масло Ломотене Екран Одбивни Анти-масло Функција Посебна Свеж Со попуст
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот Свеж
2 OD64 Dephlegmator/ Кондензаторот/ Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторот

2" OD64 Dephlegmator / Кондензаторот / Рефлукс Должина 190mm, 6pipes ID8mm од не ' Рѓосувачки челик 304 кондензаторотЖенски

DEN 2016.00
1 компјутер Ново Вино Алатка Поставите Вино Настроената Бар Лост Corkscrew Погодно Шише Отварачки Фолија Машина Плута Гуми Вежба Свеж Со попуст
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња) Свеж
НОВИ 1/12 Прибор Сет Садови за Кукли Куќа Малата Домашна Кујна Додаток (Лопата четири парчиња)

боја : црна&сребрена сет на кукли куќа минијатурни прибор садови Одговара за 1 : 12 скала куклена куќа деко

DEN 153.12
WALFOS висок квалитет, од нерѓосувачки челик Лименки Настроената Професионални Ергономски Прирачник Може да Настроената Страна Свеж Со попуст
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип Свеж Со попуст
FeiC YAMI електронски тајмер кафе еспресо млеко чај потсетник за Barista потребно Клип

Она што е "Еспресо"? Интегрирани со 7 грама кафе, печено месо, земјата во ред за кафе во прав, по девет атмо

DEN 259.00 287.52
Висок Квалитет Новина Kawaii Пластични Funnels Кујна Масло Течни Diffuser Вода Пијалоци Филтер За Готвење Кујна Специјализирани Свеж Со попуст
20171Pcs Сол И црн Пипер Мелници Роман Сол&Бибер/Зачин Електрични Брусилки Пипер Мелница Креативни Кујнски Алатки 3 боја Без Свеж Со попуст
Нови Пристигнување,лонци и пан круг течни силика гел инка тенџере Супа Кружни rim Deflector спречи Посипете истекување кујнски Свеж Со попуст
Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38CM Рефлукс кула distiller Свеж
Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38CM Рефлукс кула distiller

Луѓето Дестилација колона од 1,5 инчен 38 CM Рефлукс кула distiller ПОСТАВИТЕ колона 1.5"(38mm) пред стакло 1pcs 1.5"(38mm)

DEN 5040.00
304 од не ' рѓосувачки челик длабоко пржени пареа steamer готвач фрај пржење кошница цедилка исплакнете кујнски алатки производи Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Чистење Циркулација Филтер Цигара Носителот Чад Чисти Цигари Отворот HG99 Свеж Со попуст
2 ПАРЧИЊА Чистење Циркулација Филтер Цигара Носителот Чад Чисти Цигари Отворот HG99

2 ПАРЧИЊА Чистење Циркулација Филтер Цигара Носителот Чад Чисти Цигари Отворот HG99 Опис : Функција : 100% Со

DEN 52.00 64.80
85&135ml/Еез од Нерѓосувачки Челик, Нафта Спреј Пумпа Фина Магла Маслиново Пумпа Спреј Шише Масло Sprayer Тенџере Кујната Готвење Свеж Со попуст
Телескопски Виткање инка Силика гел Долг врат инка Мини инка Течни издавање Кујната готвење алатки Храна одделение силиконски Свеж Со попуст
2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51CM Рефлукс кула distiller Свеж
2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51CM Рефлукс кула distiller

2018 нови Луѓе Дестилација колона 2 инчен 51 CM Рефлукс кула distillerПОСТАВЕТЕ колона 2 "(51mm) пред стакло 1pcs 2 " (51mm)

DEN 7920.00
Дрво Сол Црн Пипер Мелница Рачна Мелница За Бибер Зачин Мелница, Кујнски Прибор Свеж Со попуст
Дрво Сол Црн Пипер Мелница Рачна Мелница За Бибер Зачин Мелница, Кујнски Прибор

Дрво Сол Црн Пипер Мелница Рачна Мелница За Бибер Зачин Мелница, Кујнски ПриборМатеријал : дрво + нерѓос

DEN 285.00 335.04
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки Свеж Со попуст
нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачки

нерѓосувачки Челик Colander Кујна Цедилка Со Рачкидесетина Карактеристики : 3 големина за избор, мала голем

DEN 259.00 287.52
Жешка Мода Завртка Капа Тегла Шише Клуч 4 in1 Креативни Мултифункционален Може да Настроената Кујнски Алатки Шише Настроената Свеж Со попуст
Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за Distiller Свеж
Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за Distiller

Континуирано мерење на алкохол од не ' рѓосувачки челик 304 Три менгеме Папагал Конекција за DistillerОвој па

DEN 2304.00
Побрзаа Мат Транспорт Алатки Нерѓосувачки Челик Ориз Брашно Сито Во Рефус со Дијаметар од 15cm Висока 4.5 cm 60 Мрежа Свеж Со попуст
Симпатична животно модел кујна тајмер механички алармот без батерија потсетници тајмер 7.8*7.2 CM бесплатен превозот Свеж Со попуст
Одличен Квалитет, Од Нерѓосувачки Челик Мрежа Брашно Сито Диво Користење Печење Lcing Шеќер Купот На Облик, Прав Sifter Десерти Свеж Со попуст
Рачно Од Не ' Рѓосувачки Челик Сол Црн Пипер Мелница Зачин Сос Мелница Милер Кујна Алатка Свеж Со попуст
Рачно Од Не ' Рѓосувачки Челик Сол Црн Пипер Мелница Зачин Сос Мелница Милер Кујна Алатка

Опис : Едноставен и лесен за ракување; Нерѓосувачки Челик надворешната школка, згодна и триењеотпорен; д

DEN 218.00 263.04