2017 Есен Cardigan Мода Жените Џемпер batwing плетени долго cardigan џемпер грб tricot топло скокач прекумерно трикотажа

2017 Есен Cardigan Мода Жените Џемпер batwing плетени долго cardigan џемпер грб tricot топло скокач прекумерно трикотажа

14 %

DEN 1041.00

DEN 1210.08

Свеж

Во магацинот

Ве молиме споредете ги следниве детали големини со твое пред да купите.
Превозот И Предавање
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон . (но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи,дури и ретко се изгубени). Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале. Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.3 инчи)
Бесплатни димензии : должина 90cm,
Плаќање
Метод
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид :
1) : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.
Answer : ___________________________ NOTE :
1.
Се враќа прифатени во рок : 7 Дена
Наплата дадени како : Размена
Се врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања. Можете да изберете Изразат DHL,UPS-от,дополнителни Превозот на трошоците, Ќе се преземат за 2-7 workdays дена.
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена. Објектот боја може да се разликува малку, како и боја во различни вид на компјутерски монитори може да биде малку различен. Можете да изберете EMS, тоа трае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас);
(3). Кина Пост Воздух Парцела( Економија int'l превозот во светот) (помалку од 2 KG) Ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број.
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Контактирајте Со Нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. Ве молиме овозможи 1-2cm отстапувања поради прирачник за мерење.
• Ве молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ! Ви благодариме!. Ви благодариме за разбирањето!
Димензии : cm (1cm=0. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Политика На Враќање
• Вашето задоволство е наш врвен приоритет.
2) : ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите наши производ се проверува и пакувани во добра состојба. Ние сме многу среќни да комуницира со вас.
Ако не претпоставиме дека враќањето е потребно, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш, а потоа ние ќе обработиме вашето враќање соодветно
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас .

Големина: One Size
Пол: Жените
Sleeve Должина(cm): Целосна
Шаблон Тип: Цврста
Тип На Објект: Вест, Без Ракави
Облека Должина: Долго
Дебелина: Стандард
Стил: Повик
Бренд Име: GRTXIN
Јака: V Деколте
Материјал: Памук,Полиестер
Материјал Состав: Памук
Декорација: Никој
Sleeve Стил: Batwing Ракав
Затворање Тип: Отворете Бод
Техника: Компјутер Плетени
Број На Модел На: WL380121910
Сезона: пролет. на есен. зима.

Додатоци на производи

2017 Нова Есен Зима Круг Вратот Pullover Мажите Тенок Одговара Плетени Џемпер Повлече Homme Џерси Hombre Mens Џемпери Падне Свеж Со попуст
Жените Кашмир Еластична Есен Зима Половина Turtleneck Џемпери и Pullovers Волна Џемпер Тенок Тесни на Дното Плетени Pullover Свеж Со попуст
Жените Зима Симпатична Возбудува Вратот Плетени Pullover Џемпери Дами Мода Солидна Тенок Капчиња Џемпер Женски Поврзана Блузи Свеж Со попуст
Зимски Џемпер Жените Turtleneck 2017 Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Плетени Жените Скокач Зима Блузи Свеж Со попуст
Зимски Џемпер Жените Turtleneck 2017 Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Плетени Жените Скокач Зима Блузи

Зимски Џемпер Жените Turtleneck 2017 Долг Ракав Tricot Жените Џемпери И Pullovers Женски Плетени Жените Скокач Зима Бл

DEN 623.00 1175.04
Пролет, есен зима жените џемпер големи димензии хеџинг мода се долги ракави лабава плетени топол џемпер Женски Outerwear OKXGNZ Свеж Со попуст
2018 Џемпер Божиќ Нова Есен Мода Сосема Неврзан Жакард Машки Џемпер Тенок Плетени Мажите Џемпери Мажите Pullovers Свеж Со попуст
2018 Џемпер Божиќ Нова Есен Мода Сосема Неврзан Жакард Машки Џемпер Тенок Плетени Мажите Џемпери Мажите Pullovers

Забелешка : Азија Големина обично е 12 големина помала од Европа / НИ големина, па кога да нарачате, ве мол

DEN 828.00 1103.52
2017 Нови Пристигнувањето на Пролетта и Есента среден-долг Жените Sweatershirts Девојка Outerwear Свеж Со попуст
2017 Нови Пристигнувањето на Пролетта и Есента среден-долг Жените Sweatershirts Девојка Outerwear

Ние сме во моментов специјализирана во областа на Модата облека.Ако сте поединец купувачот, не заборава

DEN 583.00 648.00
Есен Јапонски Жени Џемпери Чипка Панделки Млада Девојка Мода Прекрасна Симпатична Плетење Кошула Розова Kawaii Долг Џемпер за Свеж Со попуст
Жените Мода Есен Зима Возбудува Ракав Тенок Солидна Pullovers Џемпер Дами Капчиња Поврзана Џемпери Облека Нови Блузи Свеж Со попуст
коза кашмир жените дебели база на дното џемпер pullover shag предиво полу-висока јака жакард плус големина S/90-5XL/125 Свеж
CHICEVER Црна Плетење Женска Јакна Жените Зима Џемпери Фенер Ракав Tassel Наметка Џемпер Скокач Облека Мода 2017 Свеж Со попуст
CHICEVER Црна Плетење Женска Јакна Жените Зима Џемпери Фенер Ракав Tassel Наметка Џемпер Скокач Облека Мода 2017

Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слобо

DEN 1174.00 1334.40
Секси чипка џемпер Божиќ V деколте, жените џемпери и pullovers женски долги плетени Зимски џемпер Есен се повлече femme hiver Свеж Со попуст
Џемпер Плетени Грб Женски долго Дел од Новиот 2017 Пролет и есен со долги ракави Жените Волна Јакна џокер Божиќ LJ17 Свеж Со попуст
Високо-квалитетни женски маскирани поврзана џемпер 2018 Пролет/Есен нови жените диви џемпер солидна боја џемпер лабава маскирани Свеж Со попуст
Година Жените Моден Зимски Топло Outwear Тенок Вест Високо-Одделение Faux Фокс Крзно Waistcoat Femme Јакна Грб Партија Свеж Со попуст
Година Жените Моден Зимски Топло Outwear Тенок Вест Високо-Одделение Faux Фокс Крзно Waistcoat Femme Јакна Грб Партија

2016 Година Жените Моден Зимски Топло Outwear Тенок Вест ВисокоОдделение Faux Фокс Крзно Waistcoat Femme Јакна Грб Пар

DEN 2865.00 3330.72
2017 Жените Кашмир Топол Џемпер Женски Зимски Плетени Turtleneck Џемпери и Pullovers Долг Ракав преголеми sweaterFemme се Повлече Свеж Со попуст
42 есен фустани, џемпери тенок чипка везени кошула (цена на од не помалку од 55 F2039) Свеж Со попуст
42 есен фустани, џемпери тенок чипка везени кошула (цена на од не помалку од 55 F2039)

Облека големина сите код должина 62 рамо широчината 35должина на ракав 54 биста е погодна за рачно мерење г

DEN 810.00 1157.76
Топла Продажба Зима Pullover Жените Џемпер Кашмир Топло Pullovers 2018 Мода Облека TurtLeneck Џемпери Бесплатен Превозот Свеж Со попуст
Топла Продажба Зима Pullover Жените Џемпер Кашмир Топло Pullovers 2018 Мода Облека TurtLeneck Џемпери Бесплатен Превозот

Ние продажба од фабриката директно,100% гаранција за квалитет,евтини цена ,сите thecolor и големина во парк,ве

DEN 739.00 1478.40
Жените Секојдневен Плетени Божиќ Елени Печатени Pullover Џемпери Зима Долг Ракав Џемпер Женски Облека Трикотажа Врвот Свеж Со попуст
2017 Нови Жените Sweather Топла Есен и Зима Секојдневен Долги Ракави Pullover Свеж Со попуст
2017 Нови Жените Sweather Топла Есен и Зима Секојдневен Долги Ракави Pullover

Големина Должина(cm) Биста(cm) Ракав(cm) Една Големина 60 100 63Може Исто Така Како Овие :

DEN 729.00 911.52