PINNY Рѓа Глазура Керамички Преносни Teaset Јапонски Стил Патување Чај Teapot Литургија Гроздобер Кунг Фу Чај Сет 1 Тенџере 2 Чаши рачно изработени

PINNY Рѓа Глазура Керамички Преносни Teaset Јапонски Стил Патување Чај Teapot Литургија Гроздобер Кунг Фу Чај Сет 1 Тенџере

5 %

DEN 1367.00

DEN 1439.04

Свеж

Во магацинот


Име : Преносни Сет Чај
Материјал : Керамички
Големина : Teapot 11cm*9.2 см(Кол*H), Чаша Чај 7.8 cm*5.3 см(Кол*H) 6.6 cm*4.3 см(Кол*H)
Teapot Капацитет : 150ml Чаша Чај : 100ml+60ml
Процесот Тип : Рачно Изработени
Потекло : Dehua Кина
Пакетот вклучува : 1x Teaset
Користете Опсег : применливи за чај, зелен чај, црн чај, миризливи чај, занает чај, овошје, чај пиење пиво и се препорачува од дома чај секојдневна или професионална употреба.
Карактеристики : Лесен за користење, лесен.Одличен избор за домашна употреба, патување и kinki.
Апликацијата Област : Дневна Соба,Службеници,Чај Соба
Опис : Оваа група вклучува керамички teapot и два керамички teacup. Овој удобен патување чај собата е совршен за чај љубител на движење. Без разлика дали сте преземање на чај во канцеларија или фрлаат гонг фу во голема отворено, овој сет има се што ви треба да пијалак лабава лист чај за себе!
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Полнење Тип: Три парче Сет
Број на Корисници: 2
Бренд Име: PINNY
Материјал: Керамички
Апликацијата Област: Дневна Соба,Службеници
Потекло: Dehua Кина
Teapot Капацитет: 150ml
Чај Купот На Капацитетот: 100ml+60ml
Пакетот вклучува: 1xTeapot
Пакет: безбедност пакет
Карактеристики:
Користете Range1: Се Применува За Чај, Зелен Чај, Црн Чај, Миризливи Чај, Занает, Чај,
Користете Range2: Овошен Чај Пиење Пиво И Се Препорачува Од Дома Чај Дневно Или Professi

Додатоци на производи

tea_six001 Шест-парче Чај Liujunzi Пакет Кунг Фу Чај-лента додатоци Абонос Бамбус Пилешки Крила Дрво Свеж Со попуст
tea_six001 Шест-парче Чај Liujunzi Пакет Кунг Фу Чај-лента додатоци Абонос Бамбус Пилешки Крила Дрво

Чај Liujunzi Пакет Кунг Фу Чај Чај фах додатоци Абонос Бамбус Пилешки Крила Дрво ЧајYixing Чај тенџере АвторотT

DEN 583.00 955.68
6pcs/set 50mChinese Кунг Фу чај чаши кафе чаши Двоен слој купот на отпорност на Топлина Двојно транспарентен мала чаша Свеж Со попуст
6pcs/set 50mChinese Кунг Фу чај чаши кафе чаши Двоен слој купот на отпорност на Топлина Двојно транспарентен мала чаша

Опис на производот [стокови името] двојно првенство [size] купот на горниот дијаметар : Околу 5.5 cm, високо : з

DEN 649.00 811.20
Чај Филтер Поставени Керамички Порцелански Печката Handpainted Lotus Орхидеи Чај Церемонијата Кинески Кунг Фу Чај Додатоци Чај Свеж Со попуст
Arshen Кристал Долче Започна Кафе Капсула 4 Парчиња/Set Plsatic Refillable Кафе Капсула 200 Пати Обновливи Компатибилен со Nescafe Свеж Со попуст
WIZAMONY чај поставите Пукам Глазура Longquan Celadon Zisha Керамика Уметност нож, рака Thi Кина Teapot Порцелански yixing Глина Свеж Со попуст
WIZAMONY чај поставите Пукам Глазура Longquan Celadon Zisha Керамика Уметност нож, рака Thi Кина Teapot Порцелански yixing Глина

Нова Топла Продажба Пукам Глазура Моб Печката Longquan Celadon Zisha Керамика Уметност Xishi Teapot Procelain yixing Глина Ант

DEN 1246.00 2491.20
Protable Солидна Боја Вода Силикони Чаши Виткање Расклопна Гаргара Првенство За Надворешна Патување Drinkware Алатки Свеж Со попуст
Бесплатен превозот Кинески отпорни на топлина стакло teapot, чаша чај тенџере 600ml, краток устата сет чај Свеж
Бесплатен превозот Кинески отпорни на топлина стакло teapot, чаша чај тенџере 600ml, краток устата сет чај

Бесплатен превозот Отпорни на Топлина Со Висок Справи со Цвет Кафе 600ml Чаша Чај Тенџере Цветаат Кинески

DEN 720.00
1SET Висок квалитет 3pcs/set мини kongfu стакло teapot поставите 1pc 250ml teapot+2 парчиња 50мл двојно стакло слој првенство Свеж
Рачно Изработени Чај Додаток Чај Поставува Yi Xing Пурпурна Глина Teapot Це Ша Фу рачно изработени Чај Тенџере Кинески 240ML Свеж Со попуст
Краток Kuksa Дрво рачно изработени Пиење Куп Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природно дрво жито Teacups Свеж Со попуст
Краток Kuksa Дрво рачно изработени Пиење Куп Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природно дрво жито Teacups

Краток Kuksa Дрво Првенство рачно изработени Пиење Кригла Дрвени Занаети Дома Декорација Подарок природн

DEN 380.00 527.52
Вистински Цртан Филм Убавицата И Ѕверот Чај Постави Г-Ѓа Potts Teapot Чип Чаша Шеќер Сад Тенџере Поставите Кафе Литургија Роденден Свеж Со попуст
Домот Традиционалните Matcha Giftset Природни Бамбус Matcha Whisk Лажичка Ceremic Matcha сад whisk носителот Јапонски Matcha Свеж Со попуст
Домот Традиционалните Matcha Giftset Природни Бамбус Matcha Whisk Лажичка Ceremic Matcha сад whisk носителот Јапонски Matcha

Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот превозот адреса време на Испорака зависи од земјата на д

DEN 1171.00 1286.40