Dimmable 15W MR16 КОЧАН LED Место Сијалица DC 12V КРИ Бела Светилка Ултра Светла кочан центарот на Вниманието Светилка Светилки Топол Кул Бело

Dimmable 15W MR16 КОЧАН LED Место Сијалица DC 12V КРИ Бела Светилка Ултра Светла кочан центарот на Вниманието Светилка Светилки

40 %

DEN 180.00

DEN 300.00

Свеж

Во магацинот


Dimmable 15 W MR16 КОЧАН LED Место Сијалица DC 12 V КРИ Бела Светилка Ултра Светла кочан центарот на Вниманието Светилка Светилки Топол Кул Бело
Спецификација :
Име : КОЧАН LED светлото на рефлекторите
Моќност : 15 W
Лумен : 750-900 Lm
База Тип : E27/GU10/MR16
Зрак Агол : 45 Степен
CRI : >75
Сертификација : CE&ROHS
Животниот Век : Во Текот 50,000 Часа
Гаранција : 3 Години
База Тип
MR16
Wattage
15 W
Лумен
750-900 Lm
Големина(H*D)
50mm*50mm
Dimmable&Напон
Dimmable(DC12 V);
Не-Dimmable(DC12 V)
Осветлување Боја
Кул Бело 6000-6500 K;
Природните Бела 4000-4500 K;
Топло Бела 2700-3300 K
Зрак Агол
45 степени.
CRI
>75
Животен век
>50,000 Часа
Сертификација
CE&ROHS
Гаранција
3 Години
Пакет Се Вклучени :
Ние ќе испрати она што сте го одбрале

Емитуваат Боја: Бела, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage: MR16 15W DC12V
Поддршка Dimmer: Да, Нема
Тип На Објект: LED Светилки
Напон: DC 12V
Led Сијалица Тип: Вниманието Сијалица
Прозрачна Флукс: 500 - 999 Lumens
сертификација: CE,RoHS
Бренд Име: RANPO
Обликот: Annular
Зрак Агол(°): 360°
Просечен Живот (часот): 50000
LED Чип Модел: Висока моќност 1W
Број на LED Чип: Други
LED Чип Бренд: Epistar
Повод: дневна соба
База Тип: MR16
Температура На Боја: Топло Бела (2700-3500K)
Моќ Толеранција: 5%

Додатоци на производи

175W 250w 400w 1000w Метал Halide lamp, E27 E40 МЗ Сијалица, 220 V Земјоделството садење светилка За Растенијата никне & матични Свеж Со попуст
175W 250w 400w 1000w Метал Halide lamp, E27 E40 МЗ Сијалица, 220 V Земјоделството садење светилка За Растенијата никне & матични

Ве молиме имајте во предвид : Метал Halide светилка не треба да биде директно поврзан со напојување 220 V, таа

DEN 684.00 719.52
10pcs/многу DC12V BA15S 1156 9 LED Автомобил Авто Извор на Светлина Опашка Кочница Пак Сигнал Паркинг Светилки Светилка P21W Свеж Со попуст
E27 E40 Висока Ефикасност HPS 70W 110W 250w 400w 1000w Висок Притисок Натриум Светилка Растенијата Осветлување на Улица Сијалица Свеж Со попуст
10pcs/многу Newset КРИ XHP50.2 XHP50 2 генерација ПРЕДВОДЕНА Ладно Бела/Неутрален Бела/Топло Бела LED Emitter Диоди со 20mm Свеж Со попуст
10pcs/многу Newset КРИ XHP50.2 XHP50 2 генерација ПРЕДВОДЕНА Ладно Бела/Неутрален Бела/Топло Бела LED Emitter Диоди со 20mm

XLamp XHP50.2 Следна Генерација на Екстремно Висока Моќност Led диоди На XLamp® XHP50.2 Led диоди е следната генерациј

DEN 2929.92
10pcs10W висока моќност led Светилка растенијата growlight Сијалица широк спектар 400-840nm EPILEDS Чип 9-11v 900-1050mA Бесплатен Свеж Со попуст
10pcs10W висока моќност led Светилка растенијата growlight Сијалица широк спектар 400-840nm EPILEDS Чип 9-11v 900-1050mA Бесплатен

Големо Намалување На Емисијата На Јаглерод4 Превозот може да се под влијание на празници, настани и друг

DEN 468.00 720.00
10.0 UVB Компактна Флуоресцентна Сијалица широк Спектар на Терариум Светилка (Природна Светлина) Идеален спектар на пустината Свеж Со попуст
Chiclits Кампување Led Сијалица со Батерија Итни Lamp, E27 AC 85-265V Напојува Батерија Отворено Кампување Светла Led Tecnologia Свеж Со попуст
Chiclits Кампување Led Сијалица со Батерија Итни Lamp, E27 AC 85-265V Напојува Батерија Отворено Кампување Светла Led Tecnologia

Smart Led Сијалица E27 220 V Итни Батерија Напојува Лед Светилки 3 W 5 W 7 W 9 W 12 W 15 W Супер Brights Отворено Led Lighting The The TTh

DEN 259.00 324.00
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот Свеж Со попуст
50w/100w УВ LED бакар база светилка пурпурна floodlight 395-400nm 365-370nm EPILEDS 40mil Чип Бесплатен превозот

Ве молиме контактирајте со нас за решавање Ве молиме контактирајте со нас пред вас би сакал да се врати..

DEN 912.00 960.00
ST64 Гроздобер Lumiled Светла Светилки E26/27 База 120V/220V Блескаво 40W Лампи Антички Топло Сијалица За Дома Pendant Светлина Свеж Со попуст
50pcs 1W 3W LED Извор на Светлина, Црвено, Зелено, Сино Жолта Ладно Бела Природни Бело Топло Бела RGB Шарени LED Сијалица Чип Свеж Со попуст
Светлината Монистра 12V Халоген Светилка Мушка G4 20w 35W Низок притисок монистра Светлина G6.35 50W Кристал Светилка Иглички Свеж Со попуст
5pcs RGB Инфрацрвениот Далечински Управувач Сијалица SMD5050 Hight Светлината 180degree E27 PC+Акрилик AC85~265V Lampada LED Свеж Со попуст
5pcs RGB Инфрацрвениот Далечински Управувач Сијалица SMD5050 Hight Светлината 180degree E27 PC+Акрилик AC85~265V Lampada LED

СпецификацијаОпис На ПроизводотБојата се менува 16 различни бои за да chooes Далечински управувач можете

DEN 523.00 588.00
Висок PC Изолирани 10-18x3W 650mA LED Драјвер 12x3W 15x3W 16x3W 18x3W 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда Свеж Со попуст
Висок PC Изолирани 10-18x3W 650mA LED Драјвер 12x3W 15x3W 16x3W 18x3W 30W 40W DC30-60V Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Powr Понуда

Моќност : 40 WИзлезна Струја : 650m AМодел : 1018x3 W ( 1018 серија 2 паралелни )Моќност : 40 WВлезен Напон : AC85277 VИзлезе

DEN 372.00 372.48
100pcs1W 3W 5W Топлина Мијалник ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Супстрат 16mm DIY Ладење Heatsink 16 mm, 1 3 Свеж Со попуст
100pcs1W 3W 5W Топлина Мијалник ПРЕДВОДЕНА од Алуминиум основна Плоча PCB Одбор Супстрат 16mm DIY Ладење Heatsink 16 mm, 1 3

Но, ако имате било какви прашања во врска со превозот време, не двоумете се да контактирате со нас ние се

DEN 228.00 239.52
DC 12V 50LM led мебел/кабинетот екранот LED Сензор светлината ,3 емитуваат страни предводена од стакло 8мм предводена од стакло Свеж Со попуст
5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач Свеж Со попуст
5x Кри CXA1304 CXA 1304 10.9 W Керамички КОЧАН LED Низа Светлина EasyWhite 4000K -5000K Топло Бела 2700K - 3000K со / без Држач

Easy White : 40005000 KТопло Бела : 27003000 KВлезен Напон : DC36 V Текст на струјата : 250m A(MAX)Пакетот Вклучува : 5x Кри CXA1304 Easy

DEN 336.00 394.56
5PCS AC напон 220V LED Одредување на светилки 5W 7W 9W 12W 15W 18W LED вградна светилка Топло бела/ладно бела Led Таванот Светилка Свеж Со попуст
10pcs Кри XPE XP-E Р3 1-3W LED Emitter Диоди Топло Бела 3000K Кул Бело 6500K 8000K 10000K 12000K со 20/16/14/8мм heatsink Свеж Со попуст
10pcs Кри XPE XP-E Р3 1-3W LED Emitter Диоди Топло Бела 3000K Кул Бело 6500K 8000K 10000K 12000K со 20/16/14/8мм heatsink

XLamp XPE Висока Ефикасност Бели Led диоди се прошири на светлината на излез и ефикасноста на наградуваниот XL

DEN 298.00 349.92
Висока осветленост 100W LED сијалица E40 264 5630 Led диоди 5730 SMD Пченка Светилка AC напон 220V Bombillas Топло Бела Кул Свеж Со попуст
Висока осветленост 100W LED сијалица E40 264 5630 Led диоди 5730 SMD Пченка Светилка AC напон 220V Bombillas Топло Бела Кул

(Од понеделник до петок, освен јавните празник)Точно испорака варира од различни земји Неисправни предм

DEN 1249.00 1734.72
5630 SMD 10 LED H1 Халоген Автомобил Светилка Магла Возење Сијалица Светлата DC 12V S08 Капка брод Свеж Со попуст
5630 SMD 10 LED H1 Халоген Автомобил Светилка Магла Возење Сијалица Светлата DC 12V S08 Капка брод

Надевајќи се дека ќе имаат пријатен шопинг патување, ви благодариме за вашето доаѓање.Светла Боја : Жолт

DEN 55.00 66.72
10X ЛЕР Рефлектори GU10 E27 E14 GU5.3 3W 6W 9W SMD Светилки Светилка Светлина 110V 220V Топол Кул Бело Свеж Со попуст
10X ЛЕР Рефлектори GU10 E27 E14 GU5.3 3W 6W 9W SMD Светилки Светилка Светлина 110V 220V Топол Кул Бело

Ниска потрошувачка, висока осветленост, стабилни перформанси направени од високо квалитетни материја

DEN 891.00 969.12
110-220V E27 G80,G95,G125 3W/6W/9W LED Млеко Бела Светлина, Крушка Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Извор на Светлина Свеж Со попуст
110-220V E27 G80,G95,G125 3W/6W/9W LED Млеко Бела Светлина, Крушка Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Извор на Светлина

110220 V E27 G60,G80,G95,G125 3 W / 6 W / 9 W LED Млеко Бела Змеј Мушка Сијалица Салон Леќа LED Сијалица Свадба Декорација Изво

DEN 278.00 278.40
10PCS/многу Кри CXA1304 CXA1507 CXA1816 CXA1820 CXA2011 CXA2520 CXA2530 CXA2540 2700K 3000K 3500K 5000K 6500K КОЧАН Чип LED Свеж Со попуст
10PCS/многу Кри CXA1304 CXA1507 CXA1816 CXA1820 CXA2011 CXA2520 CXA2530 CXA2540 2700K 3000K 3500K 5000K 6500K КОЧАН Чип LED

Ако ви требаат повеќе детални информации,кликнете pls cree.comТоа е CRI80 нормално,ако сакате CRI9095,pls падна слоб

DEN 480.00 564.48