Благородна Жените Накит БАКНЕЖ МЕ Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан Фабрика трговија на Големо

Благородна Жените Накит БАКНЕЖ МЕ Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан Фабрика трговија на Големо

10 %

DEN 417.00

DEN 463.68

Свеж

Во магацинот


Производство :
Благородна Жените Накит 2015 Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан Фабрика Трговија На Големо
Должина :
50cm
Тежина :
86g
Место на Потекло :
Qingdao
Повод :
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Свадба
Ние можеме да снабдување многу видови на накит : ѓердан, обетки, белегзија, hairpin, прстен, и така натаму
Материјал :
1 Бакар, челик, и други легури е во ред
2 позлата и материјал може да се направи со Олово и никел и кадмиум слободни
Испорака&Плаќање
1 цел ќе бидат испратени на пат, и испрати како цел потребни
2 Ние треба 20-30 дена за да се заврши продукции
3 Брод и воздухот се во РЕД
4 Плаќање : T/T
5 Цена мандат : ФОБ Qingdao
Постојат 5 причини за да го изберете нас : Ние сме биле во оваа линија за многу години, па ние може да го направи подобро од другите во иста цена.
2 Ние имаме сопствено производство фабриката , Ние може да се строго контрола на квалитетот на производот, и цена,па ние можеме да снабдување на накит во пониска цена.
3 Нашата компанија постоечките производи имаат одредена сума на инвентар, ако вашата цел количество во нашата инвентар количина ,ние можеме да брод веднаш по вашата исплата, не треба да се чека.
4 Нашата компанија се наоѓа во Qingdao, во Кина. Тоа е за 10 минути за да Лиу Тинг аеродром. Тука е Најголемата производство на база на северна Кина.
5 Ако цел потврди, ние може да заврши со цел на време.
Во процесот на производство :
1 Нашата компанија има голем број на самото место инвентар, ако вашата цел количество во нашата инвентар количина , ние можеме да брод веднаш по уплатата Ако нашите инвентар не Можат да ги задоволат вашите цел количина, Можете да го нарачате до нас.
Пред да ја добиете вашата нарачка, ние ќе најдете додатоци одговара за вас.
Ние ќе се направи некои потврди примерок за вас, тогаш испрати на нив да ви.
Ако ние се дојде на ред од вас, 10days пред да се заврши оваа цел, ние ќе ја пратите пратката примерок за вас. Ако производната нема проблем, ние ќе заврши на нив на време.
5 Во последните ние ќе пак ги како што сакате.
Како да се цел?
1 Испрати нашето производство БР. за нас ,како X001, кажете ни како да го промените тоа, или можете да ти пратам примерок за нас.
2 се Зборува за цена и рок на плаќање.
3 ве Молиме да ја плати однапред депозит откако ќе поставите ред со нас.
4 Испраќање на потврди примерок за вас, да зборува за време на испорака.
5 Испраќање на нарачката за нас.
Услугата ние снабдување :
1 Пред цел : ние ќе испрати нов дизајн за вас. Ако ви треба некој, контактирајте со нас. Или можете да ни кажете како да го промените тоа.
2 Текот на цел : ние ќе испратиме потврди примерок и испорака примерок за вас. Ние може да се испрати на процесот на нарачка до вас.
3 По редоследот : Ако производство имаат било каков проблем што може да се врати за нив и за нас. Ќе добие нов дизајн на својата и во иднина.

Главниот Камен Боја: Бела
Тип На Објект: Ѓердани
Парична казна или Моден: Моден
Синџир Тип: Линк Синџир
Обликотшема: Растенијата
Стил: Тренди
Бисер Тип: Симулирани-бисер
Метали Тип: Цинк Легура
Материјал: бисер
Ѓердан Тип: Chokers Ѓердани
Pendant Големина: 2cm
Пол: Жените
Бисер Форма: Совршено Круг
Бренд Име: kissme
Број На Модел На: xl01501
Производство име : До 2015 Нова Мода Двоен Слој Создадени Симулирани Бисери Ѓердан Ѓердан
боја: Бела
Материјали: Цинк, Алуминиум,Стакло,Смола
Тежина: 86G
Место на Потекло: Qingdao
Повод: Годишнината Ангажман Подарок Свадба
Пол: Децата Мажите Унисекс Жените
Клучни зборови: жените накит
is_customized: Yes
Должина: 50cm

Додатоци на производи

2.4 Дијаметар 12pcs/Многу 18/20/22/24/26/28/30/32 Инчен од Нерѓосувачки Челик, Титаниум Плима Диви Бамбус Мушка Синџир Ѓердан Свеж Со попуст
ZOSHI Бохемски Црвениот Кристал Слон Приврзоци Ѓердани за Жените Гроздобер Изјава Макси Ѓердан Ѓердан Femme Долг Џемпер Синџир Свеж Со попуст
3D Гроздобер Мачка Ѓердан Животинско Уникатен Антички Накит за подарок идеја--12pcs/Многу(Антички Сребрен/Античкиот Бронза/Пиштол Свеж Со попуст
Був Пеперутка Ангел Љубовта 30мм Diffuser 316 од не ' Рѓосувачки Челик Автомобил Арома Locket Етерично Масло Автомобил Diffuser Свеж Со попуст
Був и Книга Ѓердан Wicca Птица Pendant Животинско Накит Wicca Ѓердан Стаклена Купола Синџир Џемпер Neckless Жените Шарм HZ1 Свеж Со попуст
NK614 Лето Multilayer Ѓердани Триаголник Круг Мода Sequins Мулти Слој Синџир Ѓердан За Жени Секојдневно Накит Мода Свеж Со попуст
NK614 Лето Multilayer Ѓердани Триаголник Круг Мода Sequins Мулти Слој Синџир Ѓердан За Жени Секојдневно Накит Мода

Превозот : Цел $5 ,Кина Пост Обичен Мал Пакет ПлусЦел>= $5 ,Кина Пост Регистрирани Воздух Mailили Ali Express Станд

DEN 40.00 52.80
Филмот Алиса во земјата на Чудата Античкиот Свет Мапата Ѓердан Мапа explorer ѓердан Пиратски богатство карта Експедицијата pendant Свеж Со попуст
dongsheng Накит Вампир Дневници Шупливи Срцето Pendant Ѓердан Цинк Легура Синџир Колиер Жените и Мажите за Денот на Вљубените Свеж Со попуст
300Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mm Свеж
300Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mm

300 Pcs Шарм Приврзоци Лекар Стетоскоп, Антички Сребрен Тон DIY Накит Занаети Наоди 23mmx8mmСостојба 100% НовиСти

DEN 959.52
Мајката Земја Фото Ѓердан Свет Pendant Планета Накит Простор Ѓердан Стакло Cabochon Pendant рачно изработени Накит HZ1 Свеж Со попуст
Мајката Земја Фото Ѓердан Свет Pendant Планета Накит Простор Ѓердан Стакло Cabochon Pendant рачно изработени Накит HZ1

1.Ако ви треба било каква должина,ве молиме контактирајте со нас.2.Можете да прилагодено ѓердан како ви с

DEN 62.00 95.04
Автентични 925 Sterling Silver Долг Синџир на Ѓердан Жени / Мажи Накит 50-70cm Долг Џемпер Синџирите За Накит Одлуки Додатоци Свеж Со попуст