HotMeiNi 12.5*8CM 4Pcs Забавува Кука Стрелка Автомобил Налепница Decal Винил Автомобил Налепници JDM Лебдат Трка Autocross Став Illest 240sx Песна

HotMeiNi 12.5*8CM 4Pcs Забавува Кука Стрелка Автомобил Налепница Decal Винил Автомобил Налепници JDM Лебдат Трка Autocross Став

58 %

DEN 40.00

DEN 95.52

Свеж

Во магацинот

>>> НАШИТЕ НАЧЕЛО : НИСКА ЦЕНА! ДОБАР КВАЛИТЕТ! ЉУБЕЗНО УСЛУГА!
Примена На Инструкциите :
1. Тријте ја налепницата да биде сигурен трансфер лента е правилно да се почитуваат за да ја налепницата.
2. Чиста и сува на саканата површина. Налепници ќе се држиме најдобро да се чисти мазни површини.
3. Отстранување восок поддршка полека правејќи се дека налепница останува следеше транспарентен пренос лента
4. Внимателно позиција на налепница на саканата површина.
5. Тријте ја налепницата од една страна до друга, елиминирање на било воздушни меурчиња.
6. Користете објект како кредитна картичка, за да бидете сигурни дека целиот налепница е целосно ја следеше површината.
7. Полека се отстрани трансфер лента, правејќи се дека не се дел од налепница останува на трансфер лента.
8. Проверете за воздушни меурчиња. Во повеќето случаи воздушни меурчиња може да се работеше на работ на налепница,
но, ако не, pin дупка ќе им овозможи на воздухот надвор и да стане практично невидливи.
Вашиот налепница е сега се грижи слободен!
Hot Mei Ni 12.5*8 CM 4 Pcs Забавува Кука Стрелка Автомобил Налепница Decal Винил Автомобил Налепници JDM Лебдат Трка Autocross Став Illest 240sx Песна
Опис : Decals се држи до речиси сите рамни површини! само лупам и стап! Долготрајни 5+ години life expectancy за надворешна & 7 + затворен издржливост ги Красат вашата : Camper Комбе, Камион, Моторни Дома, Ѕидови, Брод, фрижидер само за било рамно мазна, чиста површина! За Винил Decals : Овие се УМРЕ-НАМАЛУВАЊЕ на decals значи не постои позадина. Ако постои боја на позадината на сликата, се користи само како пример. На боја на позадина ќе биде боја на површината ќе се одржи на налепница на, или јасно дали ќе се стави на прозорецот. Винил Decals доаѓаат во 3 парчиња : 1. Горниот слој е транспарентен пренос на лента. (Држи вашиот decal или налепница заедно се додека не се применуваат) 2. Средниот слој е вашиот вистински decal или налепница (Тоа е во сендвич меѓу Апликација Лента и Восок Поддршка) 3. Долниот слој се восок поддршка. (штити лепило додека decal е подготвен да се примени) 4. Не за перење во рок од 24 часа. Апликацијата Совети : 1. Не се применуваат на екстремно ладни или топли Површини. Идеална температура мора да биде помеѓу 60°F & 90°F. 2. Не допирајте лепило подлога, масла од вашата кожа ќе се спречи лепење. 3. Пред примена на decal бидете сигурни дека нема восок или мрсна производи на површината

Тип На Објект: Налепници
Пакување: Не Се Пакувани
Објектот Ширина: 8cm
категорија: Налепници
Налепница Сместување: прозорецот
Име На Модел: B00468
Бренд Име: HotMeiNi
Тип: Лепак Налепница
Објектот Висина: 12.5cm
дизајн: Цртан филм
Модел: ОЕМ
is_customized: Yes
Објектот Дијаметар: 0inch
Вид На Налепница: Креативни Налепници За
Објектот Должина: 0inch
Материјал Тип: Винил
боја: црна/сребрена
Налепници: автомобил налепница
Функција: jdm
Место на Потекло: ShanDong Кина
Графички: Забавува Кука Стрелката

Додатоци на производи

18*11.4 CM Мода Ски Еволуција Автомобил Налепници Интересни Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-0602 Свеж Со попуст
18*11.4 CM Мода Ски Еволуција Автомобил Налепници Интересни Мотоцикл Винил Decals Црна/Сребрена C7-0602

18*11.4 CM Мода Ски Еволуција Автомобил Налепници Интересни Мотоцикл Винил Decals Црна / Сребрена C70602Вашиот на

DEN 77.00 129.12
Боја Мојот Живот ABS Хром Автомобил Shift Knob Казнената Покривање на Вратите Налепница Случај за Хонда Нов Град 2015 2017 Свеж Со попуст
Areyourshop Автомобил Бубрезите Решетката Покрие Decal Мрачно Клип Намали за BMW 1-Series F20/F21 9Rod 2015- Автомобил Стилизирање Свеж Со попуст
4pcs Нови JCW Тркало на Автомобилот Винил Decal Налепници за Mini John Cooper Works S Countryman R55 R56 R57 R58 R59 R50 R52 Свеж Со попуст
4pcs Нови JCW Тркало на Автомобилот Винил Decal Налепници за Mini John Cooper Works S Countryman R55 R56 R57 R58 R59 R50 R52

Fitment : Одговара за Сите Мини Купер Модели, R50 R52 R53 R55 R56 R57 R58 R59 R60 R61, F54 F55 F56 F60 Опис 100% Нови (никогаш не се кори

DEN 230.00 479.52
Три Ratels TZ-1130 9.7*30cm 1-4 парчиња автомобил налепница роден во ссср sickle и чекан смешни автомобили налепници авто decals Свеж Со попуст
Висок квалитет Прозрачна Привремен Паркинг Картичка Магнетни Известување Со Suckers Телефонски Број Картичка Плоча автомобил Свеж Со попуст
13.8*15CM Боксер Куче Куче Животинско Прозорец Стакло Декоративни Decal Креативни Цртан филм Мотоцикл Автомобил Налепница C6-1830 Свеж Со попуст
Авто Модифицирани Автомобил Стил Вратата Работ Заштита Налепница Браник Лента Decals За Чадор Логото на Ферари BMW Ауди LADA Свеж Со попуст
FUNDUOO За Nissan Обратно / Tiida 2012 - Година Nissan Март Micra 2010 - 2014 Хром Автомобил Врата се Справи + Чаша Сад Свеж Со попуст
FUNDUOO За Nissan Обратно / Tiida 2012 - Година Nissan Март Micra 2010 - 2014 Хром Автомобил Врата се Справи + Чаша Сад

вашето разбирање е високо ценет и вие сте добредојдени да не контактирате во секое време, ние ќе ви одго

DEN 853.00 1080.00
QYPF 13cm*8.3 cm Автомобил Стил Двојно Одбор Ски-Моден Спортски Автомобил Налепници Винил Decal Црна, Сребрена S2-0340 Свеж Со попуст
QYPF 13cm*8.3 cm Автомобил Стил Двојно Одбор Ски-Моден Спортски Автомобил Налепници Винил Decal Црна, Сребрена S2-0340

QYPF 13cm*8.3 cm Автомобил Стил Двојно Одбор СкиМоден Спортски Автомобил Налепници Винил Decal Црна, Сребрена S2034

DEN 48.00 81.12
Сет од 2 Бела HELLCAT Метал Амблем Значка Фендер Налепница За 2015-2017 Dodge Challenger SRT Hemi 66*58mm Свеж Со попуст
Сет од 2 Бела HELLCAT Метал Амблем Значка Фендер Налепница За 2015-2017 Dodge Challenger SRT Hemi 66*58mm

Бела HELLCAT Метал Амблем Значка Фендер Налепница За 20152017 Dodge Challenger SRT Hemi1.Големина : 66*58mm2.Материјал : Метал3.О

DEN 384.00 479.52
Soarhorse За Нов Suzuki Swift 3D Писма Логото Налепница Автомобил Задните Трупот Капак Сребрена Значка Амблем Свеж Со попуст
Soarhorse За Нов Suzuki Swift 3D Писма Логото Налепница Автомобил Задните Трупот Капак Сребрена Значка Амблем

Нова За Suzuki Swift 3 D Писма Логото Налепница Автомобил Задните Трупот Капак Сребрена Значка АмблемОпис : Ма

DEN 392.00 412.32
14CM*5CM Креативен Поттик за Вчитување ве Молиме Почекајте За Турбо Смешни Автомобили Налепници C5-0681 Свеж Со попуст
14CM*5CM Креативен Поттик за Вчитување ве Молиме Почекајте За Турбо Смешни Автомобили Налепници C5-0681

14 CM*5 CM Креативен Поттик за Вчитување ве Молиме Почекајте За Турбо Смешни Автомобили Налепници C50681Вашио

DEN 51.00 85.44
8.2 cm*13.5 cm Племенски Тетоважа Шкорпија Винил Мотоцикл Автомобил Налепница Црна/Сребрена S3-5240 Свеж Со попуст
8.2 cm*13.5 cm Племенски Тетоважа Шкорпија Винил Мотоцикл Автомобил Налепница Црна/Сребрена S3-5240

8.2 cm*13.5 cm Племенски Тетоважа Шкорпија Винил Мотоцикл Автомобил Налепница Црна / Сребрена S35240Овој произв

DEN 48.00 81.12
15.5 cm*4.2 cm 4x4 HEMI Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница Мода Автомобил-стил, Црна/Сребрена S6-3561 Свеж Со попуст
15.5 cm*4.2 cm 4x4 HEMI Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница Мода Автомобил-стил, Црна/Сребрена S6-3561

15.5 cm*4.2 cm 4x4 HEMI Винил Decal Мотоцикл Автомобил Налепница Мода Автомобилстил, Црна / Сребрена S63561Примена на н

DEN 54.00 90.24
2 парчиња Браник Автомобил Вратата Налепница Предупредување Марк Автомобил Стил 12*4 СМ Безбедност Рефлексивни Ленти Налепници Свеж Со попуст