2015 година Нови Висок квалитет 5pcs 2.5 cm *200cm Метал товар lashing рака ratchet вратоврска надолу cam тока крик рака Бесплатен Превозот

2015 година Нови Висок квалитет 5pcs 2.5 cm *200cm Метал товар lashing рака ratchet вратоврска надолу cam тока крик рака Бесплатен

5 %

DEN 898.00

DEN 945.12

Свеж

Во магацинот


2015 година Нови Висок квалитет 2.5 cm* 200cm Метал товар lashing рака ratchet вратоврска надолу cam тока крик рака Бесплатен Превозот
Опис :
Големина : 2.5 см ширина x 200 см должина
Други должина за вашиот избор : 50cm, 100cm, 150см, 250cm, 300cm, 350cm, 400cm, 450cm, 500cm, 550cm, 600cm, итн. било должината може да се прилагоди, само дозволете ми да знам колку долго би сакале да нарачате!
Оваа цена е само за 2.5 c m ширина x 200 c m должина Боја : црна. Материјали : Најлон рака + Цинк Легура Тока Карактеристики и Користење :
автомобил товар lashing, карго lashing рака, метал cam тока вратоврска надолу, вратоврска надолу рака, багаж оптоварување на рака, мотор товар lashing, велосипед товар појас, snap fastener вратоврска надолу, колет оптоварување на рака, Cam Тока Товар Lashing, мотор товар на рака, метал cam тока

is_customized: Yes
Материјал: Најлон
Број На Модел На: 2.5*200
Тип: releasable

Додатоци на производи

100pcs Бела Пластика, Најлон Марк Ознаки Етикета Налепница Кабел Поштенски Врски 2,5 mm x 100mm Свеж Со попуст
100pcs Бела Пластика, Најлон Марк Ознаки Етикета Налепница Кабел Поштенски Врски 2,5 mm x 100mm

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.94 V2 сертифицирани од страна на УЛ ТоплинаотпорНајлон 66 мат

DEN 69.00 72.00
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички Свеж Со попуст
100PCS PG11 Nylon66 Кабел Жлезди Водоотпорен Ниво 5-10мм Кабел Заеднички

Производ Материјали : Најлон пластика, пламен retardant HB ниво Материјалните карактеристики : отпорност, отп

DEN 394.00 414.24
Бесплатен превозот 10M Rohs Црвено 2:1 кабел ракав 8mm/10ММ топлина се смалуваат цевка Жица Црвено топлина се смалуваат цевки Свеж Со попуст
42 компјутери Поставено Асортиман се Намали Цевки Универзална Црна, Црвена Свеж
42 компјутери Поставено Асортиман се Намали Цевки Универзална Црна, Црвена

Голема колекција на топлина се смалуваат цевки, 6 големини, 2 бои Доставени внатре дијаметар : 1.0 mm, 1.5 мм, 2,

DEN 72.48
16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет Свеж Со попуст
16 метри 1mm 2mm 3мм 4mm 5mm 6mm 8мм 10мм Топлина се Смалуваат Цевки Shrinkable Цевка 2 Боја 8 Големина на Комплет

dianxiaobao_1dianxiaobao_22 : 1 Топлина се Смалуваат Цевки 2 Color 8 Големина 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 8 / 10 Секој 1 метарОбезбедени вна

DEN 162.00 170.88
5pcs TDK црна 11mm Кабел Менгеме Клип Бучава Феритни Филтри Core Случај Свеж
5pcs TDK црна 11mm Кабел Менгеме Клип Бучава Феритни Филтри Core Случај

Цена : pcsВреме на испорака : Испорака за 1016 дена за САД, брод од страна на USPS од кина во САД.Испорака во све

DEN 283.20
10pcs трговија на Големо врски 25*400mm кабел лента за Обновливи Кабел Врски назад кон назад кабел вратоврска јамка кука најлон Свеж Со попуст
LDDQ 1m Топлина се Смалуваат Цевка 3:1 Жолти Лепливи Лепак Наредени Цевки Сооднос 3:1 Внатрешен Дијаметар 3.2/4.8/6.4/7.9/9.5/12.7/19.1/25.4 Свеж Со попуст
127pcs/set Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Црна Жица Заврши Електрична Изолација Кабел Sleeving 2-13mm Свеж Со попуст
127pcs/set Избрани Топлина се Смалуваат Цевка Црна Жица Заврши Електрична Изолација Кабел Sleeving 2-13mm

BI0001773Спецификација : Обезбедени внатрешен дијаметар : 2.0 mm, 2,5 mm, 3.5 мм, 5.0 мм, 7.0 мм, 10.0 мм, 13.0 mmБоја : Црна (как

DEN 62.00 104.16
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm Свеж
1000 Компјутери Бела Пластика Кабел Zip Вратоврска Зацврсти Заврши 60mm x 2mm

Име На Производ : Кабел Вратоврска;Материјали : НајлонДимензии (Прибл.) : 60 x 2mm / 2.4" x 0.07" (L*W )Боја : БелаТежи

DEN 138.72
5Meter/пакет 4.0 мм пвц топлина се намали цевка сооднос 2:1 sleeving за изолација на конектор Свеж
5Meter/пакет 4.0 мм пвц топлина се намали цевка сооднос 2:1 sleeving за изолација на конектор

Производи име : топлина се смалуваат цевкиВнимавајте : на топлина се смалуваат цевки има црвено, жолто и

DEN 143.52
М8 Метал водоотпорен конектори за Кабелот за водоотпорен конектори Нерѓосувачки челик глен глава Свеж
100PCS 3 x 200mm (Вистински ширина: 2.1 мм ) 3*200mm 3x200 Најлон Пластични Кабел Врски Zip Зацврсти Жица Заврши Рака Бесплатен Свеж Со попуст
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка Свеж
Целосна големина за заштита на Животната средина Гума Конусна ДУШЕЦИ / не се лизга мат / Без заптивка

За повратни информации : ако не сте задоволни со Примена производ, ве Молиме контактирајте со нас за прв

DEN 336.00
МОС Топла 6 Компјутери Бела Пластика Водоотпорен Кабел Жлезди Jointer M20 x 1.5 Свеж
МОС Топла 6 Компјутери Бела Пластика Водоотпорен Кабел Жлезди Jointer M20 x 1.5

Се користи за одредување на кабли, водоотпорен IP67.Специјален дизајн на стегање умре и гума дел, широк ст

DEN 63.84
500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод Свеж Со попуст
500Pcs Топлина се Смалуваат Жица Заврши Ракав Автомобил Електричниот Кабел Цевка Цевки Полиолефин Капка Брод

Материјал : Полиолефин Боја : Црвена+Црна+Жолто+Зелена+Сина Голема колекција на топлина се смалуваат цев

DEN 67.00 81.12
1m Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Sleeving 2:1 се Намали Соодносот кол 40mm Свеж Со попуст
1m Полиолефин Топлина Shrinkable Цевка Sleeving 2:1 се Намали Соодносот кол 40mm

Многу тенок ѕид цевки добра заштита за температура чувствителни компоненти Ниска се намали temp ја подоб

DEN 114.00 119.52
100pcs 4.6x200mm 4.6*200mm 4.6mmx200mm Latching Авто-Заклучување Нерѓосувачки Челик Zip Кабел Врзуваат за Заклучување Вратоврска Свеж
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав Свеж Со попуст
1M/лот 3/16inch(5.0 mm) термички топлина се смалуваат цевка се намали дажба 2:1 за wire кабел изолација ракав

Производи име : топлина се смалуваат цевки 2 : 1 серијаНапомена : оваа серија има бела црна, црвена во жолт

DEN 50.00 50.40
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка Свеж Со попуст
1 МЕТАР/ЛОТ 2:1 Црна Боја 18mm 20mm 22mm 25мм 28mm 30мм 35mm 40mm 45mm 50mm Топлина се Смалуваат Цевки Цевка

Се намали температурата опсег : 90~120°CТемпературата на работа опсег : 55125°CРадијална се намали Соодносот :

DEN 90.72
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка Свеж
Пламен retardant Црна спирала бендови дијаметар 4mm 6mm 8мм 10мм Кабел обвивка Кабел Ракави Ликвидација цевка

Добредојдовте на нашата ПродавницаАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со насОписМног

DEN 31.20