12 компјутери/Многу Млеко шише корекција ленти Kawaii канцелариски Канцелариски прибор за Училиште снабдување со материјал escolar papeleria 6847

12 компјутери/Многу Млеко шише корекција ленти Kawaii канцелариски Канцелариски прибор за Училиште снабдување со материјал escolar

30 %

DEN 605.00

DEN 864.00

Свеж

Во магацинот


Млеко пијат корекција лента Kawaii канцелариски Канцелариски материјал Училиште снабдување корективни escolar cinta papeleria 6847
Функција :
Инспирација : Млеко.
Боја на каросеријата : 4 боја на каросеријата.
Големина : мини големина, 7*3.5 cm, должина на лента е 6m.
Тежина : 20g.
Функција : Корекција лента / Училиште резерви .
Совет :
Ова е 12 компјутери/Многу, се меша бојата.
Kawaii млеко пијат тело, Мини големина за џеб, Долга лента на располагање, Нека се сподели со пријателите.
Ако сакате да изберете боја на телото, ве молиме оставете порака за да ни каже. Ви благодариме.
Превозот :
· Ве молиме обрнете повеќе внимание на вашата цел адреси кои МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
· Предмети ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по расчисти исплата.
· Превозот ќе биде низ целиот свет преку UPS/FEDEX/DHL/EMS, и ве молиме да ни кажете кој ќе биде најмногу погоден за вас.
· Далечински област може да предизвика дополнителни превозот надомест.
· Треба да проверите објект кога објектот доставени, ако се оштетени, ве молиме љубезно ја прифати тоа и контактирајте со нас веднаш, ние ќе испрати сте нов еден ако е потребно, ова е многу ценета.
Гаранција :
· Доаѓа со 5 години производство гаранција;
· Замена на неисправни објект во рок од 7 работни дена по производ е дадено;
· Превозот на штета мора да бидат пријавени во рок од 5 работни дена од кои производот е доставен.
Контакт со нас на :
· Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт со нас, ние ќе одговориме на вашите прашања ПОБРЗО.
· Ние ќе ви одговори на вашето прашање преку е-пошта, ве молиме проверете ја вашата e-mail за да одговорите.
Повратни информации :
· Ве молиме e-mail мене пред да замине повратни информации доколку не сте задоволни со вашиот предмет, за да можеме да работат надвор;
· Меѓународните Купувачи, ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или превозот цена.
Ви благодарам многу за посетата на нашата продавница,
Се надевам да расте со вас заедно и да биде win-win партнери.

Тип: корекција лента
Бренд Име: VALIOSOPA
Број На Модел На: лента 6847

Додатоци на производи

1pc Ајфеловата Кула форма на молив гумичка училиште снабдување на канцелариски гумичка за деца случаен боја 3D дизајн гумичка Свеж Со попуст
божиќ гумичка училиште материјали гума borrachas escola de gomas де borrar silgi gomme borrachas гуми за деца kawaii Свеж
божиќ гумичка училиште материјали гума borrachas escola de gomas де borrar silgi gomme borrachas гуми за деца kawaii

Добредојдовте во мојата продавницаАко сакате, можете да кликнете на фотографијатаФото шоу1cm=0.39 инчен 1

DEN 176.64
5pcs/кутија Симпатична музика Мини Божиќ Гумичка Училиште Канцелариски Материјали Награда Подароци За Промоција на училиштето Свеж Со попуст
Достав трговија на големо kawaii гумичка Шепа Патрола гума училиште гуми за chidren подарок училиште материјали канцелариски Свеж Со попуст
Креативни храна гумичка , разни врсти на десерт храна молив гумичка за училишни деца Свеж Со попуст
Креативни храна гумичка , разни врсти на десерт храна молив гумичка за училишни деца

1 пакет / многу Секој пакет вклучува 5pcs на гуми Секој гумичка може да се separted , им помогнеме на децата да

DEN 148.00 173.76
Силно Лепило Kneadable Чистење Молив Ликовни Уметници Цртање Гума Гумичка Свеж Со попуст
Силно Лепило Kneadable Чистење Молив Ликовни Уметници Цртање Гума Гумичка

Спецификации : Силно лепило kneadable чистење молив ликовни уметници цртање гума гумичка.Главно се применли

DEN 29.00 39.36
5 компјутери Боја, молив гумичка поставите 2B Меки Гуми Канцелариски Канцеларија училиште материјали borradores материјал escolar Свеж Со попуст
1 x Креативни цртан филм Животинско Корекција лента Kawaii училиште материјали канцелариски материјали шатл риба студентите Свеж Со попуст
5pcs / многу варира животни гуми , новина различни видови на животни гуми , Панда / Тигар / Слон ... Свеж Со попуст
5pcs / многу варира животни гуми , новина различни видови на животни гуми , Панда / Тигар / Слон ...

5pcs по цел големините се прикажуваат во слики имаме многу видови на животни гуми (над 30 видови), ќе испрат

DEN 88.00 104.16
2 Парчиња X Прекрасна Симпатична Банана И Овошје Стил Гума За Молив Гумичка На Студентите Канцелариски Нови Училишни Материјали Свеж Со попуст
1pcs Симпатична Автомобил стил Дизајнер на Студентите Пенкало Форма Гумичка Гума Канцелариски Дете Креативни Подароци Играчка Свеж Со попуст
GREENHOW Новина шарени мали риби гума гумичка kawaii криејтив канцелариски училиште канцелариски материјали подароци за децата Свеж Со попуст