Бесплатен Превозот HTD537-3M-9 заби 179 ширина 9mm должина 537mm HTD3M 537 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

Бесплатен Превозот HTD537-3M-9 заби 179 ширина 9mm должина 537mm HTD3M 537 3M 9 Лак заби Индустриски Гума времето појас 5pcs/многу

DEN 719.52

Свеж

Во магацинот


Ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. 30мм,35mm,40mm,45mm . Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот.
ние исто така снабдување други ширина , 10мм ,20mm,25мм. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. цената е исто така различни , ако треба други ширина , ве молиме обратете се за мене на прв
сите појас се направи со врвен квалитет и конкурентна цена
различни појас големина ,цитат не е исто ,пред купување , ве молиме потврдете го со нас треба големина
Ако ви треба други големина на Мерењето Ремени, ве молиме контактирајте со нас!
Ние можеме да произведуваат според вашите барања!
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.

Број На Модел На: HTD 3M
Тип: времето појас
Материјал: Гума
Standard or Nonstandard: Стандард
материјал на појас: Гума
Должина: 537
боја: Црна
Ширина: 9mm
Забите број: 179
Теренот: 0.118(3.00 mm)
Појас За Висина: 0.095(2.41 mm)
Забот Висина: 0.046(1.17 mm)
Количина: 5pcs
is_customized: Yes

Додатоци на производи

Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов Свеж Со попуст
Fixmee 2015 YKS 1Pcs 5x6.35 mm Мотор Вилица Вратило Спојка 5mm Да 6.35 mm Флексибилни Цевки OD 19x25mm Сосема Нов

Карактеристики : Вратило спојка Често се користи за да се поврзете серво мотор, stepper мотор, енкодер, завр

DEN 82.00 96.00
11pcs J255Y M0.5 11 Различни видови на Запчаници вклучуваат Црв Вратило Опрема Круна Опрема Двојно-дек Намалување Опрема Свеж Со попуст
1PCS WG015 58mm Метал sheave Цинк легура подвижен макара падне блок и се справи со Кревање тркала Мини Еднокреветни/Двокреветни Свеж Со попуст
Сооднос 9:1-50:1 може да се избере 80mm круг страната серво мотор редуктор должината 76 mm Свеж
Сооднос 9:1-50:1 може да се избере 80mm круг страната серво мотор редуктор должината 76 mm

сад{ширина : 1200px9}}.логото{float : left;баласт : 17px 20px 0 15px;маргинаbottom : 0}.75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.сад{со

DEN 8842.08
1 Мувла поттикне опрема поттикне ремени со 38 заби за cnc машина 10pcs пакет Свеж
1 Мувла поттикне опрема поттикне ремени со 38 заби за cnc машина 10pcs пакет

производи слика : специјалност : 1.0 Мо поттикне опремаоблик : се покренемувла : 1теренот : 1mmзаби : 38teethприт

DEN 1612.80
HTD 3M-100T Времето Макара 8/10/12/14/20mm Внатрешна Понесе Заби Појас Макара 16mm Појас Ширина Алуминиум 100Teeth Тркала Опрема Свеж Со попуст
42Pcs/Пак се Меша Легура Механички Steampunk Cogs & Брзини DIY Pendant Накит Занает G08 Капка брод Свеж Со попуст
42Pcs/Пак се Меша Легура Механички Steampunk Cogs & Брзини DIY Pendant Накит Занает G08 Капка брод

Материјал : Алуминиум Боја : Како што е прикажано како слики Гроздобер Мешан стил опрема привезоци , моде

DEN 96.00 115.20
10pcs/многу 14cm Периметар на Гумени Бендот DIY Играчка Возење Појас Делови Шарени Бесплатен Превозот Русија Свеж Со попуст
10pcs/многу 14cm Периметар на Гумени Бендот DIY Играчка Возење Појас Делови Шарени Бесплатен Превозот Русија

Време на испорака само за референца.Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи Ова е перимета

DEN 46.00 48.48
6804ZZ имајќи 20*32*7(mm) ABEC-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 10pcs/број 6804 61804 Свеж Со попуст
6804ZZ имајќи 20*32*7(mm) ABEC-5 Метал запечатени имајќи Тенок ѕид имајќи 10pcs/број 6804 61804

Точка бр : 6804 ZZВнатрешен дијаметар : 20 mmНадворешниот дијаметар : 32 ммВисина : 7 mmВид : Еден ред длабоко рита

DEN 324.00 360.00
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск Свеж Со попуст
LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30/31/32/33/34/35/36/37/38/39 подвижна Лента за индустриски Диск

LUPULLEY V Појас Еден Вид Затворен Гума Пренос Појас Инчен A30 / 31 / 32 / 33 / 34 / 35 / 36 / 37 / 38 / 39 подвижна Лента за инду

DEN 285.00 379.20
1 поставува 0.5 M 30 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:30 црв род дијаметар 8мм , должина 20mm, создаден 5mm Свеж Со попуст
1 поставува 0.5 M 30 забите, црвот опрема за намалување на размер:1:30 црв род дијаметар 8мм , должина 20mm, создаден 5mm

1 : 30 месинг црв опрема mod=0.5 црв опрема : M=0.5Забите=30црв род : dimeter : 8mmдолжина=20mmсоздаден=5mmПредметите ќе бид

DEN 530.00 623.52
POWGE HTD 3M Времето Макара 30 Заби Понесе 5/6/6.35/8/10/12/14/15mm за Ширина 15mm 3M Синхрони Ремени HTD3M макара 30T 30Teeth Свеж Со попуст
POWGE HTD 3M Времето Макара 30 Заби Понесе 5/6/6.35/8/10/12/14/15mm за Ширина 15mm 3M Синхрони Ремени HTD3M макара 30T 30Teeth

Макара материјал е алуминиум.Измената на сите видови на HTD 3 M ЗатворениЈамка Времето Појас Линкот што сл

DEN 479.52
LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот 140/142/144/146/148/150/152/154/156/158XL Тип 10мм Ширина XL Црна Гума Макара Појаси Свеж Со попуст
LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот 140/142/144/146/148/150/152/154/156/158XL Тип 10мм Ширина XL Црна Гума Макара Појаси

LUPULLEY XL Времето Појас 5.08 mm Теренот Црна Гума Затворенијамка Макара Појас140 XL / 142 XL / 144 XL / 146 XL / 148 XL / 150 XL / 152 X

DEN 226.00 278.40
14mm Силикон Нитрид Керамички Топката Si3N4 Одделение G20 10PCS/Многу се користи во Имајќи,Пумпи,Вентили топката,линеарна лизгачот, Свеж Со попуст
LUPULLEY 3M Отвори Времето Појас 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M Теренот Должина 3M-10мм ширина Црна Гума Отвори Времето Појас Свеж Со попуст
LUPULLEY 3M Отвори Времето Појас 1M/2М/3М/4M/5M/6M/7M/8M/9M/10M Теренот Должина 3M-10мм ширина Црна Гума Отвори Времето Појас

3 M Отвори Времето Појас 1 M / 2М / 3М / 4 M / 5 M / 6 M / 7 M / 8 M / 9 M / 10 M Теренот Должина 3 M10мм Црна Отвори Времето Појас

DEN 312.00 358.56
208mm должина 104 заби 9mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 208-2GT-9 Свеж Со попуст
208mm должина 104 заби 9mm ширина Затворени-јамка GT2 Времето Појас 208-2GT-9

GT2 Појас, Затворенијамка, 208mm должина, 104 заби, 9mm ширинаОпис На Производот : Забот Профил : GT2 или 2 GT Круг Пр

DEN 147.84
LUPULLEY V-Појас Б Машина Пренос Појас B1100/1150/1200/1250/1300/1350/1400/1450/1500/1550 Дебелина Црна Гума Вози Појаси Свеж Со попуст
LUPULLEY V-Појас Б Машина Пренос Појас B1100/1150/1200/1250/1300/1350/1400/1450/1500/1550 Дебелина Црна Гума Вози Појаси

LUPULLEY VПојас Б Машина Пренос Појас B1100 / 1150 / 1200 / 1250 / 1300 / 1350 / 1400 / 1450 / 1500 / 1550 Дебелина Црна Гума Вози ПојасиИм

DEN 522.00 600.00
GT2 16/20 Заби се Вози Појас Pulleys Времето Макара Alumium Понесе 5mm Одговара за 2GT Појас Ширина 6mm Свеж Со попуст
GT2 16/20 Заби се Вози Појас Pulleys Времето Макара Alumium Понесе 5mm Одговара за 2GT Појас Ширина 6mm

Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или

DEN 36.00 36.48
4PCS/МНОГУ Воланот D:50mm (2inch) V Ритам Најлон Лизгање за Исклучување на Вратата Макара Вратата Имајќи Челик Железнички Тркала Свеж Со попуст
Висок квалитет 1pc HTD3M 30 заби Времето Макара понесе 5/6.35/8/10/12/14mm одговара за ширина 10мм времето појас на HTD 3M S3M Свеж
2 парчиња 0.5 Мо 0.5 Modulus 5*10 Висока Прецизност Месинг Опрема Рек должина 100mm Свеж Со попуст
2 парчиња 0.5 Мо 0.5 Modulus 5*10 Висока Прецизност Месинг Опрема Рек должина 100mm

2 парчиња 0.5 Мо 0.5 Modul*10 Висока Прецизност Месинг Опрема Рек должина 100mmширина 5mm, висина 10мм,должина 100

DEN 459.00 522.24
Тркала Дијаметар:50mm (2inch) У Ритам Тркала Најлон Лизгање за Исклучување на Вратата Макара Вратата Имајќи Челик Железнички Свеж Со попуст
Пренос Синџири 10 x 20mm 1M Отворено На Двете страни Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир Свеж
Пренос Синџири 10 x 20mm 1M Отворено На Двете страни Пластични Towline Кабелот, Повлечете Синџир

Врати објектот мора да содржи вашето име, адреса, објект, дење, телефон, како што се плати, а ако се бара в

DEN 216.48