проектор крушка светилка ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EB-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8

проектор крушка светилка ELPLP54 / V13H010L54 за Epson EB-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8

10 %

DEN 821.00

DEN 912.00

Свеж

Во магацинот

, Ltd
Се снабдуваат лампи за лцд Проектор/ТВ-лцд Проектор за 7 Години.За промет на Големо Купување,ве молиме контактирајте со нас онлајн. Ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас вашите прашања.Различни светилки имаат различни податоци и да се фокусира. Некој вид на светилки може да достигне до 3000hours дури и повеќе како wattage е помал.
Компанијата Информации
Гуангжу Inmoul Електронски Technology Co.Превозот на товар го носат од страна на купувачот
Нови светилка/светилки ќе треба да се купувачот Превозот на товар го носат од нас.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
1.Превозот на товар го носат од страна на купувачот.
Светилка/Фитил producted со наша фабрика.Како што се ФОКУСИРА & ПРОФЕСИОНАЛЕН.
На цемент е многу важно за светилки.Светилки ние снабдување може совршено се вклопуваат за DLP, LCOS и LCD проектори.
Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа.Светилки за Epson/ОСТРИ/ Hitachi/NEC/Ben Q/Sony/Sanyo/Panasonic/Viewsonic/Мицубиши.Светилка Режач/Фитил
Постојат многу нивоа на квалитет на светилки режач/фитили.
Повратни информации
Inmoul Компатибилен Проектор Светилка
1.

Број На Модел На: ELPLP54 / V13H010L54
Бренд Име: Inmoul
Функција: Замена Голи Светилка
Светилка Модул: ELPLP54 / V13H010L54
Светилка Живот: >2000h
Гаранција: 120days
Wattage: 175 Watts
светилка: За EPSON Проектори
Проектор Светилки: ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8
lamparas: proyector
bombillas: Светилки
lampen: Светилки

Додатоци на производи

Universal ДОВЕДЕ Проектор Таванот Планината 15KG Монтирање на Ѕид Заградата Внатрешни работи Преку Кабел Држач За Пропелер Виси Свеж Со попуст
Замена на Проектор Светилка за SANYO PLC-XU73 / PLC-XU76 / PLC-XU83 / PLC-XU86 Проектори Свеж Со попуст
Замена на Проектор Светилка за SANYO PLC-XU73 / PLC-XU76 / PLC-XU83 / PLC-XU86 Проектори

За било незадоволен со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас прво, пред да објавите ниски оценк

DEN 2234.00 2352.00
MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинални проектор крушка светилка Свеж
MP623 MP624 MP525V MP525-V MP778 MS502 MS504 MS510 MS513P MS517F MX503 MX511 MP615P MS524 оригинални проектор крушка светилка

ако не можете да потврдите дали е тоа право светилка, совети ни ја вашата проектор модел : )моќност : UHP 19016

DEN 1824.00
Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL-5009-S / HSCR 200W За JV C DLA-RS1 / DLA-RS1U / DLA-RS2 / DLA-RS2U Свеж Со попуст
Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL-5009-S / HSCR 200W За JV C DLA-RS1 / DLA-RS1U / DLA-RS2 / DLA-RS2U

Оригиналниот Проекција ТВ Крушка Светилка BHL5009S / HSCR 200 W За JV C DLARS1 / DLARS1 U / DLARS2 / DLARS2 UБрој на модел : BHL5009

DEN 3557.00 3744.00
311-8943 / 725-10120 замена Проектор гола сијалица За Dell 1209S 1409X 1609WX 1609X со 180 дена гаранција Свеж
311-8943 / 725-10120 замена Проектор гола сијалица За Dell 1209S 1409X 1609WX 1609X со 180 дена гаранција

Опис : 1.Дел No : 3118943 / 725101202 Тип : Компатибилни Голи Светилка3 Време на испорака : рок од 23 дена4 Минимална Ц

DEN 938.40
100piece/многу ЗА поправка Konka Changhong Amoi LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото Член светилка SMD Led диоди 2835 6V Ладно бела емитуваат Свеж Со попуст
100piece/многу ЗА поправка Konka Changhong Amoi LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото Член светилка SMD Led диоди 2835 6V Ладно бела емитуваат

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
Автоматски се Повлече Надолу Beamer Проектор Екран 120 Инчен 3D Кино Електрични Проекција на Екран 4:3 Најдобра Цена За на Училиште, Свеж Со попуст
Двојно заштитените Potentiometer PCB за ALPS27 6pcs/Многу и 16 Тип 100K 50К 10K Не Вклучувајќи Potentiomete HIFI DIY Бесплатен Свеж Со попуст
Двојно заштитените Potentiometer PCB за ALPS27 6pcs/Многу и 16 Тип 100K 50К 10K Не Вклучувајќи Potentiomete HIFI DIY Бесплатен

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса Неисправни предмети МОРА да БИДАТ прија

DEN 298.00 331.20
Замена на Проектор светилка ELPLP88 V13H010L88 за Epson Powerlite S27 ИО-S04 ИО-945H ИО-955WH ИО-965H ИО-98H ИО-S31 ИО-W31 VS240 Свеж
Замена на Проектор светилка ELPLP88 V13H010L88 за Epson Powerlite S27 ИО-S04 ИО-945H ИО-955WH ИО-965H ИО-98H ИО-S31 ИО-W31 VS240

Опис На ПроизводотXIMлиза Замена Проектор Светилка ELPLP88 за Epson Powerlite S27 ИОS04 ИО945 H ИО955 WH ИО965 H ИО98 H ИОS31 ИОW31

DEN 1152.00
проектор светилка VLT-HC5000LP за МИЦУБИШИ HC4900 HC4900W HC5000 HC5000BL HC5500 HC6000 HC6000BL NSH180W Свеж
проектор светилка VLT-HC5000LP за МИЦУБИШИ HC4900 HC4900W HC5000 HC5000BL HC5500 HC6000 HC6000BL NSH180W

светилка модел : VLTHC5000 LPмоќност : NSH180 Wсе работи за МИЦУБИШИ : HC4900 HC4900 W HC5000 HC5000 HC5000 BLHC5500 HC6000 HC6000 HC6000 BLживоте

DEN 2400.00
1 парче 160*90*2mm Мини Проектор diy Рефлектор Проектор Огледало додаток за проектор diy Свеж Со попуст
1 парче 160*90*2mm Мини Проектор diy Рефлектор Проектор Огледало додаток за проектор diy

1 парче 160*90*2mm Мини Проектор diy Рефлектор Проектор Огледало додаток за проектор diyСпецификација:Мини Пр

DEN 638.00 672.00
200W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 6000-6500K чиста бела/снежана Свеж Со попуст
200W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 6000-6500K чиста бела/снежана

200 W висока лумен diy проектор led КОЧАН LED Светилка Сијалица за DIY led проектор bridgelux 68mil чип 60006500 K чиста бела /

DEN 1140.00 1200.00
XIM Компатибилен Проектор Сијалица со станбен POA-LMP54 ЗА Sanyo PLV-Z1 / Sanyo PLV-Z1BL / Sanyo PLV-Z1C / Студио Искуство ЕКСТЕНЗИИ. Свеж
Замена на проектор светилка NP16LP за M260WS/M300/M300XS/M300XSG/M311W/M350X/M361X/NP-P350X/NP-UM300W/UM280/UM280X Happybate Свеж Со попуст
Замена на проектор светилка NP16LP за M260WS/M300/M300XS/M300XSG/M311W/M350X/M361X/NP-P350X/NP-UM300W/UM280/UM280X Happybate

Тип : Компатибилни СветилкаДел Број : NP16 LPКомпатибилен со : M260 WS / M300 / M300 XS / M300 XSG / M311 W / M350 X / M361 X / NPP350 X / NPUM300

DEN 937.00 1103.04
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала Свеж Со попуст
Новата Замена Боја Тркала За Acer P1166 P1266 P1266i P1166P P1266P Проектор Боја Тркала

Опис Проектор Боја Боја Тркала Модел P1166 P1266 P1266i P1166 P P1266 P боја тркала Тип : Проектор Боја Тркала Замена пр

DEN 1878.00 2063.52
100piece/многу за поправка Konka Changhong Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото SMD Led диоди 3V 2835 Ладно бела емитуваат светлина Свеж Со попуст
100piece/многу за поправка Konka Changhong Hisense LCD ТЕЛЕВИЗОР LED светлото SMD Led диоди 3V 2835 Ладно бела емитуваат светлина

НАПОМЕНА : Нашиот производ гаранција за квалитет, по тестирање, бидете сигурни дека квалитетот нема про

DEN 550.00 604.32
ELPLP78 Замена Проектор Светилка за EPSON EB-955W 965 S18 SXW03 SXW18 W18 W22 PowerLite 1222 PowerLite 1262W/1263W ГРАНД Свеж Со попуст
ELPLP78 Замена Проектор Светилка за EPSON EB-955W 965 S18 SXW03 SXW18 W18 W22 PowerLite 1222 PowerLite 1262W/1263W ГРАНД

Тип : Замена на Проектор Светилка со ДомувањеДел Број : ELPLP78 / V13 H010 L78Компатибилен со : ИОX03 ИОX18 ИОX20 ИОX24 ИО

DEN 1130.00 1329.60
Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51 Свеж Со попуст
Замена на Проектор Светилка ELPLP54 / V13H010L54 за EPSON EX31 / EX71 / EX51

Снабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа.Сега,имаме нашата фабрика,обезбеду

DEN 948.00 1248.00
за замени LCD ТЕЛЕВИЗОР LED Светлото LTA460HQ18 SSL460-3E1C LJ64-03471A 2012SGS46 7030L 64 REV1.0 1piece=64LED 570MM е ново Свеж Со попуст
за замени LCD ТЕЛЕВИЗОР LED Светлото LTA460HQ18 SSL460-3E1C LJ64-03471A 2012SGS46 7030L 64 REV1.0 1piece=64LED 570MM е ново

Име на производ : LED LCD заднинско осветлување тешко светлина Модел : LE46 A700 K (натпревар со хаиер LTA460 HQ18 екра

DEN 720.00 790.56
SHP137 5811116310-S Замена Проектор голи Светилка за Vivitek D508 / D509 / D510 за LG BS254 Свеж Со попуст
LMP-C150 проектор светилка за sony VPL-CS5 VPL-CX5 VPL-CS6 VPL-CX6 VPL-EX1 со домување Свеж
LMP-C150 проектор светилка за sony VPL-CS5 VPL-CX5 VPL-CS6 VPL-CX6 VPL-EX1 со домување

светилка модел : LMPC150моќност : HSCR 165 Wрефлектор големина : 50*50mmработа со : SONY VPLCS5 / VPLCX5 / VPLCS6 / VPLCX6 / VPLEX1 прое

DEN 1344.00
Висок квалитет на ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8 проектор светилка ELPLP54 V13H010L54 Свеж Со попуст
Висок квалитет на ИО-S7 ИО-S7+ EB-S72 ИО-S8 ИО-S82 ИО-X7 ИО-X72 ИО-X8 ИО-X8E ИО-W7 ИО-W8 проектор светилка ELPLP54 V13H010L54

Некои проектори ви овозможи да се провери бројот на часови вашата светилка се користи преку вграден во

DEN 1192.00 1296.00
Motorised Тубуларна Моторни 100 Дијагонала 16:9 Табот-напнатост Бела Fiberglass Проекција Екран, Компатибилен За 4K Проектор Свеж Со попуст
Компатибилен Проектор светилка BENQ 5J.JC205.001/MW526/TW523P/TW526/MW526H/MW3009/MW529/MW571/TW539/MS504/MS512H/MS514H/MS521P/MS524 Свеж Со попуст
Компатибилен Проектор светилка BENQ 5J.JC205.001/MW526/TW523P/TW526/MW526H/MW3009/MW529/MW571/TW539/MS504/MS512H/MS514H/MS521P/MS524

Pureglare Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BENQ MW526, TW523 P, TW526, MW526 H, MW3009, MW529, MW571, TW539, MS504, MS512 H, MS514 H, MS

DEN 3085.00 3247.20
Проектор Крушка Светилка RLC-019 RLC019 за VIEWSONIC PJ678 со домување Свеж Со попуст
Проектор Крушка Светилка RLC-019 RLC019 за VIEWSONIC PJ678 со домување

Проектор крушка светилка RLC019 RLC019 светилка за VIEWSONIC Проектор PJ678 сијалица со домувањеH ID : Меркур Светилки

DEN 2218.00 2880.00