2.4 TFT LCD Екран Дигитални око на Гледачот Видео Камера Вратата Телефон,doorphone следи Звучникот спогодба Home Security Врата

2.4 TFT LCD Екран Дигитални око на Гледачот Видео Камера Вратата Телефон,doorphone следи Звучникот спогодба Home Security Врата

20 %

DEN 1224.00

DEN 1529.28

Свеж

Во магацинот


Дигитални електрични peephole, исто така, повика електрични вратата очи
·Заеднички peephole во анти-кражба вратата се состои од две конкавни и конвексни леќа.
·Дигитален
Електрични peephole игра важна улога во почетниот анти-кражба врата
го следи и тој е составен од дигиталната камера, mainframe, екран.
·Висока резолуција на видео, слика пиксели е 300000, јасна слика, LCD екран супериорни во однос на традиционалните врата-бел.
·DIY, треба само 5 минути за да инсталирате
·Препознавање
супериорни во однос на традиционалните оние : тоа може да покажуваат слики, јасно и без проблеми,
згора на тоа, таа не може да се извртени или искривени.
·Корисниците не се ограничени, дури и за стари со слабо гледа или на мали деца.
·Ниска
моќ потсетам функција : Кога власта не е доволно, индикаторот на
право на дното на екранот емитира светлина. Тоа покажува дека ние треба да се менува
батеријата веднаш
Не безжична пакет инсталиран на машина врата, врата доаѓа со 32 тонови на ѕвонење, 6 инфраред ноќ визија светла, нема камера функција
2.4 инчен LCD екран
15 S автоматско исклучување
Резолуција : 240*RGB*320
Камерата пиксели : 300000
Погледнете агол : 90 степени
Вратата дебелина : 35mm-75mm
Напојување : DC 3 V 2 ПАРЧИЊА батерии АА
6 LED светла, добра ноќ визија
Следи : 100mm×82mm×18mm
Камера : 60mm(Φ)×15mm(H)×48mm(L)
Тежина : 178g(без батерии)
Giftbox : 145×100×75mm
Пакет се вклучени :
1 * Внатрешна следење
1 * паркинг (Надворешен камера
1 * DIY затегнување алатка
1 * упатство
Answer : ___________________________ Note : Батерии не се вклучени

Тип: Вратата Гледачи
DIY Материјали: Електрични
Број На Модел На: OK00600
Агол: 90
Материјал: LCD

Додатоци на производи

Водоотпорен Црна 6Sounds Ултра-гласна Електронска Велосипед Бел Велосипед Рог Сирената висок Свеж Со попуст
Водоотпорен Црна 6Sounds Ултра-гласна Електронска Велосипед Бел Велосипед Рог Сирената висок

100% сосема нов и висок квалитет на Шест различни звуци се многу убедлива Лесно да се инсталира и да се одг

DEN 146.00 176.64
Сет од 4 Еден Туш Вратата Ролки Како Долниот Дел дијаметар 23mm/25мм Свеж
Сет од 4 Еден Туш Вратата Ролки Како Долниот Дел дијаметар 23mm/25мм

Сет на 4pcs еден туш вратата ролки како долниот дел на Една многу=4 парчиња долниот дел ролки Најлон ролери

DEN 326.40
100pcs 10*8 Мини Кабинет Фиока Задник Зглоб бакар месинг злато мали зглоб 4 мала дупка бакар зглоб Свеж Со попуст
100pcs 10*8 Мини Кабинет Фиока Задник Зглоб бакар месинг злато мали зглоб 4 мала дупка бакар зглоб

100pcs Висок Квалитет месинг Мини 108 Вратата ШаркиНашите професионални coustomer услуга тим ќе ви одговори email

DEN 118.00 138.24
Куќа Градење на Безжичните Дигитални Трепкачко светло LED Врата 38 Chimes Музика Соба Канцеларија Врата на Врата бел +2 Дигитален Свеж Со попуст
office home виси знак заградата отворено,црно железо, Декоративни блек метал скролувајте загради за врата знаци Свеж Со попуст
office home виси знак заградата отворено,црно железо, Декоративни блек метал скролувајте загради за врата знаци

office home виси знак заградата отворено,црно железо, Декоративни метал скролувајте загради за врата знацим

DEN 604.00 671.52
Напредни антички бакар врата се справи со мебел врата се справи со врежани ретро стаклена врата се справи со хардверски додатоци Свеж Со попуст
Probrico Нерѓосувачки Челик Црна Заклучување на Вратата Влезот/Privcy/Премин/Deadbolt Шкафче на звук/Копче за Keyless Безбедност Свеж Со попуст
Probrico Keyless Внатрешни Работи Бравите Од Не ' Рѓосувачки Челик Тешки Шкафче Црна/SatinNickel Locksets За Бања Кујна, Спална Свеж Со попуст
Поставете of8 туш вратата ролки тркала pulleys тркачи Rolli CY-908AB Свеж Со попуст
Поставете of8 туш вратата ролки тркала pulleys тркачи Rolli CY-908AB

превозотНие ќе брод објектот преку пост воздух mail во рок од 24 часа, обично тоа ќе потрае 10~17 работни дена

DEN 604.00 671.52
8* Туш кабини Кабини Макара &Туш кабина Ролери /Тркачи/Wheels/Pulleys (Дијаметар 25мм) Свеж Со попуст
8* Туш кабини Кабини Макара &Туш кабина Ролери /Тркачи/Wheels/Pulleys (Дијаметар 25мм)

Почитувани Клиенти 1 .некои стоки ние uaully нудат БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ сепак за бесплатен превозот, превозо

DEN 499.00 554.40
Вратата Број Буква Б Црвено Бронзена Боја 70mm Висина ABS Пластика Вратата Плоча Дигитални Куќа Број Свеж Со попуст
Вратата Број Буква Б Црвено Бронзена Боја 70mm Висина ABS Пластика Вратата Плоча Дигитални Куќа Број

Спецификација на Производот Име Врата Број Буква Б Боја Црвена Бронза Големина(appr.) 70mm Висина за Инстала

DEN 165.00 191.52
CACAZI Нова Безжична Врата 300 метри Водоотпорен Далечински ЕУ АУ велика БРИТАНИЈА НИ Приклучок Врата Бел Свири батеријата 110V-220V Свеж Со попуст
Бесплатен Превозот 10PCS бања стаклена врата лизгачки вратата туш вратата ролери Надворешниот дијаметар 19mm/23mm/ 25мм/27mm Свеж Со попуст
3.5 инчен 120 Степен Дигитални LCD Екран во Боја Вратата Камера Peephole Гледачот Вратата Око Мини Отворено LCD Електронски Свеж Со попуст
2 парчиња/Многу Premintehdw Нерѓосувачки Челик Стакло од Врата зглоб Вино кабинет шарки екранот приказ Свеж
2 парчиња/Многу Premintehdw Нерѓосувачки Челик Стакло од Врата зглоб Вино кабинет шарки екранот приказ

Добредојдовте да ја посетите нашата продавница, Нашиот бренд "Premintehdw" значи "Премиум Интегритет Хардвер"

DEN 312.00