Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led Драјвер за E27/GU10 Светлина центарот на Вниманието Трансформатори 8W 9W 10W 11W 12W Напојување CE

Бесплатен превозот (8-12) x 1W Led Драјвер за E27/GU10 Светлина центарот на Вниманието Трансформатори 8W 9W 10W 11W 12W Напојување

DEN 429.12

Свеж

Во магацинот

Бесплатен превозот (8-12) x 1 W PC : 0.6 Led Драјвер за E27/GU10 Светлина центарот на Вниманието Осветлување Трансформатори 8 W 9 W 10 W 11 W 12 W Напојување
Модел д-р-ASM-8-12 X1-јас Влезен Напон AC85-265 50/60 Hz Излезниот Напон DC24-43 V Излезна Струја на 300m A Моќ 8-12 W Ефикасност 0.8 фактор на Моќ 0.6 Тежина 20g Големина L36*W20*H18mm Водоотпорен Не
Ние брод во светот на рамна стапка ! Оваа цена е иста за сите краишта на светот.
Ние ќе го провериме секој објект јасно пред да се испраќаат надвор.
Обичните услуга во СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
Хонг Конг воздух mail
Време На Испорака :
Од Воздухопловната : За 7-16 работни дена за САД.
Од Воздухопловната : За 7-25 работни дена да АУ, велика БРИТАНИЈА, СР Германија.
Од Воздухопловната : За 7-35 работни дена до Друга Земја.
(Други земји или оддалечените области може да потрае подолго.)
- Ако не можете да добиете пост по 35 дена од денот ние испратени до вас , ве молиме контактирајте не директно .
Ние ќе бидеме со вас да го решат случајот. Ве молиме да ни веруваат, ние ќе се обезбеди најдобра услуга со искрен однос.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот Адреса е Точна. Ние само брод потврдените адресата наведена
Пред да платите, ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во совпаѓа со адресата што би сакале ни да брод.
Купувачи треба да се обрне S&H повторно за reshipping точка (освен погрешно купувачот адреса е пишувал од нас).
Доколку не сте задоволни, ве молам дозволете ми да знам и можете да го вратите во првобитна состојба преку воздух препорачана пошта во рок од 7 дена од денот на вашиот прима објект за целосно враќање на средствата.
Сите надоместоци ќе бидат направени врз основа на куповната цена само. Превозот обвиненија не се враќа.
Кога испораката е одложен или предмети се оштетени за време на испорака, ве молиме ни e-mail. Ние сме тука да ви помогнеме.
Ако сметаш дека треба да ја напушти неутрален или негативен фидбек првин,
ние ќе побара од вас да се јавите ни се на прво па ние може да се обиде да се поправи сите проблеми или несогласувања.
Ние се стремиме да биде од 5 ѕвезди продавачот и сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.
Ако не може да ни остави 5 ѕвезди на сите четири на НСД е ве молиме контактирајте со нас.
Ќе ни биде мило да ги поправи сите проблеми што можат да го имаат. Ние сакаме ова да биде позитивна трансакцијата за вас!
Ако имате било какви прашања, ве молиме распрашајте се пред наддавање. Ви благодариме и среќно!

Тип На Објект: Осветлување Трансформатори
Карактеристики: Постојан Струја
Излезниот Напон: DC24-43V
Влезен Напон: AC85-265V
Гаранција: 3 Години
сертификација: CCC,RoHS,FCC,CE
Влезниот Сигнал: AC
Бренд Име: MERUEM
Број На Модел На: BL-Д-Р-ASM-8-12X1-ЈАС
Повратен Сигнал: DC
Тежина: 20g
Материјал: pcb
Тип: Внатрешен Диск
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Бесплатен превозот 5V 12V 220V LED Заклучување 16mm Водоотпорен Метал Push Копчето Префрлете се одржува метал switch Latching Свеж Со попуст
1 во 2 Y тип splitter адаптер RP SMA машки plug switch 2X RP SMA машки plug coax кабел RG316 15cm 6 Свеж Со попуст
1 во 2 Y тип splitter адаптер RP SMA машки plug switch 2X RP SMA машки plug coax кабел RG316 15cm 6

Нови RP SMA Машки plug женски pin за Да го 2x RP SMA Машки plug RG316 Коаксијален Кабел 15 CM 6inch Y тип splitter

DEN 110.00 122.40
Автомобил Хеликоптер Несреќа Судир Сензор Switch Модул Робот Модел За Arduino Нови H02 Свеж
Автомобил Хеликоптер Несреќа Судир Сензор Switch Модул Робот Модел За Arduino Нови H02

Answer : ___________________________ Note : 100% сосема нов и висок квалитет на Редови на прекинувач модул е инсталиран посто

DEN 46.56
Бесплатен превозот 5sets 4pin A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat авто водоотпорен жици се подигнат конектор 4B0 973 724 4B0973724 Свеж
Бесплатен превозот 5sets 4pin A4 А6 ФОЛКСВАГЕН Passat авто водоотпорен жици се подигнат конектор 4B0 973 724 4B0973724

Опис : 5 X 4 начин женски конектор за домување и вметнете 20 X Силиконската гума кабел печати 20 X женски терм

DEN 336.00
50 Парчиња SMA Женски Y тип 2 X TS9 Машки/CRC9 Машки Конектор Splitter Combiner Кабел Pigtail RG316 RG174 15CM 20CM 30CM Свеж Со попуст
50 Парчиња SMA Женски Y тип 2 X TS9 Машки/CRC9 Машки Конектор Splitter Combiner Кабел Pigtail RG316 RG174 15CM 20CM 30CM

SMATS9 Adapter SMA Женски Y тип 2 X TS9 Машки Конектор Splitter Combiner Кабел Pigtail RG316 RG174Спецификација : Име на производ : SMA

DEN 4473.00 4473.12
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp H02 Свеж Со попуст
10x Сина Електрични Конектори за Кабелот за Брзо Брзо Splice Заклучување Жица Терминали Crimp H02

Многу брз и сигурен начин на поврзување на дополнителни кабли за постоечките инсталации во, на пример м

DEN 34.00 40.32
AC напон 220V 16A Dial Термостат за Контрола на Температурата Switch За Електрична Печка 50-300 C H02 Свеж Со попуст
AC напон 220V 16A Dial Термостат за Контрола на Температурата Switch За Електрична Печка 50-300 C H02

Опис : Материјал : Метал, пластика, керамика Боја : Видете слики Опис : Специјално дизајнирани за електрич

DEN 141.00 147.84
Продолжување Кабел SMA Машки да SMA Машки Конектор Коаксијален Кабел Адаптер Pigtail Кабел LMR240 Pigtail Кабел 1M Свеж
Продолжување Кабел SMA Машки да SMA Машки Конектор Коаксијален Кабел Адаптер Pigtail Кабел LMR240 Pigtail Кабел 1M

Продолжување Кабел SMA Машки да SMA Машки Конектор Коаксијален Кабел Адаптер Pigtail Кабел LMR240 Pigtail Кабел 1 MСп

DEN 304.32
DC 12-24V 10A Автоматско Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch За LED Светло Најжешките H02 Свеж Со попуст
DC 12-24V 10A Автоматско Инфраред ПИР Сензор за Движење Switch За LED Светло Најжешките H02

Опис : Спецификации : 1.100% Сосема Нов и Висок квалитет2.Влијание контрола : Инфрацрвена Светлина ПИР3.Две с

DEN 166.00 184.32
Бесплатен превозот 5sets 4pin авто waterpfoof конектор, пластични домување приклучок конектор 357941165 357 941 165 Свеж
Бесплатен превозот 5sets 4pin авто waterpfoof конектор, пластични домување приклучок конектор 357941165 357 941 165

Опис : 5 X 4 начин женски конектор за домување и вметнете 20 X Силиконската гума кабел печати 20 X женски терм

DEN 336.00
1M DC 5.5 мм x 2.1 mm Моќ Машки да се Женски Барел Приклучок Конектор Кабел за ПродолжувањеL057 нова жешка Свеж Со попуст
1M DC 5.5 мм x 2.1 mm Моќ Машки да се Женски Барел Приклучок Конектор Кабел за ПродолжувањеL057 нова жешка

Конектор : DC моќност Машки за Женската моќ кабел cn1520154873yhmu DC plug дијаметар : 5.5 мм надворешниот / 2.1 mm внатр

DEN 42.00 46.08
Нови N женски bulkhead да CRC9 десен агол pigtail кабел адаптер RG316 15cm трговија на големо цена Свеж Со попуст
Нови N женски bulkhead да CRC9 десен агол pigtail кабел адаптер RG316 15cm трговија на големо цена

Нови N Женски Џек Конектор да CRC9 Десен Агол Конектор RG316 трговија на Големо Брзо Брод 15 CM 6" АдаптерНие сме

DEN 136.00 151.68
Вклучете Photoresistor Реле Модул Светлина Откривање Сензор 12V Автомобил Светлина Контрола H02 Свеж
Вклучете Photoresistor Реле Модул Светлина Откривање Сензор 12V Автомобил Светлина Контрола H02

100% сосема нов и висок квалитет на Светлината откривање и светлината откривање, откривање може да се при

DEN 144.00
315Mhz 433Mhz Безжичниот Далечински Управувач Светлина Switch 10A Реле Излез Радио 9V 24V 1 Канал Приемник Модул Предавателот Свеж Со попуст
плови ниво прекинувач МК-CFS11,Кабел Плови Switch Течни Течност Пумпа за Вода на Ниво на НЕ/NC Контролер Сензор БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Свеж Со попуст
10pcs USB 3.0 Џек одговара за Acer Chromebook C720, ASUS X401 X401A X500LA X540S X550E Серија Лаптоп плоча usb конектор порта Свеж
10pcs USB 3.0 Џек одговара за Acer Chromebook C720, ASUS X401 X401A X500LA X540S X550E Серија Лаптоп плоча usb конектор порта

Политика на враќање и ГаранцијаКупувачот е задоволство доаѓа во прв план.Контактирајте со НАС1) Преку Ali

DEN 623.52