Висока Класа Про 1 Buc Коса Жилет Во Уникатен Дизајн,Змеј Коса Салон Жилет Т-09 Balde Во 5 Бои Косата Shaper Цинк Легура ЖИЛЕТ

Висока Класа Про 1 Buc Коса Жилет Во Уникатен Дизајн,Змеј Коса Салон Жилет Т-09 Balde Во 5 Бои Косата Shaper Цинк Легура ЖИЛЕТ

12 %

DEN 414.00

DEN 470.40

Свеж

Во магацинот


Висока Класа Про 1 Buc Коса Жилет Во Уникатен Дизајн,Змеј Коса Салон Жилет Т-09 Balde Во 5 Бои Косата Shaper Цинк Легура ЖИЛЕТ
Спецификација :
* Избричат Непречено и обезбедува многу блиску отсекува Со Трајни Алуминиум Легура позлатен
* Ножот може да се промени, Лесен за чистење.
* Совршена за Бричење Веѓа или Сечење на Косата
* 1 buc замена ножеви одговара на сите стандарден стил haircutting жилет, сосема нов и острината
* Идеална алатка за Barbers и фризери
Коса за сечење жилет
Испратено Од Случајно Боја
Боја : 5 Бои(како што е прикажано И Испрати Randmly Без претходна Најава)
НАПОМЕНА : Жилет е Дефектен,но тоа не влијае на нормалната
Пакет содржи : 1 СЕТ
1 X Жилет(Дефект)со/ еден нож

Тип На Објект: Жилет
Големина: 17.5cm
Употреба: Лице
Материјал: Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На: Т-09
Пол: Машки
боја: 5 бои
Материјал: Нерѓосувачки Челик
useage: Косата Triming
се справи со: 360nDegree Rotatable
Пакет: ПВЦ кутија
сечилото: 1 buc
Тежина: 80g
Објектот: Жилет
ОЕМ: на располагање
Име: многу

Додатоци на производи

Вистински Gillette Фузија ProShield Жилети FlexBall Бренд Бричење Машина Перат Хлапак Касети Refills За Нега На Лице Свеж Со попуст
Вистински Gillette Фузија ProShield Жилети FlexBall Бренд Бричење Машина Перат Хлапак Касети Refills За Нега На Лице

[xlmodel][производи][43974][xlmodel][фото][0000][xlmodel][производи][43975]Адреса и Име и презиме : 1 Ве молиме бидете сигурни д

DEN 672.00 1291.20
Про Злато Долар 66 Виткање Избричат Нож Жилет Straight Edge Берберот Коса Бричење Y207E Топла Продажба Свеж Со попуст
Про Злато Долар 66 Виткање Избричат Нож Жилет Straight Edge Берберот Коса Бричење Y207E Топла Продажба

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик + Пластична Рачка Боја : Црна Една убава нова виткање директно жилет,кар

DEN 179.00 213.12
Нови 3 x Замена Хлапак Главата за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 HQ6888 Жилет Сечилото Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нови 3 x Замена Хлапак Главата за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 HQ6888 Жилет Сечилото Бесплатен Превозот

Опис : Карактеристики : 1 100% сосема нов и добар квалитет.2 Совршена замена за вашиот оштетен хлапак глават

DEN 438.00 1152.00
РЕКАТА ЕЗЕРО Мажите Бричење 180 Степени Количка за Електрични Назад Коса Хлапак Батеријата Прирачник Долго се Справи со Губење Свеж Со попуст
Бренд Нови Ефективни Лице Брада Whiskers Moustache Раст Подобрување на Подобрувач Стил Форма на Спреј за Цртање течни Нафтени Свеж Со попуст
Нови 3 x Замена Хлапак Главата за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 HQ6888 Жилет Сечилото Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Нови 3 x Замена Хлапак Главата за HQ6 HQ6425 HQ6825 HQ6466 HQ686 HQ665 HQ6890 HQ6888 Жилет Сечилото Бесплатен Превозот

Опис : Карактеристики : 1 100% сосема нов и добар квалитет.2 Совршена замена за вашиот оштетен хлапак глават

DEN 432.00 960.00
Хром Боја за Безбедност на Жилет Главата за Бричење Жилет Свеж
Хром Боја за Безбедност на Жилет Главата за Бричење Жилет

Хром Боја Cobbled Безбедност Жилет Главата за Бричење ЖилетЖилет главата материјал : Цинк ЛегураБоја : Хром

DEN 144.00
Новиот Бразилски Восок за Коса Отстранување Depilatory Восок Грав Зголеми Вкус Epilage 100g/пакет Тело Шанса Комплет за Коса Свеж Со попуст
Три јужна 1pcs машина за бричење Бричење Жилет Сечилото Изгребани Hairbrush Бричење на Косата директно жилет Свеж Со попуст
Три јужна 1pcs машина за бричење Бричење Жилет Сечилото Изгребани Hairbrush Бричење на Косата директно жилет

Три јужна 1pcs Гроздобер Жилет за Бричење Жилет Сечилото Изгребани Hairbrush Бричење Коса Берберот Жилет Маши

DEN 189.00 331.20
бесплатен превозот Дрвена рачка министерството за образование и наука е жилет за бричење директно сечилото Свеж Со попуст
бесплатен превозот Дрвена рачка министерството за образование и наука е жилет за бричење директно сечилото

Руските купувачи ве молиме забележете дека поради руската политика ве молиме, напишете вашето име и пре

DEN 1647.00 2059.20
3x 628 Фолија +1x Машина За БРАУН Серија 3000 3310 3315 3600 3610 3612 3614 3615 3731 3732 Хлапак Фолија Жилет Мрежа Нето Мрежа Свеж Со попуст
3x 628 Фолија +1x Машина За БРАУН Серија 3000 3310 3315 3600 3610 3612 3614 3615 3731 3732 Хлапак Фолија Жилет Мрежа Нето Мрежа

3x 628 Фолија +1x Машина За БРАУН Серија 3000 3310 3315 3600 3610 3612 3614 3615 3731 3732 Хлапак Фолија Жилет Мрежа Нето МрежаОпи

DEN 619.00 703.68
бесплатен превозот Титан дрво се справи директно жилет челик сечилото остри веќе Свеж Со попуст
бесплатен превозот Титан дрво се справи директно жилет челик сечилото остри веќе

Детали за производот 1920 ПРВИОТ ЖИЛЕТ НАПРАВЕНИ1993 ИМААТ ФАБРИКА ВО ТАИ WAIМахагониБренд : TITANМесто : Таи Wai

DEN 1102.00 1377.60
Зелена сандаловина се справи со превозот надомест директно жилет Свеж Со попуст
Зелена сандаловина се справи со превозот надомест директно жилет

Производ Детали Зелена Algum,Дрва(naturel дрвена рачка ,па можеби clour имаат некои difrent Бренд : TITA Место : Таи Wa Но

DEN 1382.00 1728.00
Титан Дрвена рачка жилет за бричење нож прави остар жилет сечилото веќе бесплатен превозот Свеж Со попуст
Титан Дрвена рачка жилет за бричење нож прави остар жилет сечилото веќе бесплатен превозот

Махагони(бакар главата на еден )Бренд : TITANМесто : Таи WaiНож челик : Јапонија ACRM2Нож цврстина : 5961 HRC( висока

DEN 1075.00 1344.00
4In1 Веѓа Тример Бикини Тример Носот Коса Trimer Лицето Коса Смена Отстранување Електрични Женски Епилатор Depilatory Дама Хлапак Свеж Со попуст
Носот Се Мијат Систем Синус & Алергии Олеснување Носната Притисок Исплакнете Neti Тенџере Носот Тример Пад На Превозот Свеж Со попуст
метал жилет се залагаме за четка, безбедноста ,5 сечилото слоеви жилет Свеж Со попуст