Модел Тули Висока Температура Отпуштање 1/35 Црвена Тула 50Pcs/Set DIY Песок Табела Изградба на Воени Модел Сцена Додатоци

Модел Тули Висока Температура Отпуштање 1/35 Црвена Тула 50Pcs/Set DIY Песок Табела Изградба на Воени Модел Сцена Додатоци

DEN 192.00

Свеж

Во магацинот


Алатки : Дренажа Клешти, Молив Острилка, Пинцети, Sandpaper, Чепкалки За Заби, Протокот На Шиење, Додатен.5mm производот е чиста рачно изработени, дел од тула во висока температура на печка оган ќе се произведе надвор боја, има малку криви, нерамна боја, рачно изработени кога поединечни тули ќе се водат за исчезнати Агол пукнатини, умот ве молиме купи претпазливо.Ние можеме да ви помогне да се реши проблемот.
Користи истиот метод за да се намали други делови.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас. не се продава готови производи! ! ! Производот Сликата е на готовиот производ како референца.Ви благодариме повторно!
Ви благодариме за вашата посета!Ќе ви донесе СРЕЌА
.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање. Ние го прифатат плаќање преку Visa, Master Card, QIWI и Банкарски Трансфер. Користете sandpaper за полирање да се пополни местото Ако нешто не е во ред со други делови, користејќи го истиот начин може да се поправи. Океј, па ние може да ви даде моделот применуваат боја. Смола Модел Собранието Упатство
Подготвени за материјалот што собранието модел и алатки.
ПЛАЌАЊЕ
1. Ви благодариме. S&H ќе биде определено -се заснова врз БРОДОТ ДА се ОБРАТИ.Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.
Работата Демонстрација
Ова е модел на 1/35 смола војник.Големина : Црвена тула 10mm X5mm X2. Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма.
Се обрне внимание на : Ако смола е свиткана или warped, можете да ги ставите во топла вода за неколку секунди и нежно се наведнуваат тоа врати во форма.Сите проблеми може да се решат. Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Користете toothpick да Додатен да се пополни дупката, почекајте за сува по употребата sandpaper чисти може. Вкупниот Износ што се Должи, вклучува конечната цена плус S&H (на Превозот и
Ракување). Стоката се продава unassembled компоненти.
Повратни информации Од вашите повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. (околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.
Почитувани купувачот сакам уште еднаш да прогласи дека сите смола модели може да постојат мали пропусти. ПРЕВОЗОТ 1. Здраво, драги клиент! Ве молиме да обрнете посебно внимание! ! ! Сите стоки се unassembled смола делови.

Тип: Тули
Пол: Унисекс
Материјал: Глина
Количината на Предмети во Собата: 50
Скала: 1
Предупредување: Мали употреба под надзор на старател
Возраст Опсег: > 14 години
Тема: Згради
Број На Модел На: Тули

Додатоци на производи

1:35 втората Светска Војна, германските војници 326 Свеж Со попуст
1:35 втората Светска Војна, германските војници 326

Скала : 1 : 35LAH Службеници во Ardennes Сет (2 бројки)Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е см

DEN 336.00 479.52
година 3D Метал Загатка Ѕвезда Занает Опсада Издание Резервоарот Модел YM-N025-D DIY 3Д Ласерски Сече се Соберат Сложувалка Свеж Со попуст
Градење на Блок Декорација Дрвени Играчки Модел Креативни Бебе Дете Соба Член IN Роденден на Божиќ Подарок Нордиските Свеж Со попуст
DHL бесплатен превозот Lepin 16005 Симпсонови Куќа 2575Pcs Модел на Градење на Блок Тули Компатибилен legoing 71006 за деца Свеж
*Наклон Тули 2x4x1* DIY осветлуваат блок тула дел Бр 30363, Компатибилен Со Други Честички Assembles Свеж
*Наклон Тули 2x4x1* DIY осветлуваат блок тула дел Бр 30363, Компатибилен Со Други Честички Assembles

АвтоЗаклучување Тули, компатибилен со Други Честички / Изградба на Вашиот Сакал / Ако сакате мали цел по

DEN 300.00
BRONCO CB35119 1/35 германски StuG III Ausf E Sd.Kfz 142/1 (Источниот Фронт 1942) Свеж
BRONCO CB35119 1/35 германски StuG III Ausf E Sd.Kfz 142/1 (Источниот Фронт 1942)

BRONCO CB35119 1 / 35 германски Stu G III Ausf E Sd.Kfz 142 / 1 (Источниот Фронт 1942)Драг Пријател,Ви благодариме за посетата на

DEN 1432.80
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца Свеж Со попуст
KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За Деца

KAZI Град Градежни Блокови Изградба Булдожер Градење на Блок 117pcs Playmobil Осветлуваат Едукативни Играчки За

DEN 384.00 547.68
Компатибилен со Лего Принцезата Бела Маѓепсана Замокот Градежни Блокови За Девојка Пријатели Деца Модел Играчки 41067 Свеж Со попуст
KAZI Град Изгради градежен 3D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Деца Свеж Со попуст
KAZI Град Изгради градежен 3D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Деца

KAZI Град Изгради градежен 3 D Кран Модел DIY Градежни Блокови 380+компјутери Playmobil Блокови 6+ Век Играчки За Де

DEN 859.00 1226.40
60 парчиња Дрвена сложувалка играчки, Едукативни играчки на Животните на фарма Морски животни Авион загатки Образование алатки Свеж Со попуст
Bronco модел AB3528 1/35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет Свеж
Bronco модел AB3528 1/35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет

Bronco модел AB3528 1 / 35 Леопард 2 MBT Работен Песна Линк Поставите пластични модел комплет ве Молиме имајте во п

DEN 456.00
75008 женски на втората Светска Војна, германски офицер Свеж Со попуст
75008 женски на втората Светска Војна, германски офицер

Сооднос : 75mmПочитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.

DEN 537.00 767.52
KAZI 6727 Градежни Блокови Полициска Станица Модел Градежни Блокови 511+компјутери Playmobil Блокови DIY Тули Едукативни Играчки Свеж Со попуст