ZFE Ротари Алатка Додаток за Поставување За Dremel Ротари Tools - Брусење, Пескарење, Полирање --1/8 (3мм) месо тело Пакет на 217Pcs

ZFE Ротари Алатка Додаток за Поставување За Dremel Ротари Tools - Брусење, Пескарење, Полирање --1/8 (3мм) месо тело Пакет на

DEN 815.52

Свеж

Во магацинот


ZFE Ротари Алатка Додаток за Поставување За Dremel Ротари Tools - Брусење, Пескарење, Полирање 1/8" (3мм) месо тело Пакет на 217 Pcs
Месо тело со Дијаметар е 1/8 Inch (3мм).
Пакет :
2 парчиња 22mm Дијамантски Диск Тркало
2 парчиња 22mm Виде Ножот
2 Pc 22mm Дијамант Сечење Диск
12 Pcs 15/16" Црвено Флеш Диск
15 Pcs 15/16" Црна Флеш Диск
6 Pcs 1-1/2" ЗАСИЛЕН ТРКАЛА ОТСЕЧЕНИ ДИСКОВИ
30 Компјутери 1/4" Песок Тапан (80 жито/120 Grit/240 Grit ,Секој Ронки 10 Pcs )
30 Компјутери 1/2" Песок Тапан (80 жито/120 Grit/240 Grit ,Секој Ронки 10 Pcs )
30 Компјутери 3/8" Песок Тапан (80 жито/120 Grit/240 Grit ,Секој Ронки 10 Pcs )
3 Pc Пескарење Тапан Mandrel(1/4" 1/2" и 3/8",Секоја Големина 1 Pc) w/ 1/8" месо тело
6 Pcs 25мм Челик Жица Тркала
3 Pcs 25мм Месинг Жица Тркала
3 Pcs 8мм Месинг Молив Четка
6 Pcs 15mm Челик Жица Првенство Четка
6 Pcs 15mm Месинг Жица Првенство Четка
2 парчиња 10мм Куршум Остри Чувствува Тркала
1 Pcs 10мм Цилиндар Остри Чувствува Тркала
2 парчиња Полирање Конус (3/8-инчен конусни)
10 Pcs 1 Инчен Полирање Конус
10 Pcs 1/2 Инчи Полирање Конус
1 Pcs Rt-402 Завртка Mandrel w/ 1/8" месо тело
2 Pc 3мм Mandrel 3мм месо тело За ХСС виде ножот
4 Pcs 4.3 mm Collet ,Големина : 1mm/1.6 mm/2.35 mm/3.0 mm/3.17 mm
2 парчиња 12mm 240# Размавта Тркала
6 Pcs Хсс Дрво Рутер Сечење Малку
1 Pcs 22mm Црвен Камен Тркала
1 Pcs 22mm Зелен Камен Тркала
12 Pcs Сина Куршум Остри Камен на Главата (Големина : 4mm,5mm,6mm,8mm,10мм,12mm ,Секоја Големина Има 2 парчиња)
6 Pcs Сина Цилиндар Остри Камен на Главата (Големина : 4mm,6mm,8mm Секоја Големина Има 2 парчиња)
1 Pc 5gram Дијамант полирање lapping паста соединение За Метал полски

Бренд Име: ZFE
DIY Материјали: Електрични
is_customized: Yes
Тип: Абразивни Диск
Број На Модел На: A0617
Пакет На 217Pcs Додаток во Собата За Drem: Погоден за повеќето црна и обоени метали, одлеаноци, заварени joi
Одлична за сите видови на детали работа во бо: Додатоци за фини детали работа на жад, керамика, стакло, дрво, зацврстуваат
се користи со повеќето ротари алатки, вклучувајќи д-р: Месо тело Големина
Големина: 1/8(3mm) Shank

Додатоци на производи

Нови Пристигнување Челик Жица Тркала Четки за Dremel Додатоци За Ротари Алатки Т-облик Нерѓосувачки Челик Жица Четка Свеж Со попуст
180-100*4*1mm Тајван YFS Супер Влакна Керамички Whet камен Острило за Jade Мувла полирање Ултра-тенок Еластична Камен-180 Свеж
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка Свеж
Кол. 50mm Crimped Жица Првенство Четка Монтирани Coppered Челик Жица Вежба Четка

ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ПОСЕТАТА !LПаладин е професионална и познатиот снабдувач на Абразиви и Мелење алатки

DEN 168.00
Z-ЛАВ 4 Инчен 95mm Полирач Хаубата Поддршка Подлога М14 Агол Мелница Гума Backer Подлога Супер Флексибилни Полирач Бафер Тркала Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels Свеж Со попуст
3pc Дијамант Sharpeners Острат Брус Блок Поставен Камен Острило Кујнски Нож Coarse180 Medium260 fine360 Ронки Ножици Chisels

Ве молиме НЕ остави негативни повратни информации, без да бара помош Ако нема одговор во рок од 24 Часа(ра

DEN 281.00 312.00
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање Свеж
4 Јазол Челик Жица Тркала Размавта Четка Цевковод Derusting Полирање

Големина : 4"(OD)*16(ID)mmЖица со Дијаметар : 0.02", 0.5 mmПримена : Погоден за метал полирање / derusting / deburring, главно

DEN 427.20
125x5x22.2x3mm КАРБИД СИНЏИР видов острат тркала,мелење тркала за синџир видов.Рамно тип,Смола бонд. Свеж
125x5x22.2x3mm КАРБИД СИНЏИР видов острат тркала,мелење тркала за синџир видов.Рамно тип,Смола бонд.

Нашите производи се главно извезуваат во САД, Европа, Југоисточна Азија, Океанија, Средниот Исток, Источ

DEN 763.20
DIATOOL 4 Инчен М14 Протнете Гумена Backer Sandpaper Држачот За Полирање Влошки Пескарење Подлога Диск Мека 100mm Поддршка Влошки Свеж Со попуст
2 парчиња Пен-во облик на Абразивни Жица Полирање Четка OD25mm * 6mm месо тело Најлон Жица Четка Свеж
2 парчиња Пен-во облик на Абразивни Жица Полирање Четка OD25mm * 6mm месо тело Најлон Жица Четка

Ние го цениме вашиот позитивен фидбек Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски дос

DEN 475.20
3 парчиња 3 5 7 Факултативна Собираат Волна Почувствува Полирање Тркала Полирање Восок Топка за Метал Пластика, Стакло, Дрво Свеж Со попуст
75-200mm Жолта Памук Lint Ткаенина за Чистење на Тркалото на Злато Сребрен Накит Огледало Полирање Тркала 4mm Внатрешна Дупка Свеж Со попуст
36pcs Смола Сечење Диск Кружни Виде Ножот Мелење Тркала 24mm Абразивни Пескарење Диск за Dremel Ротари Алатки Свеж Со попуст
36pcs Смола Сечење Диск Кружни Виде Ножот Мелење Тркала 24mm Абразивни Пескарење Диск за Dremel Ротари Алатки

Функција : Идеална за намалување на сите видови на металниСечење диск изработени од тврд абразивниРота

DEN 62.00 72.96
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување Свеж Со попуст
1 парче Чистење & Лента Кука & Јамка Пескарење Диск P80 за Deburring Облекување Боја Отстранување

Ако ви треба повеќе од ЕДЕН објект, може да се стави сите елементи во количка, а потоа ги плати сите заедн

DEN 230.00 230.40
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство, Свеж
150x12mm дебелина дијамант abasive мелење тркала за острење карбид алатки,мелење тркала производство,

Ние ја проверите на рамност степен да се види дали тоа е до стандард.Купувачот ќе биде одговорен за такс

DEN 1416.00
RUITOOL 3*30мм Пескарење Диск Размавта Мелење Тркала 80 Чакал и Песок Хартија Полирање Тркала За Dremel Додатоци Ротари Алатки Свеж Со попуст
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit Свеж Со попуст
Кујнски Нож Апекс Про молив острилка Замена бор карбид воденичен камен Полирање острило 240-10000Grit

Црвено corundom Ронки 240#Зелена јаглерод Ронки 400#Бор карбид камен Ронки 800Црна оникс камен Ронки 1500Рубин кам

DEN 1216.00 1279.68
Jrealmer 10pcs 2.35 mm месо тело Круг Топката Дијамант Burrs битови Dremel Брус Ротари Алатка Стоматолошки Гравирање Гравирање Свеж Со попуст