нови моќност 800W прстен Флеш Цевка Xenon светилка Flashtube Поправка на Дел SPEEDLIGHT температура 5500K (kelvin)

нови моќност 800W прстен Флеш Цевка Xenon светилка Flashtube Поправка на Дел SPEEDLIGHT температура 5500K (kelvin)

DEN 475.20

Свеж

Во магацинот

нови моќност 800 W прстен Флеш Цевка Xenon светилка Flashtube Поправка на Дел SPEEDLIGHT
Ние сме професионална снабдувач на SLR со леќа додатоци, подолу е нашата контакт информации :
SKYPE ; chinaszsns
We Chat : xy449836602
QQ : 449836602

TTL: No
Тежина: 50
Пакет: Yes
Број На Модел На: 800W
Екранот: No
Компатибилен Камера Бренд: Hasselblad
Бренд Име: youe блескаше
Големина (WxHxD): 15-10-5
Температура На Боја: 5500K

Додатоци на производи

Godox V860II-C Speedlite ХСС 1/8000s TTL Блиц Светлина +X1T-C Безжична Флеш Предизвика Предавателот+ Bowens S-Тип Заградата Свеж
Godox V860II-C Speedlite ХСС 1/8000s TTL Блиц Светлина +X1T-C Безжична Флеш Предизвика Предавателот+ Bowens S-Тип Заградата

Опис : Пакет : 1 x V860 IIC Флеш1 x X1 TC Предавателот 1 x Bowens SТип Заградата1 x VB18 Liion батеријата 1 x Заштита на случај

DEN 12240.00
YONGNUO YN968EX-RT LED Безжична Флеш Speedlite Господар TTL ХСС за Canon Дигитални Камери Свеж
YONGNUO YN968EX-RT LED Безжична Флеш Speedlite Господар TTL ХСС за Canon Дигитални Камери

Compaible со : 1) Топла чевли TTL режим : Canon 1 Dx, 1 Ds серија, 1 D серија, 5 DIII, 5 DII, 7 DII 5 D, 6 D, 7 D, 80 D, 70 D, 60 D, 50 D, 40 D, 30 D, 20 D, 750

DEN 5712.00
Meike МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight за Pentax K-5 II К-7 645D Kr К-Z како Yongnuo YN560II YN-560 II бесплатен превозот Свеж
Meike МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight за Pentax K-5 II К-7 645D Kr К-Z како Yongnuo YN560II YN-560 II бесплатен превозот

Yongnuo 560 II е надвор од производство.Meike MK930 II,MK930 II Флеш Speedlight / Speedlite за Pentax K5 II К7 645 D Kr КZ има истите функции и

DEN 1678.56
Нови Godox SK300 II 300W GN65 Професионално Студио Strobe со Вграден-во Godox 2.4 G Безжична X Системот Свеж
Нови Godox SK300 II 300W GN65 Професионално Студио Strobe со Вграден-во Godox 2.4 G Безжична X Системот

Godox SK300 II 300 Ws GN65 Професионално Студио Strobe со Вграденво Godox 2.4 G Безжична X Системот Нуди Креативни СнимањеК

DEN 6192.00
GODOX TT520II GN33 Speedlite Флеш + Предавател За Canon EOS 1300D 800D 750D 760D 700D 650D 100D 80D 77D 60Da 5Ds Флеш Свеж
GODOX TT520II GN33 Speedlite Флеш + Предавател За Canon EOS 1300D 800D 750D 760D 700D 650D 100D 80D 77D 60Da 5Ds Флеш

Godox TT520 II Thinklite Блиц на Камерата со Изградиво 433 MHz Безжичниот Сигнал за Canon EOS Nikon Pentax Олимп dslr фото Апарати�

DEN 1919.52
Meike МК-MT24 Макро Близнак Лајт Флеш за Nikon D3X D200 D300 D300S D700 D800 D810 D80 D90 D600 D610 D3100 D3200 Дигитални SLR Свеж
Meike МК-MT24 Макро Близнак Лајт Флеш за Nikon D3X D200 D300 D300S D700 D800 D810 D80 D90 D600 D610 D3100 D3200 Дигитални SLR

Meike МКMT24 Макро Близнак Лајт Флеш за Nikon D1 X D2 D2 H D2 X Д3 D3 X D200 D300 D300 S D700 D800 D810 D80 D90 D600 D610 D3100 D3200 D3300 D5000 D5100 D5200 D5300 2

DEN 14399.52
Во Парк Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија+X1T-S ransmitter МИ Чевли (Изборен) за Sony Свеж
Во Парк Godox V860II-S V860IIS TTL Speedlite Флеш GN60 ХСС 1/8000s Li-ion Батерија+X1T-S ransmitter МИ Чевли (Изборен) за Sony

Карактеристики : 1 Моќен & Погодно Liion Батерија : Max.(1 / 1 излез @200mm)60 (m ISO 100), 190 (нозе ISO 100)Флеш Покриеност20 до

DEN 2208.00
MEIKE МК-930 II МК 930 II LCD GN58 Флеш Speedlite единствена точка флеш за Canon Nikon Pentax Олимп dslr фото + diffuser + филтер Свеж
MEIKE МК-930 II МК 930 II LCD GN58 Флеш Speedlite единствена точка флеш за Canon Nikon Pentax Олимп dslr фото + diffuser + филтер

MEIKE МК930 II МК 930 II LCD GN58 Флеш Speedlite Општи единствена точка флеш за Canon Nikon Pentax Олимп со dslr фото 2 подарокЗа 12 б�

DEN 1679.52
YONGNUO Оптимално Полнење 4*RF605C RF-605C RF 605C 2.4 GWireless Флеш SpeedliteTrigger со LCD 603 Надградба на Верзија За Canon Свеж Со попуст
YONGNUO Оптимално Полнење 4*RF605C RF-605C RF 605C 2.4 GWireless Флеш SpeedliteTrigger со LCD 603 Надградба на Верзија За Canon

YONGNUO Оптимално Полнење 4*RF605 C RF605 C RF 605 C 2.4 G Безжична Флеш Speedlite Trigger со LCD 603 Надградба на Верзија За Canon Каме

DEN 3022.00 4578.24
Yongnuo YN-565Ex за Nikon YN565EX YN-565 ЕКС ITTL I-TTL Блиц Speedlight Speedlite D200 D80 D3100 D700 D90 D3200 D7000 D800 D600 Свеж
Yongnuo YN-565Ex за Nikon YN565EX YN-565 ЕКС ITTL I-TTL Блиц Speedlight Speedlite D200 D80 D3100 D700 D90 D3200 D7000 D800 D600

Напредни Поставување 7.Напредни Примена : 1.Користете широк агол DiffuserПараметри : Изолирани Коло дизајн П�

DEN 3696.00
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622C-TX LED Блиц Контролер Свеж Со попуст
YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622C-TX LED Блиц Контролер

YONGNUO YN685 Безжична Висока Брзина на Синхронизација на TTL Speedlite Флеш Изгради во Приемник + YN622 CTX LED Блиц Конт�

DEN 6823.00 10337.28
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite Speedlight за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm Свеж Со попуст
Godox TT600 2.4 G Безжична GN60 Господар/Роб Блиц на Камерата Speedlite Speedlight за Canon Nikon Pentax Олимп Fujifilm

Со флеш прегреат автоматска заштита на функцијата.Поддршка M / S1 / S2 режими, 20200m auto / manual зумирање.(1 / 1 моќ @2

DEN 3312.00 3680.16
Meike ВАЛУТНА-100 за Nikon, ФК-100 Макро Прстен Флеш/Светло за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3200 D310 Свеж Со попуст
Meike ВАЛУТНА-100 за Nikon, ФК-100 Макро Прстен Флеш/Светло за Nikon D7100 D7000 D5200 D5100 D5000 D3200 D310

11068 Други Блиц светлина Преглед : На Meike ВАЛУТНА100 е прстен тип макро блиц светлина дизајниран посебно за

DEN 1223.00 1344.00
2 ПАРЧИЊА Godox LED36 Видео Светлината LED Светилка 36 Светла За Nikon Канон Sony Дигитален видео камера Камера Мини DVR Бесплатен Свеж Со попуст
YongNuo YN-14EX YN14EX TTL Макро Прстен Флеш со Адаптер Прстен за Canon DLSR 550D 650D Свеж Со попуст
YongNuo YN-14EX YN14EX TTL Макро Прстен Флеш со Адаптер Прстен за Canon DLSR 550D 650D

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Карактеристики1 ПОДДРЖУВА ГОСПОДАР TTL БЛИЦПоддржува Компензацијата на Експозицијата, ФЕ�

DEN 4514.00 4752.00
Meike Speedlite МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight Светло За Panasonic Камери како Yongnuo YN560II YN-560 II Свеж
Meike Speedlite МК-930 II,MK930 II Флеш Speedlight Светло За Panasonic Камери како Yongnuo YN560II YN-560 II

Yongnuo 560 II е надвор од производство.Meike MK930 II,MK930 II Флеш Speedlight Flash Speedlight / Speedlite за Panasonic ги има истите функции �

DEN 1722.24
Флеш Стојат Носителот База Топла Чевли за сите камера dslr фото флеш Активирањето на Предавателот Свеж Со попуст
Флеш Стојат Носителот База Топла Чевли за сите камера dslr фото флеш Активирањето на Предавателот

Опис : Оваа Жешка Чевли Флеш Стојат совршено се вклопува во речиси сите стандардни топла чевли флеш, со о

DEN 46.00 62.40