2018 ТОПЛА led светлата xmL t6 Кри headlamp водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата светилка Светла

2018 ТОПЛА led светлата xmL t6 Кри headlamp водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата светилка Светла

45 %

DEN 365.00

DEN 663.36

Свеж

Во магацинот


Важни Совети :
Тип : Не батеријата, Не полначот.
Тип B : Нема батерија, Треба полнач.
Тип C : Има батерија, Треба полнач.
Тип D : Има батерија, Треба полнач и Автомобил полнач.
Според Aliexpress анализа на податоци, повеќе од 90% од корисниците купат еден светла без купување на батерии и полнач, тие ќе
купи батерии и полначи повторно, но цената на набавка ќе биде со релативно висок.
Препорачливо е дека клиентите се купи за батеријата и полначот пакети.
кри светла led headlamp xm l t6 водоотпорен зум главата светилка батерија 18650 светло главата светилка Светла
Карактеристики :
Раководител светлината може да се прилагоди околу 60 степени.
Издржливи алуминиум материјал обвивка.
Со полнење интерфејс на батеријата носителот, многу повеќе пригоден за полнење.
Со прилагодливи и еластична главата бенд за удобно да се стави на или полетување.
Црвениот индикатор светлото на батеријата носителот игра добро предупредување улога во ноќта пешачење или велосипедизам!
Погодна за отворен спортски љубители да направите некои активности на отворено, како што се лов, велосипедизам, качување, и кампување, итн.
Спецификации :
- Сосема Ново : pocketman
- Модел на LED : 1x CREE XM-T6 LED Сијалица
- Lumens : 2000 Lumens
- Ленти дизајн
- Алуминиумска легура школка
- Алуминиум рефлектор
- 3 префрлете го Режимот : Светлина/Слабо Светло/Трепка Режим
- Модел на Батеријата е потребно : 2x18650 Батеријата
- Боја : Црна со Сини Бенд
- Прилагодлив Фокус, Zoomable LED Headlamp
10241 До 90% попуст!!!2018 НАЈЖЕШКИТЕ -Најголемиот попуст на Aliexpress,се Се уште двоумејќи?

Тип На Објект: Предните светла
сертификација: CQC,EMC,CCC
Префрлете Го Режимот: Висок/Среден/Низок
Зрак Агол: 360°
Тип На Батерија: Литиум Јонска
Wattage: 3800LM
Бренд Име: POCKETMAN
Модел на LED Монистра: T6
Водоотпорен: Yes
Извор На Светлина: LED

Додатоци на производи

Zoomable Водоотпорен Светлина 7w Кри П5 Led 800Lumen Мини Led Светилка За Отворен Спорт [SK68] Свеж Со попуст
Zoomable Водоотпорен Светлина 7w Кри П5 Led 800Lumen Мини Led Светилка За Отворен Спорт [SK68]

Но мора да се заврши во рок од 3 дена, или Ali Express ќе colse Трансакцијата.На висококвалитетни производи и при

DEN 122.00 239.52
Litwod RUZ20 LED Светлата чипови 3LED 1T6+2Q5 Главата Светилка Светло Фенер 4 модел доведе headlamp со 2*батерија полнач со Свеж Со попуст
Litwod RUZ20 LED Светлата чипови 3LED 1T6+2Q5 Главата Светилка Светло Фенер 4 модел доведе headlamp со 2*батерија полнач со

Име на модел : 23032 X3.Совети : 1 80% купувачи кои не купи додатокот со Производот ќе се врати да се купи други

DEN 653.00 816.00
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC Свеж Со попуст
Трговија На Големо Цена! RJ3000 6000 Lumens КРИ XML T6 +2R5 3 LED Светла,Headlamp,Риболов,Раководител Светилка Светлина +AC

КарактеристикиЗа производство на ултра светол зрак на светлина со 3 LEDПовеќе за употреба за headlamp глават

DEN 494.00 617.76
650nm Црвени Ласерски Покажувач Пен Висока Моќност Мини Ласерски Пен Зрак Светлина за Powerpoint Презентација Презентер Без Свеж Со попуст
7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил Свеж Со попуст
7000Lm Led осветлување Главата Светилка T6+2COB LED Headlamp Светлата Кампување Лов на Светлина +2*батерија 18650+Автомобил

Батерија : 2*3 Ние ќе користи разумни напори да го поправи или да го замени било кој додаток, покриени со о

DEN 624.00 1419.36
XML L2 USB Полнење Светло 2000lm се Прилагодува Осветленоста 2 Начини LED светилка Светилка Тактички Факел Фенер со 18650 Свеж Со попуст
YUPARD Водоотпорен XM-L2 LED Светлата Headlamp 2 Режим Водоотпорен T6 висока моќност За Кампување Лов батерија 18650 батеријата Свеж Со попуст
Нови Headlamp АА Батерија Светлата Батерија Предните led Lampe XML-T6 Отворено Главата Светилка Факелот За Кампување Риболов Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Xml T6 Led Светлата 2000 Lumens Headlamp Водоотпорен Главата Факел + Автомобил полнач + AC полнач+ 18650 Свеж Со попуст
Нови Пристигнување Xml T6 Led Светлата 2000 Lumens Headlamp Водоотпорен Главата Факел + Автомобил полнач + AC полнач+ 18650

По 1 месец на купување, купувачот треба да плати 2 начини на превозот цена.* Ние тест секој производ пред б

DEN 703.00 1065.60
Преносни центарот на Вниманието 100W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220W лов воена Фенерче Свеж Со попуст
Преносни центарот на Вниманието 100W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220W лов воена Фенерче

Преносни центарот на Вниманието 100 W HID Xenon Searchlight Брод Висока моќност Батерија 220 W лов воена Фенерче

DEN 6202.00 6528.00
led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување/лов/риболов z50 Свеж Со попуст
led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување/лов/риболов z50

Z50 led Светлата 9000 Лумен 3 T6 headlamp 3x XML T6 LED Глава Светилка Светло главата факел Headlamp за кампување / лов / рибол

DEN 336.00 671.04
Superbright LED Headlamp Отпорен на Вода Главата Факел Изградена-во 3x18650 Акумулатори 2 светлина режими на Светлата за Надворешна Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm Свеж Со попуст
За Конвој Светло Возачот Нов Firmware 7135x3/7135x4/7135x6/7135x8 17mm

modname=ckeditorСпецификација : Име на производ : Светло Возачот Нов FirmwareДијаметар : 17mm7135*3 излезна струја 1050m A (MA

DEN 122.00 122.40
ITimo USB Полнење/Батерија Flash LED Шатор Фенери Бело/Црвено Светло Преносни Светлина Моќ Банка Отворено Кампување Светилка Свеж Со попуст
30W 2400LM преносни лов рефлектори кампување центарот на вниманието 12V 24V автомобил држачи за полнење 18650 led место светло Свеж Со попуст
Boruit 8000LM XML L2+2R5 LED Светлата Батерија 18650 Главата Факел 4Mode Headlamp Светло За Риболов Лов RJ-3001 Главата Светлина Свеж Со попуст
Boruit 8000LM XML L2+2R5 LED Светлата Батерија 18650 Главата Факел 4Mode Headlamp Светло За Риболов Лов RJ-3001 Главата Светлина

Boruit RJ3001 8000 Лумен XML T6+2 R5 LED Батерија Главата Факел 4 Режим Headlamp Светло Главата Светлина 2x 18650 Батерија Полн

DEN 528.00 753.60
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов Свеж Со попуст
2017 нов висок квалитет кри xp-g2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболов

2017 нов висок квалитет кри xpg2 led моќна батерија Светлата Headlamp Факел Светлина кампување фенер лов и риболо

DEN 1538.00 1672.32
1800LM 2 во 1 КРИ XML T6 LED Велосипед велосипед Светлата Главата Светилка Светло Светло Headlamp со Батерија & Полнач Свеж Со попуст
1800LM 2 во 1 КРИ XML T6 LED Велосипед велосипед Светлата Главата Светилка Светло Светло Headlamp со Батерија & Полнач

Трговија на големо 1800 Lumens КРИ XML T6 LED Велосипед Велосипед Светлата Светилка Светло Светло Headlamp Со батери

DEN 789.00 1065.60
Глава Светилка XML T6 15000lm Headlamp Светло Главата Батерија USB LED 4 Режим 3T6 +3 Црвено светло за Кампување Лов светлина Свеж Со попуст
Глава Светилка XML T6 15000lm Headlamp Светло Главата Батерија USB LED 4 Режим 3T6 +3 Црвено светло за Кампување Лов светлина

Се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ве молиме бидете сигурн

DEN 547.00 897.12