Трговија на големо цена Замена Туш Вратата Тркала Ролери Тркач Дијаметар 20mm

Трговија на големо цена Замена Туш Вратата Тркала Ролери Тркач Дијаметар 20mm

DEN 46.56

Свеж

Во магацинот


Замена туш вратата ролери да се зацврсти ролери да се качи.
Оваа туш вратата ролери ќе се овозможи мазно лизгање.
Бела АБС материјал туш вратата ролери со нерѓосувачки челик вратило.
Опис :
Директно од не ' рѓосувачки челик вратило со 5mm нишка
5mm нишка со ракави за да одговараат на 4mm - 8мм дебелина на стакло
Форумот дупки низ ореви и подлошки за да се овозможи приспособување на висина на дршката
Вкупна Должина : Околу.
35mm (ракав не се вклучени)
Големина На Тркало (Кол.
x T) : Прибл.
20 x 4 mm
Материјал : ABS тркала со нерѓосувачки челик окно
Боја : Бела, беж
Пакет Се Вклучени :
1x Туш Ролери Врата

Тип: Вратата Ролки
Бренд Име: WOLFHEAD
DIY Материјали: Водовод
Број На Модел На: SZ--I009511

Додатоци на производи

CACAZI Нова Безжична Врата 300 метри Водоотпорен Далечински ЕУ АУ велика БРИТАНИЈА НИ Приклучок Врата Бел Свири батеријата 110V-220V Свеж Со попуст
Probrico Keyless Внатрешни Работи Бравите Од Не ' Рѓосувачки Челик Тешки Шкафче Црна/SatinNickel Locksets За Бања Кујна, Спална Свеж Со попуст
Сет од 4 Еден Туш Вратата Ролки Како Долниот Дел дијаметар 23mm/25мм Свеж
Сет од 4 Еден Туш Вратата Ролки Како Долниот Дел дијаметар 23mm/25мм

Сет на 4pcs еден туш вратата ролки како долниот дел на Една многу=4 парчиња долниот дел ролки Најлон ролери

DEN 326.40
Црвено Бронзена Боја Број 3 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча Свеж Со попуст
Црвено Бронзена Боја Број 3 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча

Спецификација на Производот Име Врата Број 3# Боја Црвена Бронза Големина(appr.) 100mm Висина за Инсталација

DEN 198.00 230.40
Едноставна Домаќинство Мала Врата Closers,Невидливи Бафер Затворени,Автоматски Полека Се Затвори Вратата Амортизерите,Хотелска Свеж Со попуст
Црвено Бронзена Боја со Број 2 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча Свеж Со попуст
Црвено Бронзена Боја со Број 2 Дигитални Куќа Број ABS Пластика 100mm Висина Врата на Врата Број Вратата Плоча

Спецификација на Производот Име Врата Број 2# Боја Црвена Бронза Големина(appr.) 100mm Висина за Инсталација

DEN 198.00 230.40
1pc Дигитални Врата Куќа Број 0/1/2/3/4/5/6/7/8/9 Факултативна Нерѓосувачки Челик 75mm Висина Вратата Плоча Број Свеж Со попуст
1pc Дигитални Врата Куќа Број 0/1/2/3/4/5/6/7/8/9 Факултативна Нерѓосувачки Челик 75mm Висина Вратата Плоча Број

1pc Дигитални Врата Куќа Број 0 / 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9# Факултативна Нерѓосувачки Челик 75mm Висина Вратата Пл

DEN 189.00 219.84
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик кој се одвојува кревање вратата зглоб Само затворање на шарки 6pcs Свеж
Висок квалитет, од нерѓосувачки челик кој се одвојува кревање вратата зглоб Само затворање на шарки 6pcs

Превозот : 1 Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона 12 месеци Производителот е ог

DEN 1392.00
1/3 CCD 800TVL Боја Дома на Врата Дупка Око на камерата Гледачот Безбедност мини Камера за видео надзор 25-30мм Дебелина Врата Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 10PCS бања стаклена врата лизгачки вратата туш вратата ролери Надворешниот дијаметар 19mm/23mm/ 25мм/27mm Свеж Со попуст
Напредни антички бакар врата се справи со мебел врата се справи со врежани ретро стаклена врата се справи со хардверски додатоци Свеж Со попуст
Нова Безжична Врата, Прозорец За Безбедност Дома Menci Burglar Бел Аларм T0064 P0.11 Свеж Со попуст
Нова Безжична Врата, Прозорец За Безбедност Дома Menci Burglar Бел Аларм T0064 P0.11

Нова Безжична Врата, Прозорец За Безбедност Дома Menci Burglar Бел АлармотКарактеристики : 100% Сосема нов и вис

DEN 55.00 61.44
Водоотпорен Црна 6Sounds Ултра-гласна Електронска Велосипед Бел Велосипед Рог Сирената висок Свеж Со попуст
Водоотпорен Црна 6Sounds Ултра-гласна Електронска Велосипед Бел Велосипед Рог Сирената висок

100% сосема нов и висок квалитет на Шест различни звуци се многу убедлива Лесно да се инсталира и да се одг

DEN 146.00 176.64
100PCS/МНОГУ Висок Квалитет на Античкиот Месинг Накит Кутија Зглоб 25X24X0.7 Свеж Со попуст
100PCS/МНОГУ Висок Квалитет на Античкиот Месинг Накит Кутија Зглоб 25X24X0.7

Висок Квалитет на Античкиот Месинг Накит Кутија Зглоб 25 X24 X0.7Ние имаме повеќе од 10 yeas искуство во fastener по

DEN 566.00 666.24
SHGO Топла 10 компјутери Сребро Метал Еден магнет за заклучување за кабинет вратата на кабинетот Свеж
SHGO Топла 10 компјутери Сребро Метал Еден магнет за заклучување за кабинет вратата на кабинетот

CNIM Топла 10 компјутери Сребро Метал Еден магнет за заклучување за кабинет вратата на кабинетотЕдинствен

DEN 274.56
2.4 TFT LCD Екран Дигитални око на Гледачот Видео Камера Вратата Телефон,doorphone следи Звучникот спогодба Home Security Врата Свеж Со попуст
100pcs 10*8 Мини Кабинет Фиока Задник Зглоб бакар месинг злато мали зглоб 4 мала дупка бакар зглоб Свеж Со попуст
100pcs 10*8 Мини Кабинет Фиока Задник Зглоб бакар месинг злато мали зглоб 4 мала дупка бакар зглоб

100pcs Висок Квалитет месинг Мини 108 Вратата ШаркиНашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email

DEN 118.00 138.24
8* Туш кабини Кабини Макара &Туш кабина Ролери /Тркачи/Wheels/Pulleys Дијаметар 22MM (4double врвот +4 singel дното ) Свеж Со попуст
8* Туш кабини Кабини Макара &Туш кабина Ролери /Тркачи/Wheels/Pulleys Дијаметар 22MM (4double врвот +4 singel дното )

Почитувани Клиенти 1 .некои стоки ние uaully нудат БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сепак за бесплатен превозот, превозо

DEN 529.00 588.00
10pcs Нерѓосувачки Челик Стакло Менгеме Половина Круг Одговара 6~9mm Дебелина на Стакло Клип Полица Загради Кабинет Туш Стаклена Свеж Со попуст