SewCrane Флорални Перница Покрие Печат Крстот Бод за Полнење, Летање Цвеќиња,18.1 инчи

SewCrane Флорални Перница Покрие Печат Крстот Бод за Полнење, Летање Цвеќиња,18.1 инчи

DEN 460.80

Свеж

Во магацинот


ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ
Професионални бод по бод дизајн, Deisgn е отпечатен во перат мастило на платно, Лесен за читање и бод, Грижата за вашите очи. Секој комплет содржи 11-count aida ткаенина, presorted памук конец, игла, обоени табелата, настава во мандарина со англиски превод, рамка шоу од слика не се вклучени Димензии : 46cm x 46cm (18.1 инчен x 18.1 инчен); Бод настава : Целосна бод "X" користи 3 насоки на теми, Назад бод употреба 2 насоки на теми
ПРОДАВНИЦА СО ДОВЕРБА ние и ветуваме со преземе целосна одговорност за сите ред, од почеток до крај, контактирајте со нас во секое време ако имате било какви прашања или ви треба помош.Ако ние некогаш падне краток, ние ќе го направи тоа право, без разлика што! Ниска Цена Гарантира 100% Пари Гаранција за враќање на, се Врати во било која состојба, за било која причина, Одличен Услугата на Купувачи
ИСПРАЌАЊЕ ВРЕМЕ Ние ќе испраќање вашата нарачка во рок од 3 работни дена откако ќе добиете потврда на уплатата.
ПРЕВОЗНИКОТ & ИСПОРАКА и ВРЕМЕНСКАТА РАМКА Испратени До Земја, САД/велика БРИТАНИЈА/СА/AU/ГЕФ/ЈП нормално тоа се земе 7-15 работни денови за испорака и испорака на остатокот од земјата тоа може да трае 20-36working дена по испратена.
ПОВРАТНИ информации Вашето мислење е важно за нас и за нашите бизнис и подобрување, не контактирате ако имате било какви прашања и проблеми по ставка примени, ние ќе одговорност да се следат до прашањето да биде решено.
ВРАЌАЊЕ & РАЗМЕНА Ние нудиме 30 дена гаранција за парите назад, враќање и замена во секоја состојба и да било причина.

Употреба: Перница/Коска-форма Перница/Автомобил Перница
Материјал: 100% Памук
Шаблон Тип: Флорални
Тип: Пакет
Стил: Пастирски
Рамка: No
Надворешното Пакување: хартиена кеса
Платно Пакување Метод: Укината

Додатоци на производи

[Супер занимава]Везана Крстот бод,Везови комплет наместен,4 сезони богата пролет лето есен зима дрво Крст-Бод сликарство Свеж Со попуст
Везана,DIY Лента Крстот бод Поставува за Вез за полнење,Самовила месечината море цвет љубов лента Крст-Бод рачно производство Свеж Со попуст
На Зимско Утро 11CT Отпечатена На Платно Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Остатокот Соба Крстот Бод Дома Декор Слики Свеж Со попуст
Златна Panno,Везана,Везови,DIY Животинско Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct леопард Крст-бод,Сетови За Вез,нова година Свеж Со попуст
Златна Panno,Везана,Везови,DIY Животинско Сликарство,Крстот бод,колекции,11ct делфин дома Крст-бод,Сетови За Везови Свеж Со попуст
4 богородица & Светиот Син СЛАБО Смета 11CT 14CT Религија Крстот Бод трговија на Големо Крстот Бод Колекции Везови Везана Занаети Свеж Со попуст
Цвет и праска Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана Свеж Со попуст
Цвет и праска Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Крст-бод Комплет Везови Везана

Цвет и праска Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Крстбод Комплет Везови ВезанаП

DEN 478.00 853.92
Везана,DIY Лента Крстот бод Поставува за Вез за полнење,Самовила девојка крилја цвет лента Крст-Бод рачно производство свадба Свеж Со попуст
100Pcs/Пакет Златна Опашка Игли 24 Везови Ткаенина Крстот Бод Везана Алатка W210 Свеж Со попуст
100Pcs/Пакет Златна Опашка Игли 24 Везови Ткаенина Крстот Бод Везана Алатка W210

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Боја : Шарени Материјал : Пластични Големина : 7 x 0.2 c

DEN 68.00 71.52
Цвет кошница и пеперутка Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT Крстот Бод Памук Крст-бод Комплет Везови Везана Свеж Со попуст
Цвет кошница и пеперутка Смета Крстот Бод 11CT Печатени 14CT Крстот Бод Памук Крст-бод Комплет Везови Везана

1930330101535705 најпродаван во 2017 парче парче парче парче парче парче парче парче парче парчеЦвет кошница и пе

DEN 254.00 282.24
Везана,DIY Крстот бод,Сетови За Целосна Вез за полнење,Елегантна Бела Малку Daisy цвет Печатени Шема Свадба Ѕид Оркестарот Свеж Со попуст
Везана,DIY DMC Крстот бод,во Собата За Вез за полнење,табела вазна флорални цвет Модел се Смета Крст-Бод,трговија на големо Свеж Со попуст