Супер квалитет најдобри продажба 100mm doner kebab slicer видов ножеви со остри заби заби нож за doner нож

Супер квалитет најдобри продажба 100mm doner kebab slicer видов ножеви со остри заби заби нож за doner нож

6 %

DEN 1715.00

DEN 1824.00

Свеж

Во магацинот


Спецификации :
Дијаметар : 100mm
Материјал : Висока јачина од легиран челик
Функција : со остри заби (Видов ножеви)
Количина/пакет : 2 парчиња
Answer : ___________________________ Note : ова заби нож се погодни само за под slicer :

Тип: Алатки
Алатка Тип: Ножеви
По завршувањето: Не Обложена
Функција: Лесно Се Чистат,Не-Стап,Заварени,Отпорност На Топлина
Комплет Број: 2
Бренд Име: KINGRAY
Број На Модел На: Serrated сечилото
Дијаметар: 100mm
Материјал: Висока јачина од легиран челик
Функција: со Заби

Додатоци на производи

СКАРА Бразилецот Готвење Ракавици Екстремната Топлина Отпорни Мулти-Цел Бразилецот се Готви Заштита Ракавици Кујна BBQ Ракавици Свеж Со попуст
1pc Braed Храна, Маша Кујна, Бифе за Готвење, од не ' Рѓосувачки Челик Алатка Анти Топлина Леб Клип Тесто Менгеме Скара Маша Свеж Со попуст
Скара Tools 6 Компјутери Set Нерѓосувачки Челик Месо Скара У Облик Вилушка Отворено Готвење Свеж Со попуст
Скара Tools 6 Компјутери Set Нерѓосувачки Челик Месо Скара У Облик Вилушка Отворено Готвење

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : не 'Рѓосувачки челик+Дрво Боја : Погледнете Слики од н

DEN 244.00 293.76
скара скара на отворено скара риба скара скара додатоци скара нето Свеж
скара скара на отворено скара риба скара скара додатоци скара нето

Ве молиме имајте на ум за нови правила 1 Наредби за помалку од $ 8, Без транспорт број да ги испратите на ст

DEN 344.64
WALFOS 1 парче храна одделение Готвење Печење СКАРА ракавици Отпорни на Топлина Силикони СКАРА Скара Ракавица скара бразилецот Свеж Со попуст
BalleenShiny Бамбус Готвење Кујна Маша Храна BBQ Алатка Салата Сланина Бифтек Леб Торта Дрвени Клип домашна кујна Utensil Свеж Со попуст
8/10Inch Скара Маша Храна, Маша Храна Клип Кујна Нерѓосувачки Челик Клип Скара Вклучена Ресторан Алатка Чај Алатка Свеж Со попуст
Нови Силикони Basting lecythus Масло Четка Тесто Четка за Скара за Печење Готвење СКАРА Алатка Свеж Со попуст
Нови Силикони Basting lecythus Масло Четка Тесто Четка за Скара за Печење Готвење СКАРА Алатка

ОписМатеријал : силикон.Големина : 11.5*5cm.Боја : покаже како слики.Карактеристики : * Можете да го пополнете

DEN 55.00 71.52
Супер квалитет на скара скара скара инфраред гас режач скара замена керамичка плоча горилници нерѓосувачки челик инфраред гас Свеж Со попуст
ERMAKOVA BBQ Ракавици Отпорни на Топлина Скара Ракавици Не се лизга Силикони Обложени Тенџере Носители за Готвење Печење СКАРА Свеж Со попуст
1pcs 40cm x 25cm Метал Плоштади Дупки Скара Скара Жица Mesh СКАРА Скара Алатка Nonstick Нерѓосувачки Челик Бразилецот Жица Mesh Свеж Со попуст
8.27-инчен BBQ Додатоци Ладна Пушеле Генератор BBQ Готвење Скара Алатки за Пушач Вкус Дрво Чипови Скара Сланина Ладно Пушењето Свеж Со попуст
Скара Алатки Силиконското Масло Четка висока температура Силикони Печење Bakeware Леб се Готви Колачи Масло Крем BBQ Алатки Свеж Со попуст
AIHOME 1Pcs Нерѓосувачки Челик BBQ Маша Кујна, Бифе Готвење Алатки Анти Топлина Леб Клип Тесто Менгеме Скара Маша Свеж Со попуст
AIHOME 1Pcs Нерѓосувачки Челик BBQ Маша Кујна, Бифе Готвење Алатки Анти Топлина Леб Клип Тесто Менгеме Скара Маша

1 Pc BBQ Маша Кујна, Бифе Готвење Алатки Анти Топлина Леб Клип Тесто Менгеме Скара МашаКарактеристики На Пр

DEN 223.00 293.76
DoreenBeads Дрвена Рачка од не ' Рѓосувачки Челик Скара Skewers BBQ Рамен Игла се Држиме Шиш Kebab Готвење Бразилецот Пикник Свеж Со попуст
10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Рамен Месо Skewers За Надворешна СКАРА Скара Свеж Со попуст
10 Компјутери Нерѓосувачки Челик Рамен Месо Skewers За Надворешна СКАРА Скара

Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Боја : Сребро 420 Нерѓосувачки Челик Храна Одделение, нетоксични, рѓаотп

DEN 229.00 254.40
10PC/многу Отворено Дрво се справи со Метал Пикник BBQ Skewers Кампување Скара Бразилецот Kabob Kebab Рамен Skewers Свеж
10PC/многу Отворено Дрво се справи со Метал Пикник BBQ Skewers Кампување Скара Бразилецот Kabob Kebab Рамен Skewers

10 PC / многу Отворено Дрво се справи со Метал Пикник BBQ Skewers Кампување Скара Бразилецот Kabob Kebab Рамен Skewers Им

DEN 475.20
accesorios став barbacoa 33x40cm Отворено BBQ година Црна Тефлон Водоотпорен Скара Скара Мат Кампување Свеж Со попуст
accesorios став barbacoa 33x40cm Отворено BBQ година Црна Тефлон Водоотпорен Скара Скара Мат Кампување

Item type Barbeque Скара Мат Материјал Тефлон Влакна Количина 1 парче Големина : 33x40cm Боја црна Користат за зелен

DEN 116.00 144.48
Нерѓосувачки Челик BBQ Слез Печење Стапови Проширување Roaster Telescoping Свеж Со попуст
Нерѓосувачки Челик BBQ Слез Печење Стапови Проширување Roaster Telescoping

Карактеристики : ви Овозможува да запре слез, кучиња, и зеленчук од врти кога готвење ви даваат оптималн

DEN 70.00 109.44
1 компјутер од не ' Рѓосувачки Челик Скара СКАРА Чистење со Четка Скара Готвење Алатка Корисна Почиста Отворено Пареа Дома BBQ Свеж Со попуст
Силиконски Мед Масло Фармацевт Шише Четка Basting BBQ Готвење Скара за Печење Палачинка бар Кујна Алатка скара четка LW0477 Свеж Со попуст