Жените секси градник поставите blak Егзотични Облека Готски Harajuku секси долна облека тело подигнат кафез градник Еластична жартиера еротска долна облека Сет

Жените секси градник поставите blak Егзотични Облека Готски Harajuku секси долна облека тело подигнат кафез градник Еластична

30 %

DEN 736.00

DEN 1051.20

Свеж

Во магацинот

овој проблем му припаѓа на вашата одговорност . Биста големина е клучен фактор во големина избор
4.
ние не сме одговорни за било царинска такса.
Добредојдовте во мојата продавница, Ние сме специјализирани тело подигнат компанија за производство , продавница за Поддршка генерација на испорака, нарачана, вие само треба да се обезбеди големина на (ако не е големината, ние ќе го следат нашиот модел да се дизајнира custom size),биста големина 60см-90cm,биста големина 60см-90cm, garters големина 42cm-48cm,ве Молиме да не оставите лош повратни информации било каков проблем, само контактирајте со нас,Ние ќе им помогне на вас,ви благодариме !
Под биста : 70cm-90cm жартиера големина : Половината : 60-82 CM
Колковите : 60-100 CM
Нога обемот : 40-52 CM
Боја : Црна ( Можете да ги прилагодите тоновите на бојата и големината )
Ова е само една димензија , ако сакате, можете да кажете ми големината , јас ќе ви даде прилагодено . Ако не сте задоволни со нашите производи , ве Молиме да не остави никакви негативни повратни информации пред да контактирате со нас. Ако треба да се прогласи за вистинската вредност на пратката,
ве молиме да ни каже дека со цел порака,e-mail или трговија со датот.
Но, понекогаш во некои земји, царинскиот службеник може да биде стриктна.
Но, тоа трае околу 15-40 работа дена откако беше објавено. Сите трошоци се должи на погрешни информации ќе биде дадена со себе. Во спротивно, тоа ќе го направи некои разлики .
Увозни давачки, ДДВ, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Се обидува персоналот е биста големина е со големина по носењето невидливи долна облека.
Ние зависи од клиентите задоволство да се успее.
Ние ќе брод да ја стандардната адреса која ви нуди во Зачувам, ако не информира нас. Нашата облека зема 'СМ' како единица.
Вие сте одговорни за плаќање на било какви дополнителни трошоци за царинење. Доставува негативна повратна информација не е доцна ако проблемот не е решен. Ако не сте задоволни со нашата предмети, ве Молиме да ја искористам за момент да ни остави вашиот позитивен фидбек . Големина на табелата е само за референца со мерења грешка 1-3cm,
тоа е нормално, не на квалитет проблем, ве молиме да дадете ваши љубезно ве молиме да се разбере.
Се врати и Реконструкција политика се поддржани :
1. Ве молиме бидете сигурни да ги понудите вашите Детали Име/Адреса/ Post code/број на телефон,
тоа е побарано од страна на превозникот на Меѓународните Пратки.
Хроматските Аберации :
Поради светилка светло, дисплеј во боја отстапување, лични разбирање на различни бои, објектот може да постојат некои објавена фотографија,
Со овој проблем не припаѓаат на стока квалитет проблем, крајниот боја со вистинските стоки ќе преовладува. Понекогаш ќе биде одложен до 41-60 работа дена
Поради царинските или други проблеми, како што се локално време проблемот,
Па тоа е потреба вашата доволно трпение да чекаат на производи. Ние Брод вашиот пакет DDU, "давачки и даноци не се платени", и да не се соберат на ДДВ,
давачки и/или даноци и не може да се предвиди она што особено обвиненија може да биде.

Големина: One Size
Пол: Жените
Тип На Објект: Garters
Бренд Име: JLX.Се ПОДИГНАТ
Материјал: Spandex
Број На Модел На: N0068
квалитет: Многу добро
Големина: All
Употреба: Танц професионални носат
Потекло: Кина
Ткаенини: затегнувачка еластичноста на материјалот
Бои: Црна
Додатоци: Хардверски Додатоци
Боја Стил: Природна Боја

Додатоци на производи

Жените Секси Чипка Бикини Поставува Капење Лето Стил Beachwear Летен Попуст Свеж Со попуст
Жените Секси Чипка Бикини Поставува Капење Лето Стил Beachwear Летен Попуст

Нашата цел е задоволството на клиентите!7 ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.13"[Нашите Големина XL] Биста : 104cm 109cm / 40...

DEN 105.00 105.12
LNRRABC 4 Бои, Меки Секси Жените Водат Strapless Чипка Глупак Цевка Фустан Анти празнат Bandeau Блузи Безбедност Градник Свеж
Нова Плус големина Гроздобер Метал Клипови/Токи Црни Жени/Женски/Дама Флорални Секси Жартиера Појас за Чорапи Интимна долна Свеж Со попуст
Women1/2 Чаша Push Up Градник и Гаќи Поставува Секси Чипка-трим Фрлам Градник Плус Големина долна облека Секси долна Облека Свеж Со попуст
Женска Секси Тело Подигнат Појас Ропство Подигнат Еластична Прилагодливи Harajuku Кафез Градник Готски Егзотични Облека Cosplay Свеж Со попуст
Yenlice 2017 топла продажба женска солидна боја bralette градник удобно жица за слободни им помогнам на долна облека во Едно Свеж Со попуст
Памук Секси Исечете Градник Блузи Поместена Жица за Слободни Лесна Градници B13 9ECZ Свеж Со попуст
Памук Секси Исечете Градник Блузи Поместена Жица за Слободни Лесна Градници B13 9ECZ

Памук Секси Спорт Спортски Јога Исечете Градник Блузи Поместена Жица за Слободни Лесна Градници Објект

DEN 122.00 146.88
Жените Секси Корсет Фустан Faux Кожа Корсети И Bustiers Clubwear Шупливи Надвор Bustiers Секси долна Облека Црна Corselet и Свеж Со попуст
Жените Секси Корсет Фустан Faux Кожа Корсети И Bustiers Clubwear Шупливи Надвор Bustiers Секси долна Облека Црна Corselet и

Секси Zip Корсети И Bustiers Clubwear Шупливи Надвор Intimates Bustiers Секси Црна Долна ОблекаFaux Кожен Корсет + Кожа Здол

DEN 806.00 1008.00
Секси Жените Пред Затворање Градник Чипка им Помогнам на bralette Лесна Underwire долна Облека Големина на Градник 32-36 Свеж Со попуст
Домот Оглавник Цветни Печати Сатен Overbust Корсет Чипка Bustier Половината Cincher Тело Shaper Корсети и bustiers Espartilho Свеж Со попуст
Домот Оглавник Цветни Печати Сатен Overbust Корсет Чипка Bustier Половината Cincher Тело Shaper Корсети и bustiers Espartilho

Жените Секси Сатен корсет Материјал : Сатен Функција : Лента Лак Возбудува Трим, Патент Затворање Назад

DEN 736.00 1362.72
801 Црна и бела боја Плус големина корсети и bustiers Пред патент Шарени канцеларија корсет со А-линија здолниште Свеж Со попуст
801 Црна и бела боја Плус големина корсети и bustiers Пред патент Шарени канцеларија корсет со А-линија здолниште

Забелешка : Половината е најважниот параметарАко не можете да го избере најдобриот големина,ве молиме к

DEN 728.00 1040.16
2018 Жените долна облека Градник Поставите VS Пред Затворање Лесна Прилагодување Убавина назад Секси Чипка мазна пред Градник Свеж Со попуст
Нови црно тело подигнат witchy lingeire Spandex Слободни големина може да се Прилагоди Отворен Кафез градник подигнат Pentagram Свеж Со попуст
Лесна без прирабници се соберат Супер Push Up градник мали гради се повлече LB Градник школка лице 1/2 чаша Strapless партија Свеж Со попуст