Безжична Пластични Далечински Управувач Копчето За KERUI WIFI GSM PSTN Алармни Системи за Безбедност Дома 433Mhz

Безжична Пластични Далечински Управувач Копчето За KERUI WIFI GSM PSTN Алармни Системи за Безбедност Дома 433Mhz

8 %

DEN 176.00

DEN 191.52

Свеж

Во магацинот


Безжична Високи перформанси Преносни Далечински Управувач За WIFI GSM PSTN Домашен алармен Систем
ПС : Не се сите далечински управувач можат да работат со вашиот аларм систем,ве молам дозволете ми да знам каков вид на аларм систем во вашата рака пред да цел..
Технички Параметар
Безжична Фреквенција : 433 Mhz /1527/4.7 Mw
Безжичен далечински управувач.
3 Рака на Владата : во Рака Далеку Режим, Рака Дома Режим & Итни Режим (паника копче).
Рака на систем по затворена врата, кога одат надвор. Разоружа систем пред да се отвори на врата кога ќе се врати.
Напојување : 12 V батерија (батеријата вклучена)
Статична Струја : I1 = 0
Пренос на струјата : I2 ≤ 15m A
Време на пренос : >1s
Пренос на Далечина : 80m (Без Пречка)
Оперативна температура : : -10degree да 40degree (околу 14°F ~ 104°F)
Влажност : ≤ 90%
Пакет Содржина
Безжичен далечински управувач*1(батеријата вклучуваат)

Број На Модел На: RC52711
Бренд Име: Fuers
Место на Потекло: Кина (Копно)

Додатоци на производи

85dB Предупредување Високо Чувствителни LCD Фотоелектрически Независни КО Гас Сензор Труење со Јаглерод Моноксид Аларм Детектор Свеж Со попуст
Црна Безжична Безбедност Лажни Камера Симулирани видео Надзор, внатрешна/надворешна Надзор Атарот Ir Led Лажни видео надзор Свеж Со попуст
Жичен Сирената Аларм за дома Жичен Аларм Сирената Рог Отворено за Wired Аларм Систем Куќа Безбедност се Огласува Сирената од Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем Свеж Со попуст
Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN/GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм Систем

Безжична keychain Далечински Управувач Клуч Telecontrol за PSTN / GSM Дома Burglar Безбедност burglar Аларм СистемТехнички

DEN 159.00 191.52
2 парчиња/многу Безжична Keychain Далечински Контролер за iHome Фокус GSM PSTN Аларм Натрапникот Систем за Безбедност,Бесплатен Свеж Со попуст
2 парчиња 433MHz EV1527 Отворено Водоотпорен Милениче ПИР Детектор на Движење Аларм Сензор за WIFI Аларм G90B,M2FX,Kerui G18,G19,8218G,W1,W2, Свеж Со попуст
Бесплатен превозот 3G Верзија на GSM Аларм одбор СМС Предупредување Безжична аларм GA09B Домашна и индустриска безбедност аларм Свеж Со попуст
Безжичниот Сигнал Пронаоѓач Анти-ШПИОНСКИ Полн Спектар на RF Камера Детектор Protable GSM Сензор Мини Камерата користите во Свеж Со попуст
RF 8.2 Mhz ЕАС мека етикета 4cmX4cm 1000piece,анти-кражба безбедност етикета,супермаркет анти кражба securitry аларм етикетата Свеж Со попуст
Yobang Безбедност на Безжични RFID Тастатурата за Безбедност Близина Вратата за Влез Контрола на Пристап на Алармни Системи+2 Свеж Со попуст