25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци

25Pcs 6*3.8 CM Злато Извезени Шиење Закрпи За Облека Чипка Applique За Коса Додатоци

5 %

DEN 182.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


материјал : памук+полиестер
големина : 60*38mm
количина : 25pcs по многу
може да се шие на облека/облека/кеси или стап на hairbow додатоци.
Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Боја Неусогласеност Разлики во боја може да се предизвика од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот,осветлување,припадност и сл ,Сепак, ако мислите дека објектот примена е во погрешна боја ве молиме контактирајте со нас, прво,ви благодарам. Превозот 1,ние брод на сите наши објекти во светот како што е брз како што можете да. 2,ве Молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе нарачате. Ние не сме responsable за испорака неуспех поради погрешна адреса ќе оставиме да ни кога наредил. Рок на Услугата 1. Било оштетени или исчезнати објект. Ве молиме контактирајте со нас со 7 дена за замена или рефундирање ве Молиме не го отвори спорот без комуникација 2. Користи објект или вештачки штета е да не се прифаќаат. 3. Ве молиме имајте на објектот во првобитната состојба и да ги преземат фотографии како доказ за рефундирање на 4. Ако имате потреба од враќање или надоместок, ве молиме контактирајте со нас да разговараат за најдоброто решение за вашиот проблем прво пред превозот врати објектот. 5. Такси превозот за враќање на некој објект(без разлика дали за наплата или exchage) се на купувачот одговорност. 6. Замена ќе биде предаден по приемот на врати објектот. Повратни информации 1. Задоволството на клиентите е многу важно за нас. Ако сте задоволни со нашите производи и Целата услуга, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. 2. Ако постои било каков проблем со вашиот купување. Ве молиме контактирајте со нас, прво пред да замине неутрален или негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши. Ви благодариме за вашето разбирање.

Тип На Производ: Закрпи
Број На Модел На: 8-004
Големина: 60*38mm
Техника: Извезена
Функција: Еко-Пријателски
Стил: Шие-На
Бренд Име: Shawnmanor
Количина: 25pcs по многу

Додатоци на производи

Дејвид додатоци чипка лента Трим Облека DIY Шиење рачно изработени Додаток 5yds,DIY рачно изработени материјал,свадбен подарок Свеж Со попуст
Cong Shao 200PCS 15mm AB Круг Цвеќиња за Шиење Акрилик Кристал Flatback Кристал Камења За Облека Занает да се Шие На 2 Дупка Свеж
Аса Полесни Покер Појас Тока Свеж Со попуст
Аса Полесни Покер Појас Тока

Аса Полесни Покер Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

DEN 786.00 863.52
Зелена 2018 Нови Пристигнување Африкански Двојно Organza Чипка Ткаенина Со камења Мода француски Sequins Чипка Ткаенина Онлајн!ST180 Свеж Со попуст
Бренд висок квалитет 6mm/10мм/15mm/20mm/25мм/40mm зелен Сјај лента за свадба занает лак подарок декорација за Завиткување Riband Свеж Со попуст
120Pcs Пластични Бод Маркери Носителот Ткаат Плетење Капчиња Заклучување Игла Клип Занает Марк Тока за Шиење Алатки Постави Свеж Со попуст
Smiry 3Yards Ширина 7cm Eyelash Црна Мека Флорални Чипка Намали Декорација Занаети Шиење Чипка Намали За Фустан Прави Декорација Свеж Со попуст
Mustang Појас Тока Свеж Со попуст
Mustang Појас Тока

Mustang Појас ТокаБесплатен превозот во светот!

DEN 896.00 984.00
Машина за шиење lockstitch машина shenp Footer пластични нога една страна патент нога t36n (ДЕСНО) Свеж
Машина за шиење lockstitch машина shenp Footer пластични нога една страна патент нога t36n (ДЕСНО)

T36 N presser нога ( Пластични еднострано presser нога )Користете машина : lockstitchИНДУСТРИЈА за ШИЕЊЕ PRESSER НОГА Ние м

DEN 9.60