SHUANGR Висок Квалитет Злато Исполнет Brinco Модата Партија Накит Обрачот Обетки CZ Multicolor Кубни Циркон Обетки За Жените Подарок

SHUANGR Висок Квалитет Злато Исполнет Brinco Модата Партија Накит Обрачот Обетки CZ Multicolor Кубни Циркон Обетки За Жените

27 %

DEN 64.00

DEN 87.36

Свеж

Во магацинот


Earring Тип: Обрачот Обетки
Тип На Објект: Обетки
Парична казна или Моден: Моден
Обликотшема: Круг
Стил: Тренди
Бренд Име: SHUANGR
Пол: Жените
Број На Модел На: TD011
Материјал: Кубен Циркони
Метали Тип: Злато Позлатен
Големина (Должина * Ширина): 18*18mm
Тип: Обрачот Обетки
Место на Потекло: Кина(Копно)
earring боја: Злато
cz боја: шарени кубни циркони
дизајн: круг обетки
Пол: Жените, Девојка, Дама
Повод: Партија, Секојдневен, Подарок, Свадба накит
превозот: Бесплатен превозот
Кубен Циркони: пурпурна розова
CZ големина: 3мм, 5mm

Додатоци на производи

Бесплатен превозот 10pcs/многу година Нови Пристигнување Злато/Сребрена Був Накит Був earring за Жените Животинско птица Свеж Со попуст
Совршен Црвено Врежан Обетки, Мода Жените е Врежан Lacquerware Накит,Црна Кристал Монистра 925 Сребрен Dangle Earring. Свеж Со попуст
Совршен Црвено Врежан Обетки, Мода Жените е Врежан Lacquerware Накит,Црна Кристал Монистра 925 Сребрен Dangle Earring.

Добредојдовте на Големо Бисер Продавница за НакитСекоја накит во мојата продавница се вистински бисер

DEN 413.00 475.20
MANILAI Трендовски Симулирани Бисер Голема Метална Школка Студ Обетки За Жените 2017 Шарм Накит Плажа Boho Обетки Pendientes Свеж Со попуст
Гроздобер Бакар Златна Боја Круг Плоштадот Школка Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Долг Синџир на Обетки Не алергиска Свеж Со попуст
925 фунта сребрена Пеперутка Студ Обетки За Жените Бела Blushed Boucle d'oreille Уво Приклучоци Романтична Љубов Мода Нови Накит Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver Свеж Со попуст
Бамбус Шарки Обрачот Обетки ,Томас Стил Глам Мода Добра Jewerly За Жените,2017 Ts Подарок Во 925 Sterling Silver

За ПроизводотАманда Накит се Nickle & Доведе Слободни Ние како Иницијатор и Поддржувач на Светот животната

DEN 411.00 527.04
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода Свеж Со попуст
JEXXI 6228 Австриската Кристално Срце 925 Фунта Сребрена Нишка Кутија Линија Синџири Обетки Накит Мода

Големина : Срцето 12 MM,Нишка Синџир Ширина 0.6 MM,Должина : 87 MMконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченМатериј

DEN 87.00 138.24